Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego dla Fabianka I jego mamusi i tatusia oczywiście Pozdrawiam gorąco

cześc dziewczyny i ja witam Troszkę późno ale byłam dziś w pracy i nawet poszło tylko te osoby co wiedziały były bardzo miłe a pozostała nic nie wie i spoczko było łatwo Cieszę się :uff: ale jak mnie głowa dziś bolała a w sumie do nadal boi :ehhhhhh: Musiałam jeszcze iśc na zakupy bo chlebusia nam brakło i dziś napewno i ide spać wcześnie bo jestem padnięta Kurde a jakie zmainy mamy w pracy to szok normalnei obóz pracy za niedługo będzie tym angolom kompletnie odbija posrani ludzie nieważne

Ilaty nie mart się na zapas musi być wszystko dobrze Trzeba myśleć pozytywnie Ja trzyma kciuki w każdym bądź razie za ciebie i za inne co oczekują też :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

dzikma
Dzień dobry Dziewczynki ::):

Was też pozarażam na wiosnę, a nóż widelec się uda!!!!!!!!! powodzenia w starankach ::): :36_27_5:

:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*

a szczególne pozdrowienia dla Amirian, Karolineczki i Wanilijki :D :Całus:

Ja też chce ja też che Byc porażona :36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Stysiapysia nie zamartwiaj się będzie :36_1_11: ja też panikowałam a było super mnie nawet wczoraj przed spaniem głowa rozbolała za dużo o tym myślałam iokazało się że nie potrzebnie al etrzymam kciuki że będzie dobrze Don't worry be a happy :36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Stysiapysia ja pracuje w fabryce z kosmetykami ja ogólnei jestem na dziale gdzie my już pakujemy zrobione kosmetyki w różne zestawy i je upiększamy :36_1_78: a jak u nas nie ma pracy to idziemy na dział gdzie się robi kosmetyki lub perfumy itp. taka sobei praca Praca jak praca :)

Odnośnik do komentarza

panterka
Stysiapysia ja pracuje w fabryce z kosmetykami ja ogólnei jestem na dziale gdzie my już pakujemy zrobione kosmetyki w różne zestawy i je upiększamy :36_1_78: a jak u nas nie ma pracy to idziemy na dział gdzie się robi kosmetyki lub perfumy itp. taka sobei praca Praca jak praca :)

No to nie jest zle....jak przychodzisz z pracy to pewnie sama "perfumeria"- super...zawsze czysto, zawsze świeżo

Odnośnik do komentarza

No moje kochane babulce... ja kładę sie spać ... jutro nowy dzień i nowe życie...praca!!! ciekawe jak sobie poradze, pewnie nie będzie zle , ale strach ma zawsze wielkie oczka :hahaha:

Tylko mam nadzieje ze będę dla Was też miec trochę czasu...bo zmiany mam wielogodzinne, a czasem będę mieć nocne...wiadomo wesela do białego rana :hahaha::hahaha:

Tak więc Kochane kolorowych snów, samych przyjemnośći...

zajrze rano, bo pewnie nie wytrzymam :hahaha::hahaha::hahaha:

Słodkich snów!!!!

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
No moje kochane babulce... ja kładę sie spać ... jutro nowy dzień i nowe życie...praca!!! ciekawe jak sobie poradze, pewnie nie będzie zle , ale strach ma zawsze wielkie oczka :hahaha:

Tylko mam nadzieje ze będę dla Was też miec trochę czasu...bo zmiany mam wielogodzinne, a czasem będę mieć nocne...wiadomo wesela do białego rana :hahaha::hahaha:

Tak więc Kochane kolorowych snów, samych przyjemnośći...

zajrze rano, bo pewnie nie wytrzymam :hahaha::hahaha::hahaha:

Słodkich snów!!!!

No Stysiu mam nadzieje, że bedziesz często zaglądac...
Wszystko będzie dobrze... trzymam kciukaski...

Byłam na zakupkach i wyszorowałam łazienkę i za chwilkę zmykam do łóżka...

Słodziudkich snów

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!!!
czyżby ja tu pierwsza????

o kurka jaki zaszczyt :36_2_25::36_2_15:

szykuje sie do pracy, a stresa mam nieziemskiego....ale będzie dobrze , w sumie jade zobaczyć jak tam jest i gdzie co jest ...ale i tak mam stracha:)

Życzę miłego dnia i słoneczka dla Moni, Karolineczki, Stokroci, Amirian, Italy, Panterki i dla pozostałych babulców .... buziaczki słodkie!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...