Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Aranżacja wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola44

Witam! Poszukuję firmy która wykona dla nas projekt domu , może macie jakieś sprawdzone firmy . Znajomy polecił mi firmę https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wykonywali dla niego aranżację wnętrza domu i był bardzo zadowolony z współpracy. Wiele osób chwali ich sobie . Ktoś z Was współpracował z nimi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie nieco z innej beczki, choć związane. Ile (tak średnio) może kosztować usługa wykończenia 100 metrowego domu pod Częstochową? Pytam, bo muszę zrobić kosztorys i nie wiem czy będzie mnie stać na profesjonalnego architekta wnętrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie są teraz trendy w aranżacji wnętrz? Styl industrialny jest cały czas modny? Pytam, bo właśnie w takim stylu chcę urządzić salon i jestem na etapie wybierania kloszy do lamp wiszących... Czy te klosze wpisują się w ten styl? Wybrałabym ten model w kształcie butelki... Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A podobają wam się w salonie np. stoliki kawowe ? Ja jakoś na początku nie wyobrażałam sobie że kiedyś będę chciała taki mieć. Jak je zobaczyłam, zmieniłam zdanie i zastanawiam się który z nich wybrać. Są nowoczesne i ładnie się prezentują. Jaki waszym zdaniem będzie pasował do jasnego pokoju dziennego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ela78, w linku są nie tylko stoliki kawowe, ale też ławy.
Do wybrania stolika kawowego nie wystarczy sama informacja, że pokój dzienny jest jasny. Pokaż fotkę salonu to wybierzemy stolik :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość florencewelch876

A tak z ciekawości to ile kosztuje takie projektowanie wnętrz? Bo czasem mam wrażenie, że to jest trochę przerost formy nad treścią... zwłaszcza, że to człowiek będzie w danej przestrzeni mieszkał, a taka zaprojektowana przez projektanta wydaje mi się... sztuczna? Może lepiej samodzielnie poszukać mebli, poszukać inspiracji i stworzyć wnętrze samodzielnie? Ja tak zrobiłam, poszperałam w Internecie, poszukałam co mi się podoba, a co nie i zaczęłam wybierać meble.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

florencewelch876, projektowanie wnętrz zaczyna się od 50 zł za m2 w górę. I jest to bardzo fajne rozwiązanie dla kogoś kto ma pieniądze i chce mieć gustownie urządzone mieszkanie, bo sam nie ma do tego smykałki.
Projektant nie urządza sam mieszkania i nie narzuca swoich pomysłów tylko robi wszystko konsultując to z właścicielem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że na pewno fajnym pomysłem na aranżacje wnętrza np. salonu lub pokoju gościnnego jest kominek. Od zawsze marzyłam o kominku., przy którym w zimę można będzie usiąść ze znajomymi i się ogrzać.

[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wnętrzach liczy się nie tylko ogólny efekt, ale też przykładanie wagi do detali, które często niestety bywają pomijane... tak czy inaczej ja we większość rzeczy zaopatruję się na Dajar.pl, zazwyczaj mają tam wszystko czego potrzebuję. Wnętrza piękne z odrobiną indywidualizacji - czego chcieć więcej? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja Mapet

Warto pomyśleć o fajnej aranżacji ścian, szczególnie w pokojach dziecięcych robią wrażenie fajne naklejki na ścianę. Sama przykleiłam w obu dziecięcych pokojach i jestem bardzo zadowolona.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MagdaTracz

Planujac aranzacje wnetrza w dzisiejszych czasach trzeba wiedziec czego tak naprawde sie oczekuje. Nie ma sensu pojscie gdzies na zakupy bez posiadania swojego wlasnego zdania na ten temat. Wszyscy doradcy w wiekszych sklepach niestety maja na celu sprzedanie nam najdrozszych produktow z ktorych sklep ma zyski. Dlatego ja jestem zdania, ze trzeba szukac pomyslow na wlasna reke. Wlasciwie nie trzeba nawet wychodzic z domu bo wiele poradnikow czy przykladowych aranzacji mozemy znalezc w internecie. Przed powiedzmy remontem generalnym lazienki dobrze jest zdac sobie sprawe jakie mozliwosci aktualnie mamy co do zwiekszenia jej funkcjonalosci. Tyczy sie to takze lazienek na poddaszu z ktorymi jest troche wiecej zachodu [reklama usunięta]. Pamietajmy o tym, ze ostateczna decyzja nalezy do nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A myślałyście może nad tym, by do domu kupić ładny stolik kawowy. Taki mebel nie jest specjalnie drogi, a stanowi fajny, użyteczny dodatek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Primal, specjalnie nie myślałam, bo nie bardzo mam na niego miejsce. U mnie jego funkcję pełni ława robiona na zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magda.Olech, polecam przeglądnąć strony wnętrzarskie. Są takie inspiracje, że głowa mała, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...