Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

stokrotka_87
kakunia
to cześć i ja walsnie wstałam

hej hej kakunia...jak samopoczucie ???
Jak karola ? Lepiej ??

Gdzie jest reszta ?? Babulców ?

stokrotka a dziękuje troszkę stresik przed wizyta u lekarza ale daje radę
karola jutro do kontroli miałam iść dizisaj aale stweirdizlam ze jutro lekarz jest na popołudnie a mój men chodzi na nocki wiec sie wyśpi i spokojnie pójdziemy a antybiotyk na jutro mam jeszcze ale myśle ze ejdnak jest juz poprawa i ze juz wreszcie będzie zdrowa ..bo czasami siły brak

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/12231.png
http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/15571.png
http://www.suwaczki.com/tickers/h84f3e5erq11r517.png
http://s2.pierwszezabki.pl/023/023400950.png
CZAS NIE LECZY RAN ,ON TYLKO PRZYZWYCZAJA NAS DO BÓLU !!!
02.06.00 DLA MALUSZKA 08.08.08 DLA SYNKA WOJTUSIA
http://wojtusderlaga.pamietajmy.com.pl/

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny :) Kurde u mnei pogoda się pogorszyła no ale jak to bywa w angli co chwile co innego :) już chyba się przyzwyczaiłam ale miałąm nadzieje że to troche dłuzej potrwa :( ja wiem dlaczego bo jutro wracam do pracy bo siedzenie w domu mnie już męczy normalnie ciagle w kuchni :gotowanie: albo :komputery: albo :flower: i tak w kólko a noi czasami tv ale zmęczyłam się tym już CZas wracać do pracy

Odnośnik do komentarza

Wczoraj od rana siedziałam przy garach....około 12-tej przyszli rodzice i brat mojego M. na obiadek...potem spacerek, a potem kawusia...teść powiedział ze mu wszystko super smakowało- troche urosłam....a deserem ich zabiłam :) taki był pyszny :yuppi:

Wieczorkiem poodprowadzaliśmy gośći- rodziców na pociąg , brata M. z rodzinką - do domku....poszliśmym jeszcze na pwko...rozmawialiśmy ze rodzinnie, ze tak fajnie i w ogóle...no i się rozkleiliśmy...a potem w domciu płakalismy razem, przytuleni na podłodze...

no i dzisiejszy humor jest spowodowany "wczorajszym przebiegiem wydarzeń"

Odnośnik do komentarza

panterka
cześć dziewczyny :) Kurde u mnei pogoda się pogorszyła no ale jak to bywa w angli co chwile co innego :) już chyba się przyzwyczaiłam ale miałąm nadzieje że to troche dłuzej potrwa :( ja wiem dlaczego bo jutro wracam do pracy bo siedzenie w domu mnie już męczy normalnie ciagle w kuchni :gotowanie: albo :komputery: albo :flower: i tak w kólko a noi czasami tv ale zmęczyłam się tym już CZas wracać do pracy

Ja też wracam do pracy po dłuuuuugiej przerwie...i mam już stres :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Ja się tam nie stresuje Jedynie boję sie pyatań gdzie byłam co robiłam i co mi było bo wsumie nikt nie wiedział że jestem w ciąży tylko osby te które powinny wiedzieć czyli moja tzw. kierowniczka i bliskie nmi osoby ale myślę że sobie poradzę Przecież na grypę można długo chorować :36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

panterka
Ja się tam nie stresuje Jedynie boję sie pyatań gdzie byłam co robiłam i co mi było bo wsumie nikt nie wiedział że jestem w ciąży tylko osby te które powinny wiedzieć czyli moja tzw. kierowniczka i bliskie nmi osoby ale myślę że sobie poradzę Przecież na grypę można długo chorować :36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Dokładnie... będzie wszystko dobrze...musisz z uśmiechem iśc (wiem ze to trudne)...ja tak pójde...w sumie idę w nowe miejsce, ale w u tego samego pracodawcy...i tam co niektórzy wiedzą co ze mną było :( ...ale będzie dobrze, innej opcji nie moze być:)

