Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuej, nawet dobre...coś mnie tylko brzusio poboluje ... hmmm pospaałam sobe dziś ..mąż z nocki wrócł , i powiedział bym się z nim poprzytulała - no więć klapłam obok niego i zasnęliśmy ha ha

a teraz na obiadek czas- wstawiłam ziemniaki , a mięsko to raz dwa na patelnie i będzie zarełko :)

pogoda super, mam ochote dziś iść do kościółka - musze się pomodlić za nasze Aniołku i małą fasolke :)

Odnośnik do komentarza

wanilijka
jak zguby się odezwały to i ja naklikam cuuuś :)

cześć dziewczynki, wątek widzę odkurzacie stopniowo :36_7_8: faaajnie, stara ekipa hehe czuje się jak kiedyś ...

nie mam się zbytnio czym chwalić, czas sobie leci, my rośniemy i korzystamy jak Kaka napisała z pogody - ponoć to ostatnie promienie lata noo mam nadzieję, że mylił się pan pogodynka :hahaha:
Od wrzesnia mam już L4 i cieszę się, mój dom jak złomowisko wygląda jeden syyyfff :36_19_1: trzeba go doprowadzić do stanu używalności. Zacznę też powolusiu za zakupkami się dla malucha rozglądać - może niektóre wiedzą, że spodziewamy się SYNUSIA czyli tak jak chceliśmy :)

Martitko i ja czekam na kopniaki... gdzie masz Italkę ???
Oleńki też dawno nie widziałam Ona jeszcze chyba się wczasuję hę ?
Stociu dziękuje za pamięć :zwyrazami_milosci:
Moni a Tobie życzę by mąż już był przy Tobie calusi czas, nie lubię rozłąk ... brrr ..
Asiorku mi też te lato zleciało jak z bicza strzelił...za szybko :nie_mam_pojecia:
Panterko dzisiaj tez gryziesz hihi... miewam takie dni i ja :guma_balonowa:

całą resztę poczekalni chociaż nie wymieniłam i tak mocno ściskam i zaciskam kciuczki za owocnymi starankami :yuppi:

Wanilijka gratulacje wielkie:)super sprawa,a jak dacie na imię swojemu maluszkowi,wiecie już??
rzeczywiście mnie długo nie było,ale powoliutku już wracam....na razie dorwałam się do cudzego kompa,ale w przyszłym tygodniu wracam juz do siebie i będę często,aż Wam zbrzydnie moje biadolenie:hahaha:
Jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie laseczki :)))
Moniczko ja właśnie oglądałąm zajebisty film tylko nie wiem czy tubisz talkie thillerki z grozą malutką ? ja osobiście uwielbiam i włąśnie skończyłam oglądać "The last house on the left " Jeśłi ktoś lubi thillery to film bardzo godny polecenie Zajefany :36_2_25::36_2_25::36_2_25:

Odnośnik do komentarza

panterka
witam wieczornie laseczki :)))
Moniczko ja właśnie oglądałąm zajebisty film tylko nie wiem czy tubisz talkie thillerki z grozą malutką ? ja osobiście uwielbiam i włąśnie skończyłam oglądać "The last house on the left " Jeśłi ktoś lubi thillery to film bardzo godny polecenie Zajefany :36_2_25::36_2_25::36_2_25:

Dzięki - bardzo lubię , ale już go ogladałam:(

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
hej laleczko! :Kiss of love:
a no widzisz ja to wole w ciąży nie oglądać horrorów i thillerów.. jakoś mi się głupio do łba wbiło że każdy mój lęk odczuwa fasolinka i potem będzie...

No oczywiscie filmy nie dla ciebie teraz o takiej tematyce Nawet nich cię nie kusi

Odnośnik do komentarza

asiorek352
Hejo kobietki:11_9_16:
Melduję się jako druga....
Oleńko super,ze do nas zajżałaś:36_3_15:
Stysiupysiu powodzenia na jazdach :11_9_16:
Ehhhh....co u Was kobietki?
Idziecie na kawke?

