Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu nadrobiłam 2 dniowe zaległości w czytaniu. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Oby maluchy w końcu się zdecydowały. Straszny był dla mnie ten ostatni okres przed porodem. Co prawda ja akurat odliczałam godziny do nowego roku żeby jeszcze nie urodzić ale z drugiej strony już miałam tak dosyć wszelkich dolegliwości, bóli, skurczy i szalejącego nastroju... że nie migłam się doczekać kiedy będzie po wszystkim. Na szczęście przy maluchu szybko się o tym wszystkim zapomina:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. A ja łóżko swoje w szpitalu dostałam. Teraz czekam do jutra i oby rano mnie wzięli na CC. Póki co różnie słyszę, że pójdę rano, albo że do południa na pewno, a tu że będzie czas na poinformowanie męża, a za chwilę by przyjechał rano bo tak to może nie zdążyc. Chyba niczego się nie dowiem kurde ..i muszę uzbroić się w cierpliwość, której mi ostatnio bardzo brakuje. Anielica a co Ci szkodzi zadzwonić dzisiaj na SOR i się dowiedzieć. Jesteś po terminie, różnie może być. Nie chcę Cię stresować ale krew różnie zwiastuje. lepiej dmuchać na zimne ;)

Odnośnik do komentarza

Babeczka tak jak napisalam ze czlowiek czeka do porodu bo go kluje bo pobolewa , sam porod nie wiadomo jak sie potoczy a tak naprawde walka organizmu zmeczenia jest w trakcie pologu!!!! I ja dopiero teraz po porodzie odczuwam co to jest zmeczenie stracilam pol litra krwi do tego chodzisz jak przekrecona , wstac musisz do dziecka a szycie boli ... brzuch boli ... cycki bardzo bola / caly dzien nosze liscuie kapusty no powiem wam ze fajnie nie jest. Czekam na wiesci kto nastepny urodzi :) sofik czekamy .:)

Odnośnik do komentarza

Gizel- trzymaj się, wszystko przejdzie:)

Jak ja sobie przypomne połóg 11 lat temu: szwy nie do końca wyciągnięte, zakażenie rany, gorączka 39, zastój mleka, cycki twarde jak kamienie, mała nie chciała ciągnąć, wycieńczenie totalne....a na końcu jeszcze antybiotyk.... jejq

az jak sobie przypomniałam, to aż mi się gorąco zrobiło.
Może tym razem będzie lżej i szybciej dojdzie się do formy!

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Sofik, trzymam kciuki za jutro.

Ja to nic nie moglam wymyslec do planu porodu. Jedynie wiem, ze chce znieczulenie w kregoslup. Ale u nas nie ma z tym problemu. O ile nie jest za pozno pozno. Jeszcze sa jakies znieczulenia takie jakby bezposrednio w wargi sromowe, sama nie wiem gdzie to.

Anielica, tez jestem zdania ze powinnas to skonsultowac. Tyle razy pisalas ze przyjezdzala do ciebie karetka. Wiec nie rozumiem czemu ten opor teraz.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...