Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Szczesliwa mama2016

Czerwcowe maluszki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenka84

Kaaaasssiiiiaaa gratulacje:)
Ja tez dzisiaj bylam na becie (wynik 305;) OM 13.09
AnnaMaria32 powodzenia jutro
Szczesliwa mama2016 i happy89 powodzenia na wizycie-oby juz byly serduszka:)
Natalunia_89 jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczęsliwa bierze za każdą wizytę, teraz byłam może 5 min :/ Przy porodzie go nie było, ale niestety pacjentki od niego traktuja w szpitalu inaczej ...
AnnaMaria i Kaaasssiiiaaa gratulacje :)
Lenka84 dziś już duuużo lepiej! Jestem mega pozytywnie nastawiona i wiem po prostu, że wszystko będzie dobrze, musi być! :) Dzisiaj zaczął mnie boleć brzuch jak na @, mam nadzieję że to nie wróży niczego złego, w 1 ciąży też pobolewał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dołączam do was. Wczoraj na teście 2 kreski. Według om termin na 15 czerwiec jestem w 5 tc. Na stanie mam córkę 7 lat i synka 3 latka. Za jakieś 2 tygodnie idę do lekarza mam nadzieję że usłyszę serduszko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęśliwa mama2016

Super, ze sa kolejne mamusie :) Oj Natalunia moze on chce naciagac na hajs? Zeby dotrwac do czerwca i niech sie goni ten lekarz .. ale jak mu nie glupio tak Ci nagadal a napewno wszystko bedzie dobrze :) Juz sie nie moge doczekac wizytyyyy!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęśliwa mama2016

Lenka mam nadzieje ze bedzie bilo ❤❤❤ A tak na marginesie jak będzie córeczka to właśnie Lenka haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęśliwa mama2016

Jestem po wizycie! Ciąża jest ale bardzo wczesniutka to co przy Julci 12mm za 2 tyg wizyta i powinien byc zarodek i serduszko. Natalunia pytalam mojej lekarki o to co Ci powiedział lekarz powiedziala ze na 1 wizycie nie może czegos takoego stwierdzic bo jest za wczesnie... i dopiero na 2 wizycie jest widac czy dzidzi rośnie czy nie. Bo nie wiadomo kiedy doszlo do zapłodnienia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny ja też już po wizycie, jest serduszko :) :) :) 6 tyg plus 2 dni. Wprawdzie nie jest wszystko idealnie bo mam polip na szyjce macicy, do obserwacji, ale w pierwszej ciąży też miałam więc jakoś strasznie się tym nie przejmuje. Najważniejsze że z Dzieckiem ok i że serduszko bije :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęśliwa mama2016

To super ja musze czekac jeszcze 2 tyg zeby je uslyszec :) Ciekawe jak to jest ze jednym slychac innym nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To poczekamy Dziewczyny razem te dwa tygodnie :))) jest jeszcze bardzo wcześnie. Ja robiłam betę dopiero po południu, wyniki będą rano. Zadzwonię wtedy do swojego lekarza żeby zapytać kiedy mnie chce zobaczyć, choć chciałabym poczekać z Wami jeszcze te dwa tygodnie żeby coś zobaczyć/usłyszeć.
Happy89 gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęśliwa mama2016

Dla mnie najwazniejsza wizyta bedzie za 2 tyg boje sie ! Zeby te serduszko biło ❤ Ja z ostatniej miesiaczki mam niby 6 tydz a lekarka powiedziała 5... ale mowi ze moglam miec kiedy indziej owulacje przez karmienie :) AnnaMaria a kiedy masz wizytę? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęśliwa mama2016

Ale mam ochote na pringelsy mniam :) Dziś o 17 robilam faworki bo mi.sie zachcialo ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Chetnie do Was dołączę:) dziś zaczynam 8 tc! OM 25.08 wiec termin dokładnie na 1 czerwca . W środę byłam u lekarza i słyszałam już serduszko. Lekarz kazał mi brać luteinę dopochwowa przez dwa miesiące dwa razy dziennie. W pierwszej ciąży tez tak miałam. W domu mam synka który ma 15 miesięcy. Serduszko słychać zazwyczaj od 7 tygodnia wiec spokojnie dziewczyny jeszcze je usłyszycie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczesliwa mama2016

Ja mam dzis urwanie głowy 2 ciasta obiad i Juleczka :) Probuje ja właśnie uspic ale wczoraj nic w ciągu dnia nie spala :( Wiec dzis tez moze nie spać :( Witamy nowa mamusie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota85

I ja dołączam do Was,termin na 19.06,to juz moja 3 ciąża.Karmię jeszcze synka piersią,myśle pomału o odstawieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam się ponownie i dołączam się już pewniej. Dwa testy pozytywne i na razie 4 tydzień, a termin z OM również na 19.06, wizytę mam 3.11 bo chce już zobaczyć serduszko :) Gratuluję wszystkim Mamusiom wystaranych Fasolek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Dorota i Vickusia mamy więc ten sam termin! Jak się czujecie? Macie już jakieś objawy?
Szczęśliwa mamusia pamiętaj o odpoczynku :) Ja od kilku dni zasypiam o 21, a jestem straszna sową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota85

Szczesliwa mamusia ja tez miałam przesuniecie w owu,na pewno szybciej,bo tydzien przed terminem miesiaczki test był pozytywny z wyrazna kreska.Ewentualnie może dwa maluszki;))Idę we wtorek do lekarza i wszystkiego się dowiem.Długo chcesz karmic piersią jeszcze?Ja myślę pomału o odstawieniu,ale mój młody bardzo cycowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...