Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Druga...
nie jade do pracy....:hahaha::hahaha::hahaha:

Jak zwykle ja nie spie a misiu jeszcze zamula....
wczoraj caly dzien szlajalismy sie po Gdansku....a potem u blizniaczek na drineczku...
dzis jedziem szukac spodni dla misia a wieczorem do dentysty...
Jutro do gina....
Myslalam ze nasza forumowa panie ginekolog mi cos napisze ale ona to raz na tydzien zaglada wiec sie nie doczekalam....
no nie wazne...to juz jutro
a prawy jajnik mnie tak dziwnie boli ...juz od paru dni...dziwne bo podobno te wszystkie pecherzyki ktore byly za duze bylyy po lewej stronie...
nnie kumam

milego dnia wszystkim zycze....
buziole

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
a ja zaresestrowałam się do gina na 2.06.09
od porodu w sumie nie byłam u rzadnego gina..więc niech mnie skontroluje...może jest coś nie tak co nie pozwala mi zajść w ciąże..oprócz mojej chorej głowy...

Oj Stokrocia...z głową na 100% masz wszystko w porzadku...może faktycznie psychicznie Cię zablokowało?Wiesz łatwo się mówi i piszę żebyś o tym nie myślała...bo jak tu tyle o tym nie myślec,nie?Zwariowac idzie...Ja Ciebie rozumiem,naprawdę ale i proszę nie zamartwiaj się już,tak?:mylove:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
która z was używała testów owulacyjnych ?
ja chcę zacząc używać...może wtedy się uda... ??

Ja też będę chciała spróbować z nich skorzystać....ale jeszcze nigdy tego nie robiłam
Pytałam kiedyś o nie dziewczyn,ale nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi.........bo słyszałam,że je można stosować tylko przy regularnych cyklach.......ale nie jestam pewna,po prostu tak gdzieś kiedyś przeczytałam
Jak będziesz coś wiedziała Stokrotko to daj mi znać,ok....

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie staraczki :D

Jeśli mogę się wypowiedziec o testach owu... nigdy ich wprawdzie nie używałam (niedawno kupiłam, ale jak wiecie na razie nie bogę się starać więc nie miałam okazji ich użyć). Mam @ nieregularne, ale i tak chciałabym spróbować jak ju będę miec okazję, a co mi szkodzi? a moze pomoże? Kupiłam je na allegro, podobno w aptekach są drogie.

U mnie nic ciekawego, dziś coś wisi w powietrzu, myślę, ze w końcu spadnie ten deszcz. Dziś mam kilku gości, także troszke posprzątałam, kupiłam ciasto, owoce i za jakąś godzinę - półtora goscie przybędą :D

W pracy nic nowego. a co tam u was? jak minął dzionek?

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Hej hej...

Amirian - szok !!!! klasa piosenka!!!!!!!!!! ja pindole, czemu Bóg mnie takim głosem nie obdarzył????

No dziewczyny...ja po prostu nie mam czasu na nic ...kurka...masakra...nawet na staranka!!!!

dziś miałam kolejną jazdę autem i ...nawet nawet mi idzie

w pracy ??? hmmm... widzę jak jest i nie dobrze ze aż tak ...ale co tam psychicznie wytrzymam :)

pozdrawiam Was dziewuszki moje kochane .... nie wiem co mam pisać więcej...

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Dzięki Oluś.... a z tą pracą to jest nie bardzo...koleżanka nie lubi chyba rywalizacji i "na mnie "poluje...cokolwiek jest źle, jest na mnie :(....ale nie takie trudności się pokonało...a co tam u Ciebie?

A to chyba nie zrozumiałam poprzedniego Twojego posta;)
No to mamy troszke podobnie.U mnie "koleżanka",która myślała,że przejmie po mnie klasę (jak odejdę ma zwolnienie macierzyńskie) niestety za szybko się zaczęła szarogęsić:)a tu ja wróciłam i klops.....chodzi teraz naburmuszona na wszystko,ale co mi tam:36_15_9: ja wróciłam na swoje "śmieci" i nie oddam tego nikomu;)
Będzie dobrze,my już nie jedno przeszłyśmy i sobie z takimi elementami damy radę:36_27_12:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór:D

Ola, Stokrocia, ja korzystam z testów owulacyjnych plus obserwuje śluz. I już 3 miesiąc z rzędu zaobserwowałam, że mam 3 dni rozciągliwego sluzu, w trzecim wychodzą mi 2 kreski, co onacza, że owulacja następuje zaraz po tych dniach śluzowych. PIerwszy test robię w dniu pojawienia się śluzu. W zeszłym mscu miałam wczesniej owulacje i cykl sie skrócił. Hmmmm, tak wiec dla mnie sygnałem do robienia testu jest pojawianie się śluzu. Cykle mam w miare regularne. A jesli macie kłopot z jego obserwacją trzeba testy robic dłużej- kilka dni zgodnie z instrukcją. Czy to się sprawdzi, to sie okaze....... U mnie do tego jest ból owulacyjny w tych dniach. W dniach płodnych szyjka macicy jest wysoko i jest twarda, przed @ nisko i miekka.

A tak poza tym dziś się dowiedziałam, że dziecko mojego kuzyna ma autyzm.:frown:

Co do pracy, to chyba jednak dyrekcja chce zredukowac kilka etatów, przyszło pismo oficjalne w tej sprawie, wiec już wiem, co moja kierowniczka knuła. Heheh, myślała, że sama sie zwolnie i nie będą mieli kłopotu, odprawy nie trzeba by było płacić! a g...............!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5j44jso896uff.png

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhqvklkr90kfu.png

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję Olivia za tak szczegółowy opis....mam nadzieję,że mi coś wyjdzie z tej mojej obserwacji,ale ja doopiero pierwszy miesiąc obserwuję,więc na razie jest mi trudno coś powiedzieć:)
Co do dziecka Twojego kuzyna....ja pracuję z dziećmi z autyzmem....mogę im coś polecić jakby chcieli oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Wiatam dziewczynki :))

Mój M prawei już chodzi i najważniejsze ze opuchlizna zchodzi :36_15_9: także lecę w czwartek do POlski :36_15_9::36_15_9::36_15_9:

ja jestem padnięta normalnei oczywiście znowu miałam dołka dziś ale już wychodzę z tego

Co do testów to ja stosowałąm 2 cykle i w drugim już byłam w ciązy Takze polecam Ja robiłąm tak od 10dc co 2 dzieć cziki cziki i robiłąm oczywiscie testy od 10 dnia tez i jak wyszło że płodny to w ten sam dzien cziki cziki i następnego też i tak się udało Naprawdę polecam

Stocia Super wiesz co :))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

wogóle to ja zmykam :bath: mnie czeka i padam normalnie te chuśtawki nastrojów mnie wykańczają

Stysia ja już normalnei sobei jeżdżę :auto: po ulicach i nawet do sklepik tylko że muszę z Moim M. nawet w siumie dobrze że go nóżka Boli bo ja moge ćwiczyć ehehehehehe

Sciskam was wszystkie Buziole Miłej nocjki

MIłego jutrzejszego dzionka :))))))))))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...