Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Do trzech razy sztuka, mój telefon nie chce współpracować z forum, ale już się zarejestrowałam. I powinno być ok. Poprzednie 2 długie posty mi wcieło..
Jestesmy 28 Tc, tp 27.09, w brzuszku mieszka na razie bezimienny synek, mam już 6letnią córkę.
Ciąża jak narazie dobrze się rozwija, jestem skonfliktowana z mężem czynnikiem Rh, we wtorek mam dostać zastrzyk, podobno na NFZ..
Wczoraj robiłam glukoze i dzisiaj odbiorę wynik, zobaczymy, generalnie jestem nastawiona na konieczność diety...

Odnośnik do komentarza

Hej hej

Gratuluję udanych wizyt niestety nie odniosę się do każdej bo po takiej nieobecnosci to post by zajął chyba z metr :)

Ja się w końcu zaczęłam ogarniać z wyprawką a raczej rodzina poszalała z urzywkami po swoich bąblach i tak mam ubrankową wyprawkę chyba dla 5 dzieci :)

U nas po wizycie Marysia nadal Marysią waży jak to pan dr powiedział waży paczkę cukru i 5 cukierków :D

W międzyczasie miałam 2 podejścia do ogtt 2 udane :)
A dziś postanowiłam mojego niemęża zabrać na randkę tak że kino jakaś szamka i myślałam o spacerze nad Wisłą

Odnośnik do komentarza

Milu lubie szyć, jako samouk szyje proste rzeczy dla córki np. poszewki na pościel, kocyk minky czy sukienkę (dopiero jedną musiałam dać krawcowej do małego wykończenia haha).
Eleonora jaka duża córeczka :)
Silvara śliczne są te jeże, dla chłopca też są dobre.
Bacchi też masz dużego chłopca.
KamKa86 witam nową mamusię.
Oj pojechałabym gdzieś nad morze. Jestem wykończona, wstaje połamana.

Odnośnik do komentarza

MamaColin dziękuję za odpowiedź. Właśnie takie badanie miałam w ciąży z pierwszą córką, jechałam na tylko jedno pobranie po godzinie od wypicia 50g glukozy, mogłam zjeść śniadanie. A teraz wszyscy są usrani na to durne 75g i trzy pobrania... bo tak zaleca PTD, dla mnie bezsens od razu robić wszystkim ciężarnym obciążenie 75g.

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Silvara ha ja właśnie taki rożek chciałam zamówić dla mojego ale sie wogóle wycofałam z zakupu kupiłam otulacz muślinowy i 2 bambusowe coś mi się kołacze że przy córce prawie nie używałam a przez te hormony niczego nie mogę być pewna, a jeże super w smyku jest też pościel :)
Gratuluję wizyt i witam nową koleżankę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpiqvhnoy54ph.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1r9wqm5n.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Właśnie nadrobiłam te 8 stron! O.o nie było mnie 3 dni.. Źle się czułam jakoś.. Nie fizycznie, a psychicznie. Nie wiem dlaczego. Już wszystko jest w porządku :) jutro jedziemy do moich rodziców na taty imieniny, a w niedziele na roczek bratanicy mojego niemęża.
Nie ustosunkuję się do wszystkich wypowiedzi,ale możecie mi wierzyć, że przeczytałam.

Mam do was pytanie. Myślicie, że powinnam kupić zwykły taki tańszy rożek i kilka ubranek dla małego do szpitala, tak by potem móc je wyrzucić? Słyszałam ostatnio, że do szpitala szkoda brać rzeczy, które chce się używać potem w domu, bo szpitalne zarazki i bakterie. Hm? W pepco dziś widziałam zwykły rożek za 19,99,- a kupiłam już taki droższy, ładniejszy, co pasuje do całego wystroju łóżeczka. Co myślicie?

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dzięki za potwierdzenie mojej tezy, że jeżyki dla chłopczyk A też dobre :)***

Jassmine, nigdy nie słyszałam, żeby coś trzeba było wyrzucić po szpitalu. Ja wszystko po prostu wyprałam i już:) ja teraz mam dwa rożki i jeden wezmę do szpitala a drugi poczeka w domu. Będę miała gotowe wszystko dla Dzidziusia. 19,99 super cena! Ja bym brała do szpitala i potem będziesz miała w domu na zmianę jak się Twój z kompletu pobrudzi (maluszki ulewają, mogą się przesiusiać a czasem i coś innego wypłynie;) ) lub po prostu nie wyschnie po praniu.
Akurat u mnie rożek się sprawdził, tylko w tym Młody mógł spać stabilnie na boczku. Przy czym wyjęłam usztywnienie. To akurat mnie drażni.

