Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justine_19

Cześć Dziewczyny :) Od jakiegoś czasu Was czytam i postanowiłam przywitać się z Wami :) To moja pierwsza ciąża, dokladnie 21 tydzien. Właśnie jestem po badaniu połówkowym, maleńka waży 392 g i rozwija się prawidłowo :) Kolejna wizyta za 4 tygodnie, a tymczasem jestem spokojniesza, bo ostatnie 3 dni miałam ciężkie - troszkę za dużo się naczytałam i niepotrzebnie nabiłam sobie głowę.

Odnośnik do komentarza

Hej Girls
Ja dzis nic nie sprzatam od rana na miescie - 4 h sie zeszly matko padnieta jestem haha !
Bylismy po pampry bo angielka sprzedawala w okazyjnej cenie wiec pierwsze 4 paki kupione :-)
Odebralismy wozek wiec juz tez z głowy.
Zakupy w 4 sklepach, chlopaki fryzjer i tak zlecialo. Teraz ogladam siatkowke wiec relaks, aa co do ciasta to kupilam takie jakies z pianki i galaretkami i sernik laciaty taki pycha takze tez mam z glowy

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Natalia1234 pokażesz wózek?

Umówiłam się z Moim, że 17 października malujemy pokoik i jak już będzie tam ogarnięte te mogę szaleć z zakupami bo będziemy mogli tam je bez przeszkód składować. :D jestem zmotywowana Waszymi zakupami i stopniem zaawansowania w przygotowaniach.

Odnośnik do komentarza

Ja sprzatalam gruntownie w środę i nie zdążyłam jeszcze nabrudzic :D
Ciasta nie piekłam (serio pieczecie co weekend ciasto?)
u mnie dzisiaj, a właściwie od wczoraj Armagedon. Teść przyjechał jak zwykle niespodziewanie (juz tu kiedyś o nim wspominałam, jak to mi głowę na brzuchu kładł, jak byłam w pierwszej ciąży). Mój M. wie o mojej jej niechęci do jego tatusia, wiec postanowił ustalić plan działania tak, żebym się z nim jak najmniej widziała, ale zeby jednak z drugiej strony sie widzieć z nim, bo jak by to miało wyglądać. No wiec wczoraj wyszliśmy z młodym na podwórko, tam mieliśmy sie spotkac z tesciem i siostrą M. (cale szczęście, tesciu mieszka u niej, a nie u nas :P) miało nastąpić przywitanie, krótka rozmowa, po której mieliśmy sie rozejsc do domów (bo juz miała być godzina kladzenia spać młodego)... Z tego krótkiego powitania zrobiło sie 5-godzinne spotkanie, oczywiście u nas w domu. Myslalam, ze mnie szlag trafi, bo nie tak miało być. Teść sie rozwalił na kanapie, podciagnal sobie koszulke (Wtf?) I tak sobie leżał z gołym kurde brzuchem. Szkoda gadać , bo to by trzeba bylo przeżyć samemu, a hormony ciążowe dodatkowo potęgują te doznania.

Odnośnik do komentarza

Nie piekę ciast co weekend, nie chce mi się, ja nawet ich nie jadam, piekę albo kupuję jak mamy mieć gości :)
Współczuję Ci Jijana teścia, z tego co piszesz to specyficzny człowiek.
Do nas dziś mają przyjechać teściowie i babcie męża zobaczyć nowe mieszkanie. Już widzę jak moja ukochana teściowa mówi, że jej się nie podoba mieszkanie bo za jasno bo nie taka kolorystyka itp.. co za kobieta, z resztą teść nie lepszy, dobrze że mieszkają 200 km od nas:)
Miłej niedzieli Dziewczyny!:)

Odnośnik do komentarza

Justine_19 znalazłam ale dosłownie kilka, może 3-4. Każda była pozytywna. Ja o wózku firmy Bebetto nad którym do tej pory myślałam znalazłam dużo opinii ale były różne. Nie wiem czy tak się nimi kierować, jak uda mi się go gdzieś obejrzeć to będzie dla mnie najlepsza opinia ale nie ukrywam że stał się moim faworytem na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Wczoraj z rana namachałam Wam długi post ale był jakiś problem z serwerem i mi go nie dodało a miałam tak ciężki dzień, że później nie było już kiedy pisać.
Ja póki co mam dosłownie kilka ubranek zamowionych z Carters i w piątek kupiłam milusi kocyk na prom w Smyku.
W poniedziałek lub wtorek przyjdzie mi łóżeczko a najpóźniej do 5.10 wózek. Właśnie jego nie mogę najbardziej się doczekać gdyż jest to trochę "wynalazek" dla mnie ale mam nadzieję, że miło mnie zaskoczy.
Skoro znam już płeć to mam w planach stopniowo np raz w miesiącu kupować po trochu potrzebne rzeczy, żeby później było spokojniej.

monthly_2018_09/mamusie-luty-2019_69552.jpg

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak was tak czytam to odrazu przypomina mi się szykowanie wyprawki dla Frania :* teraz to mam prawie wszystko kupione wystarczy przejrzec, uprać i wyprasować. Ubranek to mam kilka pudel bo w domu mamy jeszcze synka mojej siostry który teraz ma 14 miesięcy więc jak się urodzi kolejny łobuz to będzie wesoło (chociaż teraz już jest i to bardzo:p).

Odnośnik do komentarza

Teść pojechał! Uff :P
Dzięki Wam zmobilizowałam mojego M. do załatwienia wózka! Mieliśmy wózek po pierwszym, który dostaliśmy po mojej kuzynce, ale niestety się polamal w jednym miejscu, a ze to model, który już nie był produkowany, to ani części zamiennych, ani żaden "wózkowy" złota rączka się nie podjął naprawy. Strasznie żałowaliśmy, bo wózek był świetny. Świetnie się go prowadziło, łatwo sie skladal i najważniejsze to był leciuteńki (bo niektóre wózki to i 20 kg potrafią ważyć). No więc szukaliśmy takiego na olx, żeby kupić używany, albo chociaż wziąć z innego taką część, co nam się połamała. Niestety nie było. Już zrezygnowani postanowiliśmy, ze trudno, trzeba będzie kupić inny wózek. I dziś w akcie desperacji i moich narzekań, ze inne dziewczyny z forum już wózki kupują, a my nic, M. po raz ostatni zajrzał na olx i był! Taki jak potrzebowaliśmy dokładnie! Tyle, ze w Warszawie, a my z Gdańska.... No ale mama M., ktora mieszka 70 km od Warszawy czasem bywa w stolicy na jakiś zakupach itd, więc mówię do niego, żeby zadzwonił do mamy i się zapytał, czy może w planach nie ma w najbliższym czasie jechać właśnie do Wawki. Zadzwonił, a ona akurat właśnie w tej Warszawie była! Także potem tylko szybkie telefony do sprzedającego, cena ustalona i mama M. kupiła właśnie wózek, nasz wymarzony i wyśniony za całe 120 zł :D także "wszyscy mają wózki, mam i ja!" :D Cieszę się jak gwizdek ^^

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...