Skocz do zawartości
Forum

Po poronieniu


Rekomendowane odpowiedzi

Klara 81 czytasz by wytykać błędy czy po to żeby wesprzeć albo znaleźć wsparcie ??? Gdy człowiek pisze o swoich uczuciach których jest multum na minutę uwierz ze nie patrzy wyżej na pisownię jaka nie jest kartka zapisana długopisem tylko klawiatura tel pisząca własnym słownikiem nie patrzy na to jak to napisał , ale dziękuję za uwagę jesli będę się czuc dobrze tak jak Ty zakładam i zaglądać tu tylko z nudów zapewne się poprawie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

22 stycznia jechałam podekscytowana na kolejną wizyte do lekarza, w 11 tc. Niestety okazało się, że serduszko maleństwa przestało bić w 8 tc... Dzień później trafiłam do szpitala. Dzień później dostałam tabletke, miałam zabieg. W szpitalu nie dochodziły do mnie te myśli, że to koniec ciąży. Kiedy wróciłam do domu, poczułam, że wracam do rzeczywistości i że ta rzeczywistość nie jest już taka sama, że nie mogę myśleć o tym co będzie za kilka miesięcy, przeglądać rzeczy jakie chcialabym kupić, że będę musiała wrócić do pracy gdzie wszyscy wiedzą o ciąży... W domu czuje tak wielką pustkę... Nie wiem co robić dalej. To była moja pierwsza ciąża, bardzo sie cieszyliśmy na widok dwóch kreseczek na teście. Nie chcemy zrezygnować ze starań o nasze marzenie, ale czekanie na tą możliwość boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...