Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Przed ciążą nie byłam tez chuda była oponka i boczki ale teraz to się jakoś Takos zaokrągliło
A cieszyłam się że nie widać ciąży po mnie to mnie psiapsiola uświadomiła że jednak już widać
U mnie ogólnie libido bardzo nisko stoi od zawsze aż się dziwię że udało się dzieciaka zrobić :-D:-D:-D
Mąż od czasu do czasu w żartach rozwodem grozi bo twierdzi że mu nie daje za często hahaha

https://www.suwaczki.com/tickers/hchyikgn1katn78w.png

Odnośnik do komentarza

Bobowa no widac brzuch. U mnie tak mocno nie widac a waze wiecej od ciebie. Nie wiem ile przytylam dowiem sie juz na wizycie. W domu sie nie waze bo strach na wage wchodzic.
Natalia ja juz dluzszy czas bez seksu. W ktoryms tygodniu ok 12 tyg.po seksie zaczelam delikatnie krwawic i przestraszylam sie. Lekarz powiedzial ze tak czasami bywa bo wszystko bardziej wrazliwe , ukrwione . A teraz biore globulki i tez nie chcem poki leczenia nie zakoncze , choc nie ukrywam ze chce sie . Ale jeszcze pewnie poczekam bo po leczeniu trzeba odbudować flore bakteryjna. Wiec narazie zero sexu. Zobaczymy co powie lekarz na wizycie.

Odnośnik do komentarza

U mnie kiepsko było przed ciążą i teraz też za bardzo nie mam ochoty, mąż żartuje że go wykorzystałam, że dostałam co chciałam a teraz mam go gdzieś:-) Ja przytyłam prawie 2 kg, brzuch już mam spory a w pierwszej ciąży do 5 miesiąca nic nie było widać

Odnośnik do komentarza

Nieraz tak jest niestety ja akurat zadnych afer niemam jedynie z Siostra mojego M ktora tez jest w ciazy i ma ciagle problemy, ale zlewam to i lece dalej szkoda nerwow.
My juz definitywnie mamy imiona jesli bedzie dziewczynka bedzie Liliana czyt Lilka a chlopak jednak Oskar.
Synek ostatnio z M jechali na miasto i Mlody z auta krzyczal Pa Mami pa Oski haha. Asior moj

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Mi to pewnie sie juz troche chce bo dawno nie bylo. Ogolnie nie mam wyskoiego libido. Przed ciaza to zawsze po okresie sie chcialo a od polowy cyklu praktycznie zero.
Co do ruchow zdaje mi sie ze czuje od tygodnia ale tak na 100 nie jestem pewna.
Dziewczyny jakie podobaja sie wam imiona dla dziewczynki. Mam tam jakies ze sie podobaja ale moze inne spodoba sie.

Odnośnik do komentarza

Magda mi sie podobaja Gaja,Lilka wlasnie, Amelia, Julia, Oliwia, Zuzka ale padli na Lilke i tak pewnie zostanie
Gratuluje ruchow super !! Ja czuje normalnie jakby Maluch sie rozpychal i az mnie sciska w tym czasie w brzuchu dokladnie w,.miejscu gdzie Bejbis lezy..
Od 3 dni niemoge znalezc serduszka ale czuje motylki i to rozpychanie takze niemartwie sie.
Asia haha no Himen niezle mojego M jeden z ulubionych bohaterow z dziecinstwa ..
Ja niemoge spac ogladam serial Szpital w wyrku i jem pomidora

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Natalia1234 mi też od niedzieli ciężko się wieczorem zasypia, ale ja tak zazwyczaj mam w pełnię, a ona chyba teraz jest jakoś.
Co do seksu to u mnie chyba lepiej niż przed ciążą ;) ale to chyba kwestia tego że przed się nastawiałam i spinalam na ciążę, a teraz mogłam odpuścić.
Co do porodu to mój jak najbardziej chce przy mnie być i ja też tak wolę. Mam tylko nadzieję że w jego pracy nic się w tym czasie nie wydarzy, a jest policjantem, i bedzie na czas ze mną.
A co do imion dla dziewczynki to my akurat ogólnie lubimy polskie klasyczne imiona. Na pierwszym miejscu Ewa, a później Ania, Agnieszka, Zosia, Hania czy wymieniana też już przez Was Lilka.

https://www.suwaczek.pl/cache/049151562a.png

Odnośnik do komentarza

My kompletnie nie możemy dogadać się z imieniem dla chłopca bo ja bym chciała Beniamin lub Ludwik a mąż Jerzy lub Ignacy. Mamy jeszcze czas, może wypracujemy kompromis.
Ja do porodu poszłam ze swoją położona. Tak i jednego jak drugiego.
Z mamą nie jestem na tyle zzyta emocjonalnie chyba by ją brać a męża nie chciałam. On niby jest opatrzony z krwią itp bo jest wetem od bydła ale ja się śmiała, że go nie wezmę bo po porodzie mnie jeszcze zgoni do wstania widlaki jak krowę po wcieleniu :D
Przy drugim porodzie rodziła nas 8 na raz a na sali obok leżała taka nastolatka co strasznie się darła. I jak już po wszystkim wszedł na porodowke a ta dziewczyna jeszcze tak strasznie krzyczała to mi podziękował, że mu oszczedzilam słuchania tego.
Teraz szczerze chyba nie wezmę nikogo.... No chyba, że znów będą mi wywoływać jak Lilke to przemyśle ten temat

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Ja powiedziałam swojemu że nie ma opcji żebyym sama rodziła splodziles to cierp i rodz razem ze mną :-D
Co do imion to dla dziewczynki Lena Liliana lub Hania
Dla chłopców to miał byc Tobiasz ale ze szwagier tobiasz i ich syn tobiasz junior to odpadło
Więc najbardziej to pada na Julian Tadeusz lub Kacper
A pewnie i tak będzie całkiem inne

https://www.suwaczki.com/tickers/hchyikgn1katn78w.png

Odnośnik do komentarza

U nas miał być Franek i nawet nie zastanawialiśmy się nad imieniem dla dziewczynki, nawet jak pracowaliśmy nad dzieckiem, to się śmialiśmy, że robimy Franka:) a tu niespodzianka- dziewczynka i imienia nie mamy kompletnie, podoba nam się bardzo Lilianna, rodzinie wogóle, ale nimi nie będę się przejmować, jeszcze Zosia i Marysia ale to tak bez przekonania.
Jeśli chodzi o seks to mam najwiekszą ochotę jak mąż w pracy a potem to już mi się jakoś odechciewa, mąż zanim się ogarnie to ja śpie i tak leci dzień za dniem :)
Witajcie w klubie z tą bezsennością, ja jak codzień obudziłam się o 3...
Lecę dziś szukać jakiś fajnych jeansów bo już chłodno się robi a brzuszek nie chce się zmieścić w stare:)
Miłego dnia!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...