Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

My sie teraz na xlander move zdecydowalismy z gondola pram light wewn. 80 x 31 x 20 cm. Jest podobno wieksza niz wcześniejsze. Nie jestem tylko jeszcze pewna koloru ale w naszym trybie zycia wyjazdow warunkow użytkowania wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem. Wymiary waga latwosc montazu serwis gwarancja i wszystkie inne zalety. Podoba mi sie jeszcze ze nie jest taki pstrokaty i ma prosto wykonczony dol gondoli.
Adamex ale nie wiem jaki model miala moja siostra i mega niezadowolona. Kola do dupy cos jej nawet odpadlo, wozek trzeszczal i krzywo jechal, marudzila przy składaniu do samochodu mimo ze maja kombi... ale bylo to 4 lata temu moze teraz jest inaczej. Albo jej sie trafila taka sztuka

Odnośnik do komentarza

MartusiaM mam Adamex Galactic służył mi 2 lata przy synku a teraz czeka na drugiego bobasa . Gondola duza a ma tym mi bardzo zależało i w dodatku jest możliwość regulacja do pozycji siedzącej. Spacerówka tez dość obszerna- kosz na zakupy pomieści bardzo duzo -wiec przy okazji spaceru robilam zawsze spore zakupy, pompowane kola jak najbardziej na plus no i fajna amortyzacja. Jedyny minus to waga ale z tego co widze wózki 2w1 czy 3w1 niestety już tak maja .

No i ja dzis po wizycie i raczej będzie drugi synus..

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wll6d8uv0yj04g.png[/url]

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09j44jnn6e25vo.png

Odnośnik do komentarza

Martusia ja mam po córce adamex Pajero 2 w 1. I powiem tak są plusy i minusy ale raczej oceniam na plus. Duża gondola, duży koszyk zakupowy, bardzo wygodnie i lekko się go prowadzi. Lekko się składa. Choć nie ukrywam, że wybrałam go głównie przez wygląd:D z minusów to już w spacerówce rozwalił mi się zasuwak przy zadaszeniu ale to raczej uszkodzenie mechaniczne. No i fakt że spore gabaryty są też minusem bo po złożeniu też nie staje się miniaturka, do mojego niedużego auta ledwo się mieścił:) Ale tak to byłam zadowolona, zobaczymy czy przetrwa drugie dziecko:)

Odnośnik do komentarza

Fajna opcja z tą renowacja wózka, na pewno różnica w cenie a z drugiej strony pewność, że wózek jest sprawny. My przy córce początkowo dostaliśmy używany-nie pamiętam marki ale wizualnie jak nowy i co? Służył ze dwa miesiące, odpadło koło, koszty naprawy były spore więc zdecydowaliśmy się na nowy.
A co do wyprawki-niby to dopiero (albo aż) półmetek, ale nie chce czekać na ostatnią chwilę bo ani zakupy z wielkim brzuchem mi się nie uśmiechają, ani finansowo nie chciałabym wszystkiego na raz ogarniać. Także jeżeli szczęśliwie w poniedziałek na połówkowym USG będzie wszystko dobrze i potwierdzimy płeć, to powoli zacznę przegląd rzeczy po córce i zakupy tych "droższych" rzeczy typu fotelik, laktator bo poprzedni był tak zużyty że poszedł w śmietnik:D itd. a że przesadna nie jestem to nie będzie mi przeszkadzać że wyprawka już czeka:)
Dziś w nocy po raz pierwszy obudziły mnie takie mocniejsze ruchy dzidziusia, myślałam że już mnie to nie będzie ruszać ale gdzie tam, łezka się zakręciła ;)

Odnośnik do komentarza

A ja ci powiem Pikaboo że już się zdecydowaliśmy na ten wózek który polecałaś a jak poszperłam i zobaczyłam EasyWalkera to się zakochała i stwierdziłam że musi być mój.Tym bardziej że trafił się nie zniszczony,w świetnej cenie i z ful zestawem.Nie wiem czy to w ciąży kobietom tak się robi i na głowę pada czy co...ale ja to moje niezdecydowanie i częstą zmianę nastroju właśnie na to zrzucam.

Odnośnik do komentarza
Gość Alexandra82

Rozkładanie się za wyprawka się udziela. Ja też się przyjrzę. Pierwsza córka miała genialny wózek nurse dakkar. Przetrwal i drugá, ale teraz myślimy o nowym na dwójkę kolejnych.:). Tylko żaden nie podoba mi się tak jak tamten....
Miał duże pompowane koła na wycieczki, dobry koszyk i totbr i był super zwrotny...

Odnośnik do komentarza

Z ruchami to jest roznie mozna pomylic albo i tez nie czuc przez np. 2 dni na samym poczatku. Jak w grudniu dr mowilam ze chyba ze nie wiem a moze to jelita to jak mu pokazalam gdzie czuje to powiedzial ze to nie sa jelita choc tez np. Na wizycie dr kopnela to ja tego wcale nie wyczulam moze przez zel nie wiem. W polowie grudnia widzialam wyrazne uderzenia w brzuch nawet z mezem podgladalismy brzusio jak mala krazy sobie. Czasem jak sie wypnie to mam brzuch mega niesymetryczny. Przy mojej wadze to widac i to bardzo- teraz ważę 48 kg. Ale uwielbiam jak tak bryka.
Teraz mamy w wiekszosci nocne balangi malej bo fika najbardziej od popoludnia do późnych godzin nocnych.
Wlaczcie Mozarta do posluchania to dopiero bedzie impreza w brzuchu.

A wyprawkowo to w leb mozna dostać to racja. Obym tylko nie nakupowala a potem po szafach chowac i nieuzywane wydawac. Chociaz jasno postawilam sprawę aby minimum co trzeba i bez zbędnego chaosu przy wybieraniu.

Odnośnik do komentarza

Ja koło 20 zaczęłam czuć takie lekkie pukanie.Teraz w 22 już czuję wyraźnie.
Pikaboo co do wózka to z tego co czytałam mieści się w większość standardowych drzwi.A tak naprawdę mieszkamy na wsi i przez drzwi nie bardzo będę się gdzieś przeciskać.Jak jadę na sklepy to sama bo z całą bandą byłoby to a wykonalne.Wozek potrzebny głównie na spacery,wyjścia do przedszkola czy wyjazdy wakacyjne.Przy tych ostatnich mam męża pod ręką więc ewentualne przeciskanie w drzwiach pozostawiam jemu;p

Odnośnik do komentarza

Ja od około tygodnia czuję ruchy, a mamy końcówkę 19t:-) przypomina mi to trochę drżenie mięśni przy braku magnezu:-D
Niby daliśmy sobie czas do USG połówkowego, ale to jeszcze cały tydzień i nie sposób ominąć te piękności z Internetu więc namiętnie je przeglądam:-)
Jak macie jakieś sprawdzone strony, albo użytkowników na allegro skąd bierzecie piękne ciuszki, pościele itp. to chętnie skorzystam, starając się zachować zdrowy rozsądek:-D

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra82

A może zrobilibyśmy te listę z terminami porodów, możemy dopisać plec jak już znacie, a może nawet imię? Osoby sprzed mojego terminu wpisza się przed a inne po. Będziemy sobie razem czekały :)
U mnie to by było
Nasze szkraby

Aleksandra82 termin 13.06.2018 syn Andrzej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...