Odnośnik do komentarza

Italy
No to jestem na minutke pomiedzy badaniami i wynikami....
po badaniu nieciekawie...zbadala wszystkie znamiona i pieprzyki i jeden jej sie bardzo nie podoba...
mowi ze na razie nic wiecej nie moze powiedziec....i ze do kontroli za 3 miesiace....
czyli co?
mam sie stresowac czy nie?

jeszcze nie....czekaj cierpliwie, a na pewno będzie wszystko w porządeczku!!!!:36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Italy mój tez nieciekawie wyglądal a jednak to dziś tfu tfu nic mi nie ma, poczekaj na wyniki a nie tak na oko..... widzisz ten co ok wyglądał był paskuda jak się okazało a ten co straszył lekarza okazał sie normalnym bezproblemowym znamionem

Stysia i Panterka buziaki Wam poniedziałkowe :***

Odnośnik do komentarza

wanilijka
Italy mój tez nieciekawie wyglądal a jednak to dziś tfu tfu nic mi nie ma, poczekaj na wyniki a nie tak na oko..... widzisz ten co ok wyglądał był paskuda jak się okazało a ten co straszył lekarza okazał sie normalnym bezproblemowym znamionem

Stysia i Panterka buziaki Wam poniedziałkowe :***

wyniki? ona mi to dzis zbadala i kazala wrocic za 3 miechy!!!
3 miesiace mam sie martwic...???
gupia baba...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
wanilijka
Italy mój tez nieciekawie wyglądal a jednak to dziś tfu tfu nic mi nie ma, poczekaj na wyniki a nie tak na oko..... widzisz ten co ok wyglądał był paskuda jak się okazało a ten co straszył lekarza okazał sie normalnym bezproblemowym znamionem

Stysia i Panterka buziaki Wam poniedziałkowe :***

wyniki? ona mi to dzis zbadala i kazala wrocic za 3 miechy!!!
3 miesiace mam sie martwic...???
gupia baba...

hmm widzisz może inaczej Ciebie badała niż mnie, bo mi jakoś do labora kawałke wysyłali po wycięciu dopiero ...

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
wanilijka
Italy mój tez nieciekawie wyglądal a jednak to dziś tfu tfu nic mi nie ma, poczekaj na wyniki a nie tak na oko..... widzisz ten co ok wyglądał był paskuda jak się okazało a ten co straszył lekarza okazał sie normalnym bezproblemowym znamionem

Stysia i Panterka buziaki Wam poniedziałkowe :***

a mi ??????????? :nerw:

myślałam, że gdzieś Ciebie wsysło :sofunny:

buziaczki Stocia :love:

Odnośnik do komentarza

wanilijka
Italy
wanilijka
Italy mój tez nieciekawie wyglądal a jednak to dziś tfu tfu nic mi nie ma, poczekaj na wyniki a nie tak na oko..... widzisz ten co ok wyglądał był paskuda jak się okazało a ten co straszył lekarza okazał sie normalnym bezproblemowym znamionem

Stysia i Panterka buziaki Wam poniedziałkowe :***

wyniki? ona mi to dzis zbadala i kazala wrocic za 3 miechy!!!
3 miesiace mam sie martwic...???
gupia baba...

hmm widzisz może inaczej Ciebie badała niż mnie, bo mi jakoś do labora kawałke wysyłali po wycięciu dopiero ...

wiesz co...moze za 3 miesiace jak to sie zmienni to wtedy pobiora do badania...
no zobaczymy....trzeba czekac...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
wanilijka
Italy

wyniki? ona mi to dzis zbadala i kazala wrocic za 3 miechy!!!
3 miesiace mam sie martwic...???
gupia baba...

hmm widzisz może inaczej Ciebie badała niż mnie, bo mi jakoś do labora kawałke wysyłali po wycięciu dopiero ...

wiesz co...moze za 3 miesiace jak to sie zmienni to wtedy pobiora do badania...
no zobaczymy....trzeba czekac...

noo napisałam Ci dokładnie na priwa ale było tak że faktycznie jakie te znamiona były to po wycięciu wyszło z badania w laboratorium i wtedy czekałam na te badani od wycięcia jakiś czas nie przed wycięciem ... Bosze ale namieszałam :takwyszlo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...