Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja na obiad jajko bo nie było kiedy gotować hehe. Dziewczyny moja Basia zaczęła sie tak wychylać do tylu głowa tzn jakby patrzeć chce do góry nogami na wszystko. Mega komiczne to jest. I wtedy sie cieszy na maxa! Głowa maxymalnie w tył jak jest na raczkach i sie śmieje. Co to za łobuz jest

Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze ze wam tak dzieci jedza. U mnie kaszka, owocki, jablko przez siatke . Sam zje winogrono I jagody. Dzis dostal maly makaron to jadl wkoncu I sie nie djawil ale to nie byl obiad raczej takie 10/13 lyzek bo corka jadla to on tez. A pizniej I tak do snu mleko wypil bo glodny. A tak wszystko zblenderowane musi byc. Ja mialam Dewolaje wczoraj. Dzis ryba. Pozatym doszla umiejetnosc wyjmuje z puszki rzeczy I przeklada do innej puszki. I wkoncu ogladamy I czytamy ksiazki przed spaniem I potrafi lezec tak z 10/15 minut I sluchac I zasypiac :) a u was co widzicie nowego??

Odnośnik do komentarza

U nas totalna żarłoczność:-) cokolwiek jemy to trzeba Oli dać do łapki do zjedzenia, bo jest awantura. Nawet świeże jabłko już dajemy w kawałku i sobie radzi. Fajnie robi kroczki przy meblach i czasem się nawet puszcza na sekundę. Pięknie potrafi się schylić np. po zabawkę jak stoi i wraca ładnie do pozycji wyprostowanej. Bardzo się ostatnio rozgadała i bawi się dźwiękami. No i nauczyła się klaskać. Gdyby nie nasze trudne nocki, to byłoby super. Jeszcze do tego drugi tydzień nie mogą się przebić górne jedynki. Dzisiaj ciągle się budziła z płaczem i urządziła 2-godzinny koncert:-(

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Wstawianie przy szafkach , krzeslach scianie ma tam opanowane że czasami nie zdarza podbiec A on już stoi.
Teraz zaczyna się podnosić chwytają się " nieczego" niewiem jak on to robi. Zabawka z ręku i myśli że się uda podnieść trzymając ja w ręku.
No ku mojemu zdziwieniu- udaje mu się to!!!!
Nasladowanie głosek, ruchów Borys lubi to robić.
Ale pokonuje przeszkody, przechodzi po naszych nogach , pod nimi.
Umie rzucać piłka jedną ręką chwycić i rzuci m, dwoma też. Lubi tak się bawić czasem z dobre 40 minut i jedna pilka w
Akcji.

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Kati8 to może być dużo różnych rzeczy. Jak się nie zobaczy to nikt Ci nie powie.
Babeczqa85 to tak jak u nas, wstawanie przy wszystkim i gramolenie się przez nogi, pod nogami... Piłeczką też próbuje rzucać. Generalnie Ola odkąd usiadła od razu nauczyła się ładnie asekurować, a ze stania po prostu pada na pupę
W ogóle jej od samego początku nie asekuruję jak stoi, tylko patrzę, czy ma za sobą wystarczająco dużo miejsca, żeby 'wylądować'. Jedynie jak schodzi z czegoś to ją pilnuję, bo na razie nauczyła się schodzić przodem.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...