Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Amizka87
I jeszcze zdj

Dbajcie o siebie kobietki drogie tym co jedza zazdroszcze chociaz mi dzisiaj udalo sie zjesc bulke z serem a na obiad sama kasze prazona baaaa nawet wcisnelam sok z burakow z jabłkiem i marchewka.

Udało mi się wykapac cudo moje i t eraz siedzi oglada tv tzn bajeczki.

Nie dobrze mi sie robi od 45 minut jakos .

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Ja w 7. tygodniu miałam kilka dni bez mdłości, czułam się cudownie, ale potem wróciły. Teraz kończymy 9 tydzień i ten był jak dotąd najgorszy jeśli chodzi o samopoczucie... zobaczymy co dalej... Też zazdroszczę tym co mają apetyt :)

Wczoraj byłam na wizycie, maluszek się już rusza, zobaczyłam bijące serduszko, niesamowite uczucie :) pani doktor mówiła że ślicznie rośnie idealnie na 9 tydzień. Termin na 9 września.
Teraz trzeba umówić się na prenatalne.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej kobietki:)
Przede wszystkim gratulacje kochane za kolejne udane wizyty:)))♡♡♡♡♡♡♡♡
Czyli już wszystkie jesteśmy po pierwszych ważnych wizytach???
U mnie w porządku apetyt nadal dopisuje i bardzoooo mnie to przeraża :)))
Dziś mi się śnił grillowany oscypek z żyrawiną jenyyyy;)))
Szyszunia to może być proroczy sen:)))

Odnośnik do komentarza

Cały tydzień czułam się dobrze, a dzisiaj znowu rozmowy z WC i suche bułki. Mówią, że ciąża to nie choroba a ja się czuję jak chora i niezdatna do życia. 8tc..niech już będzie koniec tych mdłości.
Mama dzisiaj ma mi przywieść gołąbki, wczoraj miałam ochotę a dzisiaj chyba nie tkne ani kawałka.

Odnośnik do komentarza

Człowiek sobie zasiada wygodnie, żeby poczekać a tu jeden post:P

Alice to witaj w klubie;)

Co tam u Was, jak samopoczucie?
Czekam z niecierpliwością na czwartkową wizytę. Jak będzie wszystko dobrze to w końcu wyjawię światu radosną nowinę:D jeszcze akurat w połowie lutego mamy chrzciny u kuzyna, więc będzie dobra okazja, żeby rodzinie powiedzieć:)

Odnośnik do komentarza

Dzis wcisnelam szpinak z makaronem i abarot masakra jest .

Caly dzień ukladam klocki zeby ta wstreciucha moja mogla rozwalic je juz mam dosc poszukiwania butli z. M lekiem trwaly równe 2 godziny.

Teleeizor jest okupowqny przez czesc meska wiec dupa z oglądania filmu .
Piec gazowy sie zepsul wiec woda ciepła bedzie w poniedziałek hahahaha .

To by bylo na tyle w dniu dzisiejszym.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

No pięknie ja również zasiadłam z tą myślą że pewnie że 3 strony będą do nadrobienia A tu lipa;)))
Ja dziś na zarobku ale to już raczej ostatni raz bo po całym dniu padam na twarz do tego głowa mi pęka i chyba nie obejdzie się bez tabsa;)
Dobrze dziewczyny że badania porobione ja może zbiorę się w tym tygodniu;) albo w przyszłym;) no w każdym razie do 19.02 mam czas:)))
Mamusiaszczesciara u mnie szpinak jest 2 razy w tygodniu dlatego że po prostu go uwielbiam:)
Alice uważaj na siebie kobieto!

Odnośnik do komentarza

Bellona
A ja to chyba mogę narzekac tylko na to, że nie mam na co narzekać :) Wiem, że może Was to wkurzyć, ale czuję się bardzo dobrze, nadal jem wszystko na co mam ochotę. Zero mdłości, przemęczenia, zawrotów glowy. Mój mąż skacze nade mną bardziej niż potrzeba. Tylko się cieszyć.

Zazdraszczam ide spac hehe ;)

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Oliolenka , zdrówka Wam wszystkim życzę!

Alice, uważaj na siebie. Jak tam wyniki? Wszystko w porządku?

Od kiedy jestem w ciąży nie jadłam szpinaku... a bardzo lubię, ale jakoś jak teraz sobie pomyślałam to feee:D

Za to mam ochotę na murzynka - można tak mówić czy zostanę posądzona o razizm?;)
Może dzisiaj upiekę. Póki jakoś się trzymam, bo po południu pewnie znowu nadejdą mdłosci...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dbajmy o siebie nie można się tak przemęczać. Ciąża to nie choroba ale objawy są chorobowe ;) zawroty głowy, szybkie męczenie się (teraz 1 km spaceru to dla mnie wręcz maraton), mdłości, słabszy apetyt, zbyt niskie lub zbyt wysokie ciśnienie.

Zastanawiam się cały czas nad zdjęciem z usg. Mały wygląda jak jogin. Wszyscy mówią że się śmiesznie ustawił. Tak na opak. U lekarza byłam w takim przypływie emocji że nie wydało mi się to dziwne, a teraz się zastanawiam czy to tak może wyglądać... co myślicie?

monthly_2018_02/wrzesniowe-2018_65084.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Bellona gratuluje!
Silvara mam to samo, moja 3-latka ani sekundy nie da mi polezec i odpoczac
Amizka odpoczywaj
Mi gołąbki, oj zjadlabym je z ziemniaczkami. Az slinka mi leci. Wczoraj na obiad mialam ochote zrobic pieczone frytki z ziolami i schabowe, niestety nie dalam rady ubic koteltow i skonczylo sie na pomidorowce z ryzem.
Alice uwazaj na siebie
Oliolenka zdrowka zycze
Mamusiaszczesciara wskocz pod koc i sprobuj zasnac.
Wczoraj ogarnelam z grubsza dom, poki moc byla. Dzisiaj rano znowu brazowy uplaw, zalamka. Jajniki bola i w ogole padlam. Wzielam nospe i leze pod kocem. Niedziela zapowiada sie w lozku.
Corka co chwile podchodzi i pyta czy pobawie sie z nia.

Odnośnik do komentarza

Gabi 82 wiem przy dzieciach ciezko cokolwiek zrobic nie wspomne o odpoczynku moje tez dają mi w kość. A stary zjebke dostal w nocy na amory go wzielo a ja ledwo żyję.
Leze paracetamol w z i elam ale juz towarzystwo rozdzielalam bo o pilota od tv byla krwawa jatka ehhh.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

bacchi
Dziewczyny dbajmy o siebie nie można się tak przemęczać. Ciąża to nie choroba ale objawy są chorobowe ;) zawroty głowy, szybkie męczenie się (teraz 1 km spaceru to dla mnie wręcz maraton), mdłości, słabszy apetyt, zbyt niskie lub zbyt wysokie ciśnienie.

Zastanawiam się cały czas nad zdjęciem z usg. Mały wygląda jak jogin. Wszyscy mówią że się śmiesznie ustawił. Tak na opak. U lekarza byłam w takim przypływie emocji że nie wydało mi się to dziwne, a teraz się zastanawiam czy to tak może wyglądać... co myślicie?

Dbam na ile sie da i moje ciaze z wyjątkiem pierwszej sa choroba hehe

Tez mam zdjecie mijagiego tego co biega i ma dwa lata kompletnie nie przypominala dzieciatko hehe ani nawet fasolke tylko kopniety kwadrat potem poszukam w zdjeciach to wrzuce hihihi.

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...