Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanilijka

misia78
Cześć Laseczki!!

Wpadlam na chwilke bo się bardzo stęskniłam za Wami::):

Co u Was Kochaniutkie??

cześć Słoneczka

nie dalej jak wczoraj czy przedwczoraj wchodziłam na czerwcówki i widziałam ,ze dwa dni Ciebie nie było.... czyżby już mała dawała się mamie we znaki i mama musiała od kompika odpocząć :Psoty:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

misia78
Wanilijko pisałam wyżej Karolineczce.A poza tym to miałam problemy z kompem i też nie mogłam się zalogować.
A jak u Ciebie kochana?

hihi w tym samym czasie posta pisałyśmy i nie widziałam co odp, ojoj co to się dzieje. Jak leżałam w szpitalu w listopadzie to byłam w pokoju z taką Ewą co w 6 miesiącu dzidzia na świat się paliła i miała też skurcze itp. Niedawno z Nią pisałam i wszystko w porządeczku ale też leki musiała brać na podtrzymanie tak maleństwu było szybko do rodziców :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

misia78
Wanilijko na szczęście nasze Maleństwo się uspokoiło i siedzi sobie grzecznie w brzuszku::):
A u Was jak ze starankami??Zaczęliście już czy jeszcze czekacie??

to powiedz malusiej, że ma grzecznie czekać na swój termin :Oczko: ale się do Was pcha hihi :)))

no moje staranka ruszyły, pierwszy miesiąc NIC, CISZA :Szok: ale to pierwszy miesiąc, teraz leci kolejny cykl i nie jestem bierna :Padnięty::Śmiech: hihi ale życie i tak po swojemu scenariusze pisze.

Mam takie pytanko tam jedna na czerwcówkach ma taki sam avatar jak Ty-co Wy tak się zgadałyście czy jak hihi ???

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

hihi jak tylko się uda to na pewno się szybkusio dowiesz :)
w sumie Ty albo Sophie do nas zajrzy raz tam Trusię widziałam ale reszta nas chyba już mało kojarzy!
Ty Kochana zawsze pamiętasz-Karola napisała kiedyś taki post haha co kazałam Jej przemilczeć bo inne się obrażą ale miała wtedy rację:Psoty:

Kajunka pamiętasz?????

Odnośnik do komentarza

misia78
Karolineczko teraz to juz u nas oki ale miałam w tamtym tygodniu trudny moment bo dostałam skurczy macicy i lekarz się bał,żeby nie przeszły w regularne a co za tym idzie nie doprowadziły do wcześniejszego porodu.Na szczęście przepisał mi leki i od 3 dni jest oki::):
A Wy kochana kiedy jedziecie do Pragi,za 2 tygodnie-dobrze pamiętam?

ojej .. no to bierz leki .. żeby się nie zaczęło za wczesnie ..
Misia i sie oszczędzaj i odpoczywaj dużo .. trzymam kciuki ze by bylo ok i bez skorczy ..

ja do Pragi jedę za dwa tyg. zleci .. w piątek nocą wyruszamy ) jestem nastawiona na ładną pogodę i spacery wieczorne z Dziuńkiem ,. oby wszystko było ok.

Wiesz co Wanilijko .. tak mamy podobne spostrzeżenia .. takie bardzie rzeczywiste .. czasy zagranicy się skończyły hahah , ja się wyjeżdżalo z 20 lat temu no to rzeczywiście byłam jako mała dziewczyna pod wrażeniem a i życie się duuuużo wtedy rózniło od naszego ..ale teraz pfyyyy ..

a a ja zauważylam tendencję albo do rodzenia tam , bo łatwie się utrzymać i rodzinę mężczyźnie tam niż w Polsce .. jednak u nas musi mąż sporo zarabiać żeby dwójkę czy trójkę utrzymać a tam z jednak z 1 pensji da radę , no i benyfizyty czy jak to sie tam zwie duże możan otrzymac na dzieci ..
No a to o czym piszesz wynika z zapatrzenia na Angielki .. 35 z niemowlakami , ktore czasem miały z tydz.mówię o dzieciaczkach a one je ciągną po supermakrketacvh na zakupy do tych zarazkowitd... .. ufff pamietam ten widok ... za głowe się łapalam , jak się nie przejmują dzićmi , jak je wychowuja na rozwydrzone bachory .. temet rzeka...

