Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Koszule mam z esotiq nie typowo ciazowe i do karmienia z guzikami u gory z kieszeniami kroj jakby bombka i z kontri zamowilam do karmienia w sowy akurat chyba siwa już nie pamiętam. Bawełna super a jestem wybredna.
Z wozkiem zobaczymy czasu duzo ale myślałam o xlander granat z bezem czy czerwonym jakoś tak. Znalazłam sklep bede negocjowac z wyprawka https://dino.sklep.pl/nowy/ albo tam gdzie od mamy ma mi dac namiar.
Na allegro jak kupowałam poduszke poofi i szumisia to wyszarpalam gratis 2wysylki i ok. 50 zl. Takze mysle ze za 2 miesiace ogarne temat. Teraz jeszcze remont w domu taki grubszy nie wiem jak to przezyje w lozku i z pracownikami :)))) w halasie o rany.
Mam nadzieję że wasze sytuacje sa bardziej komfortowe???

Odnośnik do komentarza

U nas jeszcze przed małym remontem, na szczęście bez ekipy plątającej się po domu - siłą roboczą będzie mąż i być może ja:-)
Co do wózków... jest ich tak wiele, że nie wiadomo co wybrać... Jako bardziej doświadczone mamy może polecacie jakiś konkretny model 3w1, albo producenta? Jestem zakochana w szarościach, więc wybór koloru jest oczywisty:-D

Odnośnik do komentarza

Hej hej co do linka z wyprawka to nie polecam nosidelka z wozka 3w1 chyba ze daja jakis porządny do wybory co malo sie zdarza.. i materac piankowy dla noworodka - odpada.. ja jestem jakos za kompletowaniem osobno tego co mi wpadnie w oko..
Wozek mam po pierwszym dziecku- Adamex Galactic i jestem baaardzo zadowolona.- gondola naprawdę wielka i z możliwością regulacji oparcia.. spacerówka tez ok. Wiadomo jak to wozki 2w1 / 3w1 zajmuje trochę miejsca ale ogolnie jest super . U mnie uniwersalny bo tez wygraly szarości z bialym. Nosidełko mialam z wózka bo bylam zielona w tym temacie.. teraz bede kupowac porządne nosidełko- przede wszystkim bezpieczne z wszystkimi testami.
Koszule do domu mam z pierwszej ciąży właśnie misiowe wiec teraz rozgladam sie za innymi do szpitala - znalazłam ładne w kratę więc pewnie cos takiego kupię..
Mimo ze u mnie dopiero 15tc to zaczynam czuć delikatne ruchy i to juz napewno nie jelita..
Hmm nosicie juz ciążowe ciuszki? Ja poki co liczniejsze bluzki i leginsy czy jeansy na gumie rozmiar większe.. mierzylam ostatnio spodnie z pierwszej ciąży i stwierdziłam ze sa za wielkie.. siostra przywiozła mi z ciuchów rozmiar 36 i sa super tylko nogawki trochę za szerokie więc musze dac do zwężenia..

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wll6d8uv0yj04g.png[/url]

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09j44jnn6e25vo.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za radę! Jestem totalnie zielona, wiec bardzo ważne są dla mnie Wasze doświadczenia.
Co do ubrań- u mnie 18t5d, ulubione spodnie już poszły w podstawkę, teraz głównie jakieś getry i dłuższe koszule. Na szczęście lubię koszule, szczególnie nie przylegające, więc jeszcze korzystam ze starych zbiorów:-) mój brzuch rośnie w dziwny sposób, bo na dole czuć malutkie wzniesienie, a na wysokości żołądka eksplodował. Do drobnych nie należę, ale to zjawisko mnie zaskoczyło. Czas niesprzewidzianych zdarzeń....:-)

Odnośnik do komentarza

Dlatego pisałam, że nie musisz brać ze wszystkim, a u mnie łóżeczko rzadko co było potrzebne przy każdym dziecku, bo spały ze mną przez to że cycuchowali. Więc materac piankowy w zupełności wystarczy. Ewentualnie myślę nad silikonowym. A co do zakupów osobno jeśli możesz biegać po sklepach to spoko, ale w kwestii mam leżących to mega wygoda.

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam czy w ogole kupować wózek... przy synu miałam wózek po siostrzeńcu, nie był w idealnym stanie,ale cieszę się,że nie kupiłam nowego, bo moje dziecko nie chciało jeździć w wózku i każdy spacer to była męka dla wszystkich...
Teraz, kiedy okazało się,że raczej będzie drugi syn, nie mam żadnego wózka po kimś-ten stary już oddany komuś innemu i mam w razie czego tylko taki po siostrzenicy (z różowymi wstawkami;)
Nie żeby mnie nie było stać na jakikolwiek wózek, ale jak pomyślę,że wydamy pieniądze,a młody będzie chustowany, to mam wątpliwości...

Łóżeczko też nie było nam potrzebne...takie nam sie pierwsze dziecko trafiło:)

Ja też już czuję ruchy;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem że również bede musiała kupić wózek,bo nasz zajeżdżony a ten który miałam dostać jednak będzie miał nowego właściciela;)
Ponieważ nasz najmłodszy będzie miał rok i 9m jak urodzi mu się braciszek,myślę czy nie lepiej kupić bliźniak.Jak się dobrze poszukać można znaleźć nie wiele drozdy od pojedynczego wózka.Byloby to dużo wygodniejsze dla mnie jak od września odprowadzała bym 2 najstarszych do przedszkola.Niby nie daleko ale pogoda jesienią jest różna a nie ma mi kto pomoc i będę musiała się turlać z całą 4.Z 2 strony Bruni już spory i niedługo nie będzie potrzebował nawet spacerówki a tamtemu jeszcze przez jakiś czas się przyda.Sama nie wiem co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza

Też tak kombinowalam Ola. U nas zwykle jest tak że po gondoli kupujemy stricte spacerowe bo są praktyczniejsze. Problem w tym, że samą gondole dokupić jest ciężko, a jak juz to jest to wieksza część ceny wózka. Chyba, że planujesz używaną. My kupiliśmy przy juniorze używany i połamał nam się na krawężniku z dzieckiem w środku. Teraz jak już to tylko nowy.

Odnośnik do komentarza

A ja przy pierwszej córce kupiłam wózek 3w1 polskiego producenta verdi i byłam z niego bardzo zadowolona, aktualnie użytkuje go moja chrzesnica ale w czerwcu wraca do nas i wygląda prawie jak nowy. Z nosidełka też byłam bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie żebym mogła wozić ze sobą i gondole i nosidło jednocześnie. A tak np na szybkie zakupy wpinam nosidełko do stelaża i po problemie.
W czwartek mam drugie usg i mam nadzieję że w końcu dowiem się czy chłopiec czy dziewczynka :-) no i najważniejsze mam nadzieję że usłyszę że wszystko jest w porządku. W końcu powoli mam czas na odpoczynek po tych remontach, przeprowadzkach, świętach, sylwestrach kolejnych remontach. Jeszcze tylko szukam lokatorów na stare mieszkanie i koniec stresów :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73pvjhmajs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...