Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

MamaColin fajne zakupy i za taką cenę.
Beti dużego masz synka :)
Bacchi wspolczuje. Przed wizytami miałam również wysokie ciśnienie, moja ginka kazała mi mierzyć 3x dziennie ciśnienie. W domu było idealne. Podwyższone ciśnienie mogło być spowodowane że przeważnie biegłam na wizytę :) Leków nie przepisała mi.
U nas też pada z małymi przerwami. Dzis rano budzę się i co widzę za oknem?? Deszcz!! Jest potrzebny, ale ile można. Chcę upały.
A to moje brzusio.

monthly_2018_07/wrzesniowe-2018_68384.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!! Znowu trochę mnie nie było... Niby nic takiego się u mnie nie dzieje, a jakoś nie mam czasu na internety, a jak mam to zapominam :D

Co do wyników, cały czas mam bardzo dobre, moje dziecię nie bardzo reaguje na słodycze, na glukozę też nie zareagował, ale to może dlatego że ja bardzo, bardzo dużo słodyczy i słodkich rzeczy jem... Poważnie. Od zawsze.

Leżaczek mam kinderkraft unimo 5w1 . Kołyska z leżaczkiem. Fajne, podoba mi się. Zobaczymy jak się sprawdzi.

:)

monthly_2018_07/wrzesniowe-2018_68386.jpg

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my, po wizycie.
Od rana jakoś źle się czuję i po paru podejściach mierzenia ciśnienia wychodziła mi arytmia, więc mierzenie odpuściłam - stres..
Mierzcie sobie dziewczyny ciśnienie o stałych porach dnia i zapisujcie, ode mnie chcieli w poprzedniej ciąży takie notatki, a nie miałam.
Co do pomiarow: 29+6tc, 1385 szału nie ma. Wszystkie wymiary mieszczą się w normach, choć kość udowa jest o 1,5 tygodnia mniejsza od np obwodu główki. Gin nic nie mówiła, więc się nie zadręczam.
Bardzo się wiercił i badanie było trudne, w pewnym momencie smyrał się stópką po... Nosie!? :D
Tętno równe, przepływy ok, moje wyniki też i tym spadkiem hemoglobiny mam się absolutnie nie martwić. Wczoraj miałam immunoglobuline, we wrześniu się okaże, czy szanowny NFZ zrefunduje.
Milu, jak u Ciebie?
Ładne brzuszki macie :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tak już nie mam na nic siły... macie piękne zgrabne brzuszki! Ja wyglądam jak wieloryb, jakbym już po terminie była... Niny młoda spora, bo 84 percentyl...lekarz mi już wróży poród 4kg dziecka...a lekarz prowadzący uprzedza, że porod sn tylko jak dziecko nie będzie za duże (bo poprzednio miałam cc). A jak Ja was plany porodowe? Nastawiacie się na sn czy cc?

Odnośnik do komentarza

Isabelita, Beti, właśnie też tak patrzęna te brzuszki i moje zdjęcie wygląda jakbym byla miesiąc do przodu :P śliczne macie brzusia♡

Ze względu na mój pierwszy poród SN teraz chcę mieć Cc. I szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jeszcze raz rodzić naturalnie. Ale nawet nie wiecie jak się boję. Moja gin powiedziała, że mi wypisze skierowanie na cesarkę, przy czym podobno często się zdarza, że lekarz że szpitala odmawia , bo dla niego "to nie jest wystraczajacy powód ". Ta myśl mnie paraliżuje. Jeszcze teraz leje cały czas i siedzę w domu to mam dużo czasu do myślenia ... gdyby było ładnie to bym się czymś zajęła, gdzieś poszła i głowa by była zajęta.

Jassmine, odzywaj się częściej :D

Kamka, gratuluję udanej wizyty i skoro lekarza nic nie mówi to znaczy , że jest ok :)))

Odnośnik do komentarza

A to mój brzuch...brzuszysko! U mnie wszystko poszło do przodu, z tylu wogole nie widać ciąży, za to z boku... hardcore...wczoraj jak mnie w markecie zobaczył ochroniarz, to mi przeprowadził wózek na zakupy, bo (cytuje) "w pani stanie lepiej się oprzeć na wózku, od razu lepiej, prawda?" Nienchcilam mu mowic, ze jeszcze 2 miesiace....

monthly_2018_07/wrzesniowe-2018_68394.jpg

Odnośnik do komentarza

Śliczne brzucholki ale ja jestem i tak największa z Was wszystkich:)))
Nie wiem czy to przez tą pogodę czy co ale dziś czuję się jakbym się nie czuła;)
A bąbelina to dziś przeszła samą siebie 3 godz tak skakała że ja aż się zastanawiałam czy to normalne teraz trochę spokojniejsza ale szał był myślałam że brzuch mi rozerwie.
Kamka gratulacje udanej wizyty ♡♡♡
Isabelita baaardzo miły pan ochroniarz:))) hihihi
U mnie też cc. No chyba że się samo pięknie zadzieje... ;) tylko że mój lekarz trochę się boi właśnie ze względu na poprzednie komplikacje A po za tym po cc. Ostatnio opowiadał mi że dziewczynie podczas porodu rozeszła się blizna A od cesarki minęło 6 lat. Więc on woli nie ryzykować. Chociaż boję się bo po ostatniej strasznie długo dochodziłam do siebie:(

Odnośnik do komentarza

Ale super brzuszki :)*

Kamka, wlasni E też tak o tym myślałam czy nie pójść do takiego specjalisty.
Uważam, że to jest chore, żeby lekarz , który mnie widzi pierwszy raz w życiu decydował o moim porodzie i podważał doktora, który mnie zna przynajmniej przsz te 9 miesięcy. A moja mi prowadziła pierwszą ciążę też, więc już w ogóle wie jak się sprawa ma.
Tak samo teraz jest z wadami wzroku. Dawniej poniżej -5 dioprii decydowano o cc , teraz już nie. A wadę mam sporą na jedno oko i zwyrodnienie na.plamce żółtej, ale stwierdzono, że nie ma przeciwwskazań do Porodu SN. Także i tak wszystko zależy na kogo się trafi. Szkoda, że nie ma prywatnej kliniki , bo by było po problemie podejrzewam .

Odnośnik do komentarza

Silvara faktycznie dziwne skoro masz skierowanie to chyba powinni w szpitalu to akceptować. Co to ma znaczyć do cholery?! No!;)
U mnie lekarz skierowanie wystawia sam sobie;)
Ale to różnie przecież może być poród może rozpocząć się wcześniej A on może mieć wolne. Nie sądzę żeby ktoś podważał jego zdanie. Ale to też nie wiadomo na kogo się trafi?

Odnośnik do komentarza

Śliczny wysyp brzuszków!

U nas przez dwa tygodnie panienka przybrała 350g - nooooo chyba nieźle, co? - i sobie waży wg szacunków usg ok. 1500g. Idąc dalej tym tropem wg mojego d-ra, gdyby miała się urodzić w 38tc to będzie ważyć 2500g. Phi, zobaczycie, my go jeszcze zaskoczymy ;)

Przepływy sprawdzone, póki co wszystko jest ok, poziom wód też, ma w czym pływać dziewczyna i co łykać. W związku z czym coraz częściej czuję jak trzepie nią czkawka ;)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...