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

misia78
Wanilijko nie upeira się ale też nie powiedział tak.Ja do dzidzi mówię cały czas Lenka i on póki co nie protestuje.Daltego mam cichą nadzieję,że Lenka zostanie.

hihi dobry patent na złamanie męża-pewnie sam się w to imię wciągnie :Śmiech:
ale wiesz co czas ucieka i to bardzooooo już tak niewiele Wam zostało-strach mały jest?

Odnośnik do komentarza

wanilijka
hihi jak tylko się uda to na pewno się szybkusio dowiesz :)
w sumie Ty albo Sophie do nas zajrzy raz tam Trusię widziałam ale reszta nas chyba już mało kojarzy!
Ty Kochana zawsze pamiętasz-Karola napisała kiedyś taki post haha co kazałam Jej przemilczeć bo inne się obrażą ale miała wtedy rację:Psoty:

Kajunka pamiętasz?????

przypomnij mi .. jej a ja niby pamietliwa , ale zaćmę mam chwilową ..

Misia .. no to już pewnie LENKA .. ładnie ..
no i awatarek , a podpis pod mmm super ..

my z Waniliową jedziemy podobnie .. drugi cykl , tylko pachnąca Waniliją tydz do przodu .. ja @ ona już wariuje z mężam .. tylko brak nam Sandry .. tak jej pod gorkę :(

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

wanilijka
hihi jak tylko się uda to na pewno się szybkusio dowiesz :)
w sumie Ty albo Sophie do nas zajrzy raz tam Trusię widziałam ale reszta nas chyba już mało kojarzy!
Ty Kochana zawsze pamiętasz-Karola napisała kiedyś taki post haha co kazałam Jej przemilczeć bo inne się obrażą ale miała wtedy rację:Psoty:

Kajunka pamiętasz?????

Kochana jak ja mogłabym o Was zapomnieć.Nie ma takiej opcji!!!!!!
A jaki to był post??Chętnie bym go przeczytała.Może na prv mi wyslij co??

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg9tz0nynh.png

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

karolineczka84
wanilijka
hihi jak tylko się uda to na pewno się szybkusio dowiesz :)
w sumie Ty albo Sophie do nas zajrzy raz tam Trusię widziałam ale reszta nas chyba już mało kojarzy!
Ty Kochana zawsze pamiętasz-Karola napisała kiedyś taki post haha co kazałam Jej przemilczeć bo inne się obrażą ale miała wtedy rację:Psoty:

Kajunka pamiętasz?????

przypomnij mi .. jej a ja niby pamietliwa , ale zaćmę mam chwilową ..

Misia .. no to już pewnie LENKA .. ładnie ..
no i awatarek , a podpis pod mmm super ..

my z Waniliową jedziemy podobnie .. drugi cykl , tylko pachnąca Waniliją tydz do przodu .. ja @ ona już wariuje z mężam .. tylko brak nam Sandry .. tak jej pod gorkę :(

Kajunka napisała tak:

"wszystkie są fajne z czerwcówek ale ta Misia jest naaajlepsza" :Psoty:

noo i czekamy na Amiriankę naszą, Kochana chce a nie może ::(: a już ostatnio miałam nadzieję, że zaczyna z nami buuu

Odnośnik do komentarza

No Kochaniutkie to ja to cały czas trzymma za Was kciukasy i już nie mogę się doczekać jak napiszecie,że fasolki są w Was.

A co do stresu Wanilijko to staram się jeszcze o tym za dużo nie mysleć.

A wiecie Dziewuszki,że od wtorku zaczynamy z mężusiem szkołe rodzenia::):To pewnie powoli zacznie do mnie docierać,że poród tuż tuż.

