Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Stysiu:
W dniu Twojego święta wznoszę szczęścia wianek
Niech Ci się uśmiecha wieczór i poranek
Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie
Niech odejdą precz gorycze tego z głębi serca życzę.
Życzę Ci, aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować.
Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne.
Zdrowia, które pomoże w ich realizacji.
Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym.
I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić.......
A co najważniejsze , żebyś mogła się cieszyc swoim maleństwem...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Witam Babulce :)))

Kochana Stysiu

Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, Komety Halleja z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół. Tego wszystkiego Ci dzisiaj życzę:) przepraszam że dobiero dzisiaj ale wczoraj mnie nie było

wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek Żeby ci się spełniały marzenia :) i kochana zdrówka :)))

:love_pack::love_pack::love_pack::love_pack::love_pack:

:36_3_8::36_3_8::36_3_8::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

witam was dziewczyny sobotnie :)))

ja już po pysznym śniadanku i po :kawa: i teraz troszkę na kompie a poźniej mam w planach iśc dzisiaj do kina i do fryzjerka podciąć włoski ale zobaczymy czy moja fryzjerka będzie miała czas :)

życzę wam miłej sobotki :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

moni27
Cześc dziewczynki!!! Co Was???? Ja rzadko zaglądam, bo coś nie tak jest z netem i pół godziny mi stronkę otwiera....

Mam pyt macie jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla kobiety 26 letniej???????

Buziaki

witaj moniczko :)))) :Kiss of love:

wiesz co ja myśle ze może jakiś wazoni śłiczny z kwiatami albo perfumy albo może jaś ozdobę do domku

Odnośnik do komentarza

panterka
moni27
Cześc dziewczynki!!! Co Was???? Ja rzadko zaglądam, bo coś nie tak jest z netem i pół godziny mi stronkę otwiera....

Mam pyt macie jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla kobiety 26 letniej???????

Buziaki

witaj moniczko :)))) :Kiss of love:

wiesz co ja myśle ze może jakiś wazoni śłiczny z kwiatami albo perfumy albo może jaś ozdobę do domku

Hej jak się masz??? Myślę, że to niezły pomysł... chyba wyskoczę na miasto, może będzie jakaś sale na perfumiki....

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Kurcze wiecie co pisałam wam o mojej kuzynce że miała problem ze swoim synkiem i kurde jak to wszystko usłyszałam to myślałam że zabiję własno ręcznei położną która się nią opiekował podczas ciąży Iza urodziła 30 sierpnia a połóżna dopiero po tygodniu przyszła spoko co nie a norlmalnie bo już sie dowiadywałąm powinna przyjść na drugi dzien jak kobieta wychodz ze szpitala powinna przyjśc no ale ona dopiero po tygodniu przyszła i zaczeło się od pęka coś im sie nie podobał pępek do zaczą ropieć mimo przemywania go i zadzwonili do niej w niedziele a na że ona ma jutro donich przjść i żeby poczekali do jutra noi przyszła w poniedziałek i szybko szybkjo bo ona ma busyyyy i wszysztko wporządku fantastycznei i wogóle ale pojechali do przychodni i lekaz od razu skierowanie do szpitala i co sie okazało mały stracił na wadze ok 1 kg i biednemu maenstwu robili badania krwi nie mogli pobrać bo żyłek nie widać kurcze tyle sie na męczył biebny i wkoncu mu pobrali ze stópki i co podawali mu dodatkowy pokarm przez rurkę w nosku biedaczysko Iza płakała Janusz do nas dzwonił że nie wiedza co robić i wogóle ale naszczęście już jest dobrze wczoraj wyszli ze szptitala mały przybrął na wadze i co sie jeszcze okazało że iza żle karmiłą i nikt jej nie powiedział nawet ja ma karmić i dopiero w szpitalu dostała po polsku książke i pielęgniarka nie położna jej pokazała jak ma karmic Ale ważne że wszsytko dobrze sie skończyło Ale biedny kacperek tyle sie nacierpiał i Iza z Januszem Ale ważne że teraz je i rośnie Kurde jak bym zobaczyła tą położną to bym ja normalnei zabiła gołymi rękami :36_22_3::36_22_3::36_22_3:

Odnośnik do komentarza

panterka
Kurcze wiecie co pisałam wam o mojej kuzynce że miała problem ze swoim synkiem i kurde jak to wszystko usłyszałam to myślałam że zabiję własno ręcznei położną która się nią opiekował podczas ciąży Iza urodziła 30 sierpnia a połóżna dopiero po tygodniu przyszła spoko co nie a norlmalnie bo już sie dowiadywałąm powinna przyjść na drugi dzien jak kobieta wychodz ze szpitala powinna przyjśc no ale ona dopiero po tygodniu przyszła i zaczeło się od pęka coś im sie nie podobał pępek do zaczą ropieć mimo przemywania go i zadzwonili do niej w niedziele a na że ona ma jutro donich przjść i żeby poczekali do jutra noi przyszła w poniedziałek i szybko szybkjo bo ona ma busyyyy i wszysztko wporządku fantastycznei i wogóle ale pojechali do przychodni i lekaz od razu skierowanie do szpitala i co sie okazało mały stracił na wadze ok 1 kg i biednemu maenstwu robili badania krwi nie mogli pobrać bo żyłek nie widać kurcze tyle sie na męczył biebny i wkoncu mu pobrali ze stópki i co podawali mu dodatkowy pokarm przez rurkę w nosku biedaczysko Iza płakała Janusz do nas dzwonił że nie wiedza co robić i wogóle ale naszczęście już jest dobrze wczoraj wyszli ze szptitala mały przybrął na wadze i co sie jeszcze okazało że iza żle karmiłą i nikt jej nie powiedział nawet ja ma karmić i dopiero w szpitalu dostała po polsku książke i pielęgniarka nie położna jej pokazała jak ma karmic Ale ważne że wszsytko dobrze sie skończyło Ale biedny kacperek tyle sie nacierpiał i Iza z Januszem Ale ważne że teraz je i rośnie Kurde jak bym zobaczyła tą położną to bym ja normalnei zabiła gołymi rękami :36_22_3::36_22_3::36_22_3:

Ech ja bym wogle wysadziła te szpitale angielskie i irlandzkie w kosmos bo to są debile niedouczeni.... ech szkoda gadac....
Cieszę się, że z małym wszystko oki:)

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Jejciu panterko ,ale popisałaś :)...

my wczoraj z męzusiem dla naszej rodzinki zoorganizowaliśmy na działce u rodziców grillka .... kakówka , kaszanka, boczek ...sałtaka jarzynowa , bigosik z cukini... torcika tez mieliśmy - jogurtowo- brzoskwiniowego... no ja miałam 10 września urodzinki,a mój M . ma dziś - kończy 36 lat (jeju ,ale już z niego starszy człowiek hi hi)...

pozatym jestem jeszcze w pieleszach cosik jakos dziwnie się czuje ...

ale muszę Wam powiedzieć ze wczoraj mój tatuś tak się napił ze z moim M chodzili pod rękę razem , śpiweali na ulicy, mój ojciec dwa razy się przewrócił :sofunny::sofunny::sofunny: - poprostu jaja jak berety...teraz mój tatuś "zdycha" hi hi

pozdrawiam
i życzę cudownej niedzieli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...