Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny JA to sobie pospłałam dziś troszę dłużej od was ale oczywiście jak to bywa co niedziel mąż mnie obudził tłucząc się garami na dole No ale się wyspałam tylko miałam okropne i nieokropne sny ale to chyba z myslenia wczorajszgo :( ja dziś a w sumie to zaraz wybieram się na spacerek po mieście i może jeszcze zaglądne do kościółka tylko nie wiem czy jestem na to gotowa bo boję się widoku matek z dziecmi bo wczoraj za dużo o tym myślałam i moge dzis różnie zareagować Jeszcze zobacze W takim razie życze miłego dzionka i mile spędzonych chwill A u nas w angli jest cudna pogoda jak nigdy dawo takiej nie było muszę korzystać

Italy trzymam kciuki żeby badania się powodły i dały pozytywne wynki :) Mnie też to czeka ale do polski jade dopiero za 3 tygodnie i też się będę stresować jak ty no ale jakoś tzrba przez to przejść Pozdrawiam

:zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

panterka
Cześć dziewczyny JA to sobie pospłałam dziś troszę dłużej od was ale oczywiście jak to bywa co niedziel mąż mnie obudził tłucząc się garami na dole No ale się wyspałam tylko miałam okropne i nieokropne sny ale to chyba z myslenia wczorajszgo :( ja dziś a w sumie to zaraz wybieram się na spacerek po mieście i może jeszcze zaglądne do kościółka tylko nie wiem czy jestem na to gotowa bo boję się widoku matek z dziecmi bo wczoraj za dużo o tym myślałam i moge dzis różnie zareagować Jeszcze zobacze W takim razie życze miłego dzionka i mile spędzonych chwill A u nas w angli jest cudna pogoda jak nigdy dawo takiej nie było muszę korzystać

Italy trzymam kciuki żeby badania się powodły i dały pozytywne wynki :) Mnie też to czeka ale do polski jade dopiero za 3 tygodnie i też się będę stresować jak ty no ale jakoś tzrba przez to przejść Pozdrawiam

:zwyrazami_milosci:

Oj kochan dziekuje....ale nic sie nie stresuj...nie takie straszne te badania...u mnie bedzie dobrze i u ciebie pewnie tez...:36_3_13:
i nie smutkuj za duzo!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć drogie koleżanki!

U nas też taka ładna pogoda? Italy trzymam kciuki za wyniki:36_1_67: ja mogę ci pomóc tylko w toxo i cytomegalii, zresztą tak jak Kakunia mówi, jak będziesz miała podane normy to sama wszystko będziesz już wiedziała.

A ja odespałam trochę po drugim weselu. Fajnie było. Ludzie super się bawili, śpiewali, tańczyli i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Więc ogólnie super.
Teraz czekam na obiadek, bo mężuś się popisuje w kuchni :D a potem jedziemy do miasta trochę pochodzić i iść na jarmark bo trzeba kupić jakieś obwarzanki czy cuś :D

pozdrowionka dla wszystkich!

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Hek Lasencje Ja wróciłam ze spacerku i było:hot: bardzo nawet się nie spodziewała i jeszcze ubrałam sobie swetr z długim rękawem masakra no ale za głupotę się płaci :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nawet się zdziwiłam dzisiaj bo jak na złość wszędzie mamusie i dzieci kobiety w ciąży ale nawet jakoś mnie to nie ruszyło nawet patrzyłąm na ich brzusie ale bez złych emocjii Jedynie myślałam że mój brzusio też by takwyglądał nawet spoko poszło myślę że będzie już lepiej :)

A teraz ide coś :bardzoglodny: a później jakaś :kawa: na ogródku i tak właśnie niedziela zleci :)
Kupiłam sobei dzisiaj z mężem :hop: i będziemy sobie skakać heheh dobre zobaczymy jakna pójdzie A teraz zmykam papa

Odnośnik do komentarza

wanilijka
ja miałam 2 usuwane znamiona, jak się okazało potem dobrze że jednego z nich usunęłam bo mógł mieć zmiany rakotwórcze..... upss

nooo...wiem z tymi znamionami to nie ma zartow....dlatego ja ide sprawdzic swoje...
tez chce zapytac czy mam je ruszac czy nie?
a tez ci najpierw badali ta maszyna co naswietla? zapomnialam jak ona sie nazywa....

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

wiesz co tak, brali i badali je wpierw, potem poszłam, znieczulenie miejscowe i bach nie mam ich, i jestem przez to ładniejsza hahahha:lol:
w sumie z głupoty poszłam i usunęłam i jak widać dobrych ruch, a ten groźniejszy to lekarz mnie namówił bym i jego usunęła żebym za miesiąc nie wracała że chcę go tez zlikwidować:sarcastic:

mnie nie bolało więc spokojna bądź!

Odnośnik do komentarza

wanilijka
wiesz co tak, brali i badali je wpierw, potem poszłam, znieczulenie miejscowe i bach nie mam ich, i jestem przez to ładniejsza hahahha:lol:
w sumie z głupoty poszłam i usunęłam i jak widać dobrych ruch, a ten groźniejszy to lekarz mnie namówił bym i jego usunęła żebym za miesiąc nie wracała że chcę go tez zlikwidować:sarcastic:

mnie nie bolało więc spokojna bądź!

ale to prywatnie zrobilas czy panstwowo?

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...