Karolineczko wiem,że Sandrusia ma ciągle problemy z tą cyto bo pisała wczoraj na czerwcówkach.Mam jednak nadzieję,że nasz Amirianek szybko się z tym upora i też będzie mogła zacząć staranka.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg9tz0nynh.png

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

misia78
No Kochaniutkie to ja to cały czas trzymma za Was kciukasy i już nie mogę się doczekać jak napiszecie,że fasolki są w Was.

A co do stresu Wanilijko to staram się jeszcze o tym za dużo nie mysleć.

A wiecie Dziewuszki,że od wtorku zaczynamy z mężusiem szkołe rodzenia::):To pewnie powoli zacznie do mnie docierać,że poród tuż tuż.

Karolineczko wiem,że Sandrusia ma ciągle problemy z tą cyto bo pisała wczoraj na czerwcówkach.Mam jednak nadzieję,że nasz Amirianek szybko się z tym upora i też będzie mogła zacząć staranka.

no ciągnie się te cholerstwo za Nią jak nie wiem :Zły:

Misiu aaa szkoła rodzenia hahahha "oddychamy głęboko..." ale Ci fajnie. Kochana a ile się za to płaci i jak często chodzicie do szkoły-bo rozumiem z mężusiem :D

noo ja u siebie jakoś myślałam 3 cykle będę czekała ciekawe czy się uda ehhh :Szok:

Odnośnik do komentarza

wanilijka
karolineczka84
wanilijka
hihi jak tylko się uda to na pewno się szybkusio dowiesz :)
w sumie Ty albo Sophie do nas zajrzy raz tam Trusię widziałam ale reszta nas chyba już mało kojarzy!
Ty Kochana zawsze pamiętasz-Karola napisała kiedyś taki post haha co kazałam Jej przemilczeć bo inne się obrażą ale miała wtedy rację:Psoty:

Kajunka pamiętasz?????

przypomnij mi .. jej a ja niby pamietliwa , ale zaćmę mam chwilową ..

Misia .. no to już pewnie LENKA .. ładnie ..
no i awatarek , a podpis pod mmm super ..

my z Waniliową jedziemy podobnie .. drugi cykl , tylko pachnąca Waniliją tydz do przodu .. ja @ ona już wariuje z mężam .. tylko brak nam Sandry .. tak jej pod gorkę :(

Kajunka napisała tak:

"wszystkie są fajne z czerwcówek ale ta Misia jest naaajlepsza" :Psoty:

noo i czekamy na Amiriankę naszą, Kochana chce a nie może ::(: a już ostatnio miałam nadzieję, że zaczyna z nami buuu

Jejkciu ale się wzruszyłam.No aż sie popłakałam.Moje Kochane to Wy jesteście superowe bo nie zapomniałyście o nas i zaglądacie i pytacie co u nas.A wiem jak mogło być to dla Was na początku trudne,kiedy czytałyście jak dzidzioli rosną.I za to Was bardzo podziwiam,że nie zapomniałyście i jesteście cały czas z nami.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg9tz0nynh.png

Odnośnik do komentarza

misia78
wanilijka
karolineczka84

przypomnij mi .. jej a ja niby pamietliwa , ale zaćmę mam chwilową ..

Misia .. no to już pewnie LENKA .. ładnie ..
no i awatarek , a podpis pod mmm super ..

my z Waniliową jedziemy podobnie .. drugi cykl , tylko pachnąca Waniliją tydz do przodu .. ja @ ona już wariuje z mężam .. tylko brak nam Sandry .. tak jej pod gorkę :(

Kajunka napisała tak:

"wszystkie są fajne z czerwcówek ale ta Misia jest naaajlepsza" :Psoty:

noo i czekamy na Amiriankę naszą, Kochana chce a nie może ::(: a już ostatnio miałam nadzieję, że zaczyna z nami buuu

Jejkciu ale się wzruszyłam.No aż sie popłakałam.Moje Kochane to Wy jesteście superowe bo nie zapomniałyście o nas i zaglądacie i pytacie co u nas.A wiem jak mogło być to dla Was na początku trudne,kiedy czytałyście jak dzidzioli rosną.I za to Was bardzo podziwiam,że nie zapomniałyście i jesteście cały czas z nami.

i też się wzruszylam ..

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...