Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

stokrotka_87
cześć Oleńko...
opowiadaj jak było :))))))))

No w ogóle wszystko było super.....jeździliśmy na rowerkach,leżeliśmy na działce,później grilka roiliśmy ze znajomymi,aha....dawno tak nie odpoczęłam .....M.był po prostu kochany.
Tak myślę,że potrzebny nam był taki odpoczynek od wszystkich trosk......i sie udało:36_1_11:
A jak Tobie minął weekendzik??

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Oleńka
Strokrotka a jak tam roczek Fabiego??udał się,mały pewnie był zadowolony???
Kurcze,jak ja widze dzieci mojej siostry,to normalnie nie mogę uwieżyć,że czas tak zasuwa!!!!!!Straszne:lup::lup:

Roczek też względnie :)) brakowało ważnych gości,ale świeczkę swoją pierwszą zdmuchnął... a czas to fakt...ucieka ucieka...już tylko starzeć się pozostało ;))

Jakich gości Wam brakowało??

Odnośnik do komentarza

hejka

mam nadzieje ze u was majowka mila - u mnie srednio ale szkoda gadac ( nie chce znowu dostc kopa za swoje mędzenie i ględzenie z udawaniem )

bede czasem zaglądac

papatki

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Ardhara
hejka

mam nadzieje ze u was majowka mila - u mnie srednio ale szkoda gadac ( nie chce znowu dostc kopa za swoje mędzenie i ględzenie z udawaniem )

bede czasem zaglądac

papatki

Hej Ardhara nie przejmuj się niczym....możesz mówić co tylko chcesz....ja też mam taki problem jak TY,spóźnia mi się @ bardzo często i za każdym razem myślę,że to już TO
Następnym razem będzie ok.zobaczysz:)

Odnośnik do komentarza

Ardhara
mam nadzieje ze lekarz da mi skierowanie na badania hormonalne

moze tam cos sie zwalilo calkiem i dlatego organizm konczy wszystko na samym poczatku

Może coś z tą drugą fazą cyklu się u Ciebie dzieje,bo u mnie właśnie coś takiego podejrzewają.Mam obowiązek teraz przez 2 lub 3 cykle obserwowć ile trwa druga faza cyklu

Odnośnik do komentarza

nie wiem wlasie - zalozylam sobie wykres na 28 dni i bede mierzyc i obserwowac

wiem ze ten cykl plodny zgadza sie z obliczanym bo obserwuje wtedy te zmiany co wtedy zachodza ale pozniej nie wiem

teraz mialam tak ze byla tempka wysoka i 1 dnia spadla p czym znowu wzrosla - teraz nadal jest wysoka

pogadam z ginem - moze da mi cos na to

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

No właśnie....obserwujmy,ja też zaczęłam.....chociaz nie wiem czy to ostatnie moje plamienie to była@ czy tylko plamienie,ale obserwuję nadal:)
Zobaczymy co z tego wyniknie:36_6_6:
Moja gin.powiedziała,że ta druga faza cyklu jest najważniejsza,więc powinna być w miare stała
ale pewnie Twój gin.dokładnie Ci wszystko powie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...