Dzięki,dzięki Asiorku Mnie równiez miło Cie widzieć:smile_move:

Witam się z rańca.......piję herbatkę owocową i jem krówki ciągutki (uwielbiam)
Masakra u mnie nie ma ciepłej wody przez trzy dni,bo czyszczą piece......a ja głowa nie umyta:leeee: muszę teraz grzać na gazie w garnku i myć w misce....jeszcze nie wiem jak to zrobię;)
Miłego dzionka Kobietki::):

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja...

Ja tradycyjnie niedawno wstałam, posprzątałam łazienkę, a teraz relaksik prz kawce:)

Oleńka jak tam poradziłaś sobie z włoskami? - myc włosy w misce to ne lada wyczyn hehe...

Asiu jak samopoczucie?

I tak wogóle cu was dziewczynki?

Ja ma dzis zebranie odnośnie zajęc profilaktycznych , które będę prowadziła od września i końcu dowiem się kiedy zacznie się cos dziac w moim życiu zawodowym...

Buziale i miłego dnia :)

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

moni27
Witam się i ja...

Ja tradycyjnie niedawno wstałam, posprzątałam łazienkę, a teraz relaksik prz kawce:)

Oleńka jak tam poradziłaś sobie z włoskami? - myc włosy w misce to ne lada wyczyn hehe...

Asiu jak samopoczucie?

I tak wogóle cu was dziewczynki?

Ja ma dzis zebranie odnośnie zajęc profilaktycznych , które będę prowadziła od września i końcu dowiem się kiedy zacznie się cos dziac w moim życiu zawodowym...

Buziale i miłego dnia :)

Dziękuję Moni....:36_3_15:
U mnie wszystko w porządku,czekam na @ -cos małpisko się spóznia....
Życzę Ci pomyslności w życiu zawodowym kochana....
Kurczę nasza Styska niedługo ma egzamin na prawko więc kciuki zaciskajcie babulce...:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Witajcie Babulce!!!

jestem już dawno po jazdach,ale na jutro to ja sie nie czuje... już powoli rozwolnienie dostaje :hahaha::hahaha::hahaha:

wczoraj zasnąć nie mogłam , chyba coś po 4 zasnęłam, i wstałam o 6:30... niby wmawiam sobie ze nie mam sie stresować ,ale to siedzi we mnie ... jestem pewna ze nie zdam cholera jasna ...

do tego wszystkiego M. mnie wkurzył - nie lubię jak nie kłamie :36_2_24::36_2_24::36_2_24:

tak nic ciekawego .. chciałabym zobaczyć już moją fasolke i być pewna ze będzie zdrowa... z tego wszytskiego powoli dołka załapuje :36_2_24:

za dużo na "mojej głowie" kurcze...

jutro jak będzie już po to oddychne ...najwyżej pozniej będę się stresować znów :hahaha:

muszę sie zapisać w tym tygodniu na wizyte prywatną i porobić badania krwi i moczu ... kurcze jak ja sie boję o moją kruszynke

ciekawe co moja Gabrysia robi??? :hahaha: tęsknię za nią bardzo , teraz z chęcią bym się do niej przytuliła...ale tylko pozostało i po niej jej zdjećie ech ...smutno mi

sorki ze się pożaliłam ...

Odnośnik do komentarza

witam Moje KOchane Babulce :))))

Ja znwou dzisaiaj nadgodzinki Korzystam póki są bo później znowu roboty nie bedzie i będziemy sie plątać wieć narazie ciężko pracuje :hahaha::hahaha::hahaha:

Miałam dzisiaj tak senne dzień że masakra nie wyspałąm sie wogóle I ledwo co zipałam w pracy dopiero mnie kawka obudziła ale nie na długo Szkoda :(

Dobrze że miałam obiad zrobiony bo by mi sie nie chciało robić Szczeście że zostało z wczoraj :)

Własnie dzisiaj miałam pogadanke z moim M. bo wymyślił sobie żebym mu coś zrobiła na kolacje z 5 rzeczy Ja na to :hahaha::hahaha: Kurde on mi nidgy nic nei robi takiego a ja mam sie troić itp. Kurde co oni sobie myślą ??????????????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...