Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje dziewczyny za mile przyjecie,wasze towarzystwo i wsparcie polecila mi asiorek352 za co bardzo serdecznie jej dziekuje 28 maja stracilam moja mala coreczke jest mi bardzo ciezko a ona byla w tym bolu i cierpieniu ze mna od poczatku za co bardzo ale to bardzo jestem jej wdzieczna kochana dziekuje!mam dwojke wspanialych maluszkow Julcia ma 4 latka a Eryk roczek sa kochani a Roksanka nie stety nie moze byc z nami tak jak bysmy tego chcieli ale ja wiem ze jest w jakis sposob codziennie przy mnie.pozdrawiam wszystkich

url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/9882.png

[/url]

Odnośnik do komentarza

magdaszynkiewicz
Dziekuje dziewczyny za mile przyjecie,wasze towarzystwo i wsparcie polecila mi asiorek352 za co bardzo serdecznie jej dziekuje 28 maja stracilam moja mala coreczke jest mi bardzo ciezko a ona byla w tym bolu i cierpieniu ze mna od poczatku za co bardzo ale to bardzo jestem jej wdzieczna kochana dziekuje!mam dwojke wspanialych maluszkow Julcia ma 4 latka a Eryk roczek sa kochani a Roksanka nie stety nie moze byc z nami tak jak bysmy tego chcieli ale ja wiem ze jest w jakis sposob codziennie przy mnie.pozdrawiam wszystkich

Zostań z nami i nie bój się mówic, jśli Ci będzie źle... Większośc z nas wie, co to znaczy strata ukochanego, wyczekiwanego dzieciątka...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Italy
Dziendoberek....

I co tam dzisiaj?
:36_3_13:

A co u Ciebie??
Jakieś dolegliwości ciążowe???
Ale normalnie Wam kochane zazdroszcze:)Już nie mogę się doczekać kiedy my zaczniemy staranka:):36_1_11:

Nieee....nie mam nic specjalnego....tylko jak jestem glodna to sie czuje jak by mi sie zoladek kurczyl....wczoraj dlugo nie mogliscmy znalezc miejsca do zaparkowania i ja w 5 min zrobilam sie taka glodna ze myslalam ze umre.....
a tak poza tym to chyba nic...
no i zapachy mnie draznia...
Olenko a wy kiedy zaczynacie dzialalnosc?

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
Oleńka
Italy
Dziendoberek....

I co tam dzisiaj?
:36_3_13:

A co u Ciebie??
Jakieś dolegliwości ciążowe???
Ale normalnie Wam kochane zazdroszcze:)Już nie mogę się doczekać kiedy my zaczniemy staranka:):36_1_11:

Nieee....nie mam nic specjalnego....tylko jak jestem glodna to sie czuje jak by mi sie zoladek kurczyl....wczoraj dlugo nie mogliscmy znalezc miejsca do zaparkowania i ja w 5 min zrobilam sie taka glodna ze myslalam ze umre.....
a tak poza tym to chyba nic...
no i zapachy mnie draznia...
Olenko a wy kiedy zaczynacie dzialalnosc?

My planujemy od lipca,ale wszystko się jeszcze okaze po wizycie u gin.pod koniec m-ca
Mam nadzieję,że będziemy mogli.....bo już się nie mogę doczekać
bardzo brakuje mi tego uczucia,że mam pod sercem nowe,maleńkie serduszko:)

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Italy
Oleńka

A co u Ciebie??
Jakieś dolegliwości ciążowe???
Ale normalnie Wam kochane zazdroszcze:)Już nie mogę się doczekać kiedy my zaczniemy staranka:):36_1_11:

Nieee....nie mam nic specjalnego....tylko jak jestem glodna to sie czuje jak by mi sie zoladek kurczyl....wczoraj dlugo nie mogliscmy znalezc miejsca do zaparkowania i ja w 5 min zrobilam sie taka glodna ze myslalam ze umre.....
a tak poza tym to chyba nic...
no i zapachy mnie draznia...
Olenko a wy kiedy zaczynacie dzialalnosc?

My planujemy od lipca,ale wszystko się jeszcze okaze po wizycie u gin.pod koniec m-ca
Mam nadzieję,że będziemy mogli.....bo już się nie mogę doczekać
bardzo brakuje mi tego uczucia,że mam pod sercem nowe,maleńkie serduszko:)

na pewno jest wszystko ok?
a co moze byc nie ok?
Najwazniejsze ze psychicznie jestes gotowa a to juz polowa sukcesu....
:36_7_8:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
Oleńka
Italy

Nieee....nie mam nic specjalnego....tylko jak jestem glodna to sie czuje jak by mi sie zoladek kurczyl....wczoraj dlugo nie mogliscmy znalezc miejsca do zaparkowania i ja w 5 min zrobilam sie taka glodna ze myslalam ze umre.....
a tak poza tym to chyba nic...
no i zapachy mnie draznia...
Olenko a wy kiedy zaczynacie dzialalnosc?

My planujemy od lipca,ale wszystko się jeszcze okaze po wizycie u gin.pod koniec m-ca
Mam nadzieję,że będziemy mogli.....bo już się nie mogę doczekać
bardzo brakuje mi tego uczucia,że mam pod sercem nowe,maleńkie serduszko:)

na pewno jest wszystko ok?
a co moze byc nie ok?
Najwazniejsze ze psychicznie jestes gotowa a to juz polowa sukcesu....
:36_7_8:

Ogólnie wszystko ok.problemem jest progesteron....chyba będę musiała już przed ciążą go zażywać,ale czego się nie robi dla małęgo skarbeczka:)
W ogóle to moja gin.zastanwai się,czy nie zacząść brać hormonów na wyregulowanie cyklów,o mam strasznie nieregularne,ale zobaczymy jak to będzie.
Na pewno w wakacje zaczynamy:):):)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Witam kobitki.. ja sobe dziś pospałam.. ale takie są skutki chodzenia spać po 2 w nocy.. głowa mnie boli...
asiorek, Oleńka też poproszę na priv namiary na was na naszej klasie :)

Witaj Stokrotko
Niestety nie mam swojego profilu na NK....kiedyś miałam,ale się wypisałam;)
A co Ty kobieto robiłaś o 2 w nocy??

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam się i ja :))))

wkońcu się zwlekłąm z łóżka i nawet już jestem po śniadanku ale powiem wam że kawusi nie piłam bo nie miałam ochot jak nigdy ale pewnie zaraz przyjdzie jak zawsze ehheheeh

u mnie imprezka udana był grillll ale my w domku siedzieliśmy bo zimniutko było ale było zajebiscie Popiliśmy że nam kobitką brakó winka i wziełyśmy się za piwnko normanlnie heheheheheh

a pogodę mam dzisiaj paskudna

idę męzusiowi pozbierać naczynka do mycia bo powiedział że umuję to musze szybko sytuację wykorzystać bo poźniej mi to zostanie zaraz wracam :)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

magdaszynkiewicz
Witam wszystkich jestem tutaj nowa ale mam nadzieje ze tu bede mogla chciaz troszeczke przestac myslec o bolu!pozdrawiam wszystkich

wiatamy cię serdecznie pisz a nami kiedy tylko będziesz chciała Bardzo mi przykro z powodu straty twojego skarbeczka Wiem co czujesz nei jest łatwo ale kiedyś zaświci słoneczka nad tobą zobaczysz trzeba wierzyć Ściskam mocno

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...