Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Mamusie i trzymam kciuki za fasolki, też mam nadzieję zostać w końcu czerwcowa mamusia. Pozytywny test z dzisiaj 26dc, to moja pierwsza ciąża i pierwszy pozytywny test po roku staran. Planuje ponowić test za kilka dni i zrobić betę, dopiero wtedy powiem Mężowi. Kiedy najlepiej umówić się do lekarza? 6,7 tydzień jeśli wszystko będzie ok?

Odnośnik do komentarza

Witamy mamusie :-) forum się rozkręci jak dołączy więcej czerwcóweczek - oby jak najwięcej! Ja mam jutro wizytę, 6 tyg, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko-strasznie się denerwuję... AnnaMaria super, że Wam się w końcu udało! My z mężem mamy to szczęście, że już po raz drugi bez problemu zachodzimy w ciąże-wiem nawet kiedy to było, jedno przytulanko i już :-D Szczęśliwa mama bidulko...jelitówki są najgorsze...mnie męczy cały czas przeziębienie, teraz doszedł jeszcze zapchany nos więc totalna katastrofa...

Odnośnik do komentarza

Witam. Test zrobiony 6.10 , data rozwiązania 16.06.2018 :) To będzie moje Pierwsze soołłł w razie pytań będę do Was pisać :)
p.s. czy któraś z Was miała mocne bóle podbrzusza? dzisiaj zapisuje się do ginekologa, aczkolwiek nie wiem czy się niepokoić. Domyślam się ze organizm tworzy więcej miejsca, ale czy jakoś można złagodzić dolegliwości?

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mama2016

Natalunia my to samo przy Julci za 1 razem sie udało a tu za 2 ;p Jestesmy plodne jak kotki hahta :) Mdlosci mam masakra teraz nawet po paluszkach :( Ja tez sie bardzo boje zeby bylo wszystko w porządku, to normalne :) Przy Julci jadac na prenatalne to plakalam tak sie balam :( Witamy kolejne mamusie ❤

Odnośnik do komentarza

Witam i ja nowe mamusie:)
U mnie jak na razie objawów brak, no oprócz braku miesiączki i lekkiego bólu piersi. Ciekawe czy już tak zostanie, czy jeszcze za wcześnie na mdłości:) W pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam, tylko mdłości męczyły.
Szczęśliwa mam2016 - Ja tez mam córeczkę Julię:)
Nam z drugim dzidziusiem nie poszło tak od strzału hihi. Prawdopodobnie dlatego, że ja dopiero w tym roku w kwietniu dostałam miesiączkę po pierwszym porodzie, a w czerwcu odstawiłam córkę od piersi ( karmiłyśmy się 21mcy). No i próby były, ale dopiero teraz owocne:)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ,
Natalunia mam nadzieje,ze po prostu za szybko poszlas na wizyte lub tez owulacja byla troszke pozniej. Niestety z tego co mi powiedziano w szpitalu to jedna na trzy ciaze konczy sie poronieniem:( moja pierwsza ciaza obumarla i niestety potrzebne bylo czyszczenie,potem zaszlam 2 miesiace pozniej i w styczniu 2016 urodzilam synka. Teraz wczoraj zrobilam test,ktory wyszedl pozytywny. Tak wiec jak juz zobacze serduszko to mam nadzieje do was dolaczyc:) pozdrawiam was wszystkie

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mama2016

Natalunia kochana idz do innego lekarza.. wiem ze latwo sie gada nie denerwuj sie ale ten niepokoj szkodzi dziecku ;* Daj znac i spokojnie ! Ale jak.ja bylam w ciazy z Julcia i bylam w 5 tyg i 6 dniu to mi powiedziała bardzo wczesniutka ciaza ze malutkie i tez kazala przyjsc za 2 tyg i serduszko biło ❤ Takze glowka do gory!!!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wsparcie dziewczyny... wczoraj było 5 tyg i 5 dni... mam nadzieję, że faktycznie za wcześnie i za 2 tyg będzie coś widać. Myślicie, że jest sens robić betę? Wiecie, najgorsze w tym wszystkim było podejście gina, że jak będę plamić to nie mam o 2 w nocy lecieć na pogotowie itd..no takimi tekstami mi walił jakby już całkiem tą ciąże skreślił :-(

Odnośnik do komentarza
Gość Szczesliwa mama2016

No to dosyc bierze.. moja znowu 250 zl ale mam te prenatalne i wszystko w cenie :) Moze on chcial Cie naciągnąć i dlatego chcial zebys przyszla za 2 tyg? Czy za takie wizyty nie bierze? Bo moja jak jade kontrolnie to nie bierze do miesiaca :) Happy ja mam wizytę na 14.40 :) A objawy mam co się budzę na karmienie Julci mdlosci w ciagu dnia tez ;( I bardzo mi sie po wszystkim odbija ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mama2016

A byl on przy Twoim porodzie? Bo powiem Ci ze w sumie najwazniejsza jest polozna przy porodzie bo mojej lekarki wcale nie bylo... zreszta pracuje w 3 szpitalach i przyjmuje prywatnie wiec nie jestem pepkiem swiata zeby akurat byla przy porodzie ;pAle ja mam znowu dylemat bo mialam swietna polozna i chciałabym ją znow... tylko wykupienie 600 zl :( A teraz moge na nia nie trafic wiadomo... a ona ma najlepsze opinie od pacjentek zreszta u mnie z braku rozwarcia potem nagle bylo 8 i rodzilam tylko 5godz40min..wiec mysle ze malo..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...