Odnośnik do komentarza

Pytam, bo podobno po szpitalu powinno się spać w temp 90*C + a większość rzeczy tego nie wytrzyma. Nie wiem, bo nigdy nic nie prałam w takiej temperaturze.
Ja mam rożek minky+bawełna i do tego kocyk. A tamten z pepco to sam materiał. Żaden nie jest usztywniany. :)
Czyli mówisz, że nie muszę szukać dodatkowo "gorszych" ciuszków do szpitala??

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Ani ja, ani koleżanki czy ktokolwiek z rodziny nie wyrzucał nic co miał w szpitalu. Będziecie na najbardziej sterylnym oddziale. Gdybyście byli na zakaźnym to pewnie trzeba by gotować lub się pozbyć tych rzeczy. Ale tak to do pralki na 60stopni i gotowe :) jak całą resztę:D I też w życiu nie nastawiłam pralki na tak wysoką temperaturę. To chyba tylko dla pieluszek tetrowych jakby ktoś używał na pupkę.

Przez weekend będzie mniejszy ruch , ale niech się jeszcze reszta Koleżanek wypowie :)))

Odnośnik do komentarza

Też mi się obiło o uszy, że najlepiej te szpitalne wyrzucić potem, któraś blogerka o tym pisała, że tak zrobiła, ale nie pamiętam dokładnie która. Szczesliva chyba. Jeżeli o mnie chodzi, to do szpitala zbiorę, to czego mi potem w praniu nie będzie szkoda, jakby się zniszczyły w praniu.
Czy Wam też urywa posty? Rozpisałam się znowu ostatnio a tu 3 zdania wskoczyły.
Któraś z Was ma wózek maxi Cosi Adorra, czy on jest odpowiedni dla wysokich osób tzn czy ma wysoko mocowanie gondoli i siedziska, i czy stabilnie się trzymają, nie "latają w przód i w tył", ja mam schize, że mi się taki zaczep wylamie

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
U nas szpital zapewnia totalnie wszystko dla noworodków potrzebuje tylko na wyjście ubranka ale jak silvara pisze to chyba najczystszy odział :)
Nigdy bym nie wywaliła tych rzeczy

Kamka
Ja mam adorra z wanienka oria
Lekko wanienka się chusta ale minimalnie . Zaczepy trzymają mega stabilnie . Jest możliwość regulacji wysokości raczki . Mam 167 cm i mam na najnizszym poziomie .

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że raczej bym nie wyrzuciła, bo trochę szkoda.. Pytam po prostu co wy myślicie na ten temat, bo mi powiedziała koleżanka, która ma termin na październik i chodzi do szkoły rodzenia. Podobno tam jej tak powiedzieli. Pójdę w poniedziałek do tego pepco i kupię jak jeszcze będzie ten rożek :)

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Witaj Kamka fajnie że jesteś:) w kupie raźniej mogłaś dołączyć już w styczniu:)))
Aga gratulacje udanej wizyty i mam nadzieję że randka udana:)))
Jassmine dobrze że już lepsze samopoczucie:) udanych imprez życzę:) Jeśli chodzi o rożki to ja lubię chociaż miałam tylko jeden ale głównie to dlatego że czułam się pewniej jak chłop młodego nosił;))) na szczęście ja do szpitala nie potrzebuje ciuchów jedynie na wyjście ale też nie spotkałam się z czymś takim żeby ktoś wyrzucał ciuchy po szpitalu. Do pralki i tyle.
MamaColin wypoczywaj kochana i udanego pobytu nad morzem :)))

Odnośnik do komentarza

Eleonora a jak u Was, jak Młody się czuje?

Teraz tak patrzę i na tej stronie , na której zamawiałam wszystko dla Tymka i będę domawiać co mi tam trzeba dla Maleństwa w promocji są rożki po 19 zeta . A takie zwykłe już za 24:)
https://poscieldladzieci.pl
Ogólnie dużo wyrzedają. Może komuś coś się przyda :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...