Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a jakie macie gryzaki dla maluszków? Ja mam tome tippee, żyrafę sophie, i seyssoo czy jakos tak. Chciałabym kupic jakieś jeszcze bo te sie juz małej nudzą. Napiszcie tez czy wasze maluchy mają jakaś ulubiona zabawkę? Moja nie ma:-( Nadal trudno ją czymś zabawić. Pokazuje jej wszystkie zabawki jakie mam a juz spora kolekcja i mimo to jest „le le le” czyli nie podoba sie. Muszę cos nowego kupic. Kupiłam
Tez mnóstwo książeczek kolorowych i muzycznych itd. Wszystko tylko na chwilkę ją zajmuje. Doradźcie co kupic :-)

Odnośnik do komentarza

Witam, dziewczyny. Ależ wy rozpisalis się .
Nie dam rady wszystkiego nadrobić.
Mamarobercika, zgadzam się z toba w sprawie karmienia. Każda matka wybiera co jest dobre. Ja już nie karmię w całe. Ale mam więcej czasu dla siebie. Nie śpi razem dwójki trzymać cały czas przy cycu
A po za tym dziś mamy pół roku. Taki mały urodzinki. Dziewczynki rosną. I im więksi tym więcej się różnią. Lenka je wszystko, Paulina niejadek. Obie mają po 2 żabka.
Nóżkami jeszcze nie bawią się. A ja już nie mogę doczekać sie.
No i moja zmora, o różnej porze śpią w dzień. Nie ma synchronizacji. Jedna zasypia druga budzi się. Paulinka śpi bardzo mało, Lenka dłużej i częściej. Muszę jedna wynosić z pokoju, bo dużo druga. Ale nocki dalej ok. Pobudka o 6 czy 7 na mleko, i dalej spać tak do 9. Spiochy mi trafili się. Albo rekompensata za starszego

monthly_2019_06/styczniowe-mamusie-2019_76163.jpg

Odnośnik do komentarza

W samo sedno, co do kp MamaRobercika!

Moj ma pare zabawek na krzyz. W ogole nie wykazuje szczegolnego uwielbienia ktoras zabawka. Najdluzej bawi sie oball bo najlatwiej mu go trzymac. W sobote przyjdzie wielka paka co zamowilam ze smyka to bede testowac. Oczywiscie grzybka tez kupilam. Mysle ze bedzie najlepszy, bo bardzo chce cos gryzc, ale inne zabawki czy gryzaki sa za duze/szerokie.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

My wczoraj po południu byliśmy w plenerze. Młoda niestety zrobiła drzemkę koło 19 i potem nie mogła usnąć. Dopiero po 22 udało mi się ją położyć. A w nocy źle spała. Budziła się o 1, 2:30,4 i w końcu wzięłam ją do nas, ale i tak o 6 już nie chciała spać. Ja dzisiaj strasznie zmarnowana. W ogóle mam od 3 dni jakiś zły humor. Wszystko mnie wkurza, jestem zmęczona i strasznie nie mam cierpliwości do młodej. Ona też marudna, pewnie częściowo przez mój nastrój :-( u nas jest kilka gryzaków ale najbardziej lubi takie kółko z wypustkami z Canpolu. Zastanawiam się cały czas na żyrafką Sophie. Ostatnio bardzo jej się spodobała ośmiornica do nauki raczkowania (taka uciekająca z melodyjkami). Wczoraj nawet próbowała do niej dopełznąć.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mój mąż zmienił hasło do konta, weszłam dziś zobaczyć czy przypadkiem nie dostał już wyplaty żeby poplacic rachunki za nim przepierdzieli w automacie bo jak wiecie trzeba go pilnować bo inaczej nie będzie co do gara włożyć a tu zdziwienie bo się zalogować nie mogę. W poniedziałek idę złożyć wniosek o rozwód tym razem naprawdę. Nie wiem jak on się z tego wytłumaczy. Widzę że nie ma zamiaru nic zmienić w tym swoim nałogu, nie pozwala sobie pomóc a ja w tym momencie już jestem bezsilna. Nie ufam mu i boję się że nabierze kredytów za moimi plecami a ja potem będę to płacić bo jestem jego żona a do głowy mi nie przyszło by intercyzy podpisać. Rozwód wydaje się jedynym wyjściem z tej sytuacji

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a jaka to ośmiornica? Ja mam ośmiornicę firmy Lamaze ale nie chodzi ona tylko ma rożne odnogi z szelescikami i pokrętło. Dajcie linka do Waszej ośmiornicy to ja swojej kupie tez.
A co do rozwodu to z takim
Niemowlakiem to bedzie bardzo cieżko dostać rozwod

Odnośnik do komentarza

Pawian zdaje sobie z tego sprawę że to nie takie proste będzie, tym bardziej że on nie chce rozwodu. A nie zdradza, nie znęca się ani nic z tych rzeczy więc nie ma podstaw. Ale jeśli wystąpie o rozwód z powodu hazardu bo jakby nie było to można podpiąć pod przemoc psychiczną a jeśli muszę to sama pójdę na terapię bo mnie to naprawdę już wykańcza, to później sąd może nie da nam rozwodu ale zmusi jego do terapii. Bo ja jestem niestety bez silna. Zmusić go do leczenia nie mogę jedynie sad moze. Narazie zgodził się na intercyze, no zobaczymy. Muszę przemyśleć w takim razie co w tej intercyze powinno być i znaleźć notariusza. On myśli że ja to Robię mu na złość a tak nie jest. Moje macierzyńskie starcza mi w tym momencie na zapłacenie za mieszkanie i prąd. Jak on się nie dołoży to nie będzie za co jeść dziecia dać. Zmusza mnie to albo do nie zapłacenia za mieszkanie albo wziecia kredytu. On sobie nie zdaje sprawy z tego że jeśli nie będę płacić za mieszkanie to wylądujemy na ulicy a państwo odbierze nam dzieci. Mam narazie oszczędności. Ale pojawia się drugi problem to kredyty jego na auto. Opłaty za przedszkole itd. Jak on nie będzie tego płacić bo to jest na jego koncie to urosną odsetki. A już się tak zdarzyło że nie zapłacił tylko przewalil kasę. Do tej pory miałam przynajmniej możliwość kontrolowania żeby te rachunki były zapłacone. Muszę w tej intercyzie to jakoś uwzględnić że ma się dokładać do mieszkania skoro w nim mieszka noi do jedzenia przynajmniej dla dzieci. A reszta to mnie już nie interesuje. Ostatnio zaczęłam podejrzewać że on kogoś ma.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...