Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja co wizytę mam zlecone badanie moczu i krwi. Hemoglobinę mam koło 13, w pierwszej ciąży ciągle miałam ponad 13/14. Ale cieszy mnie fakt że na początku miałam antybiotyk na bakterie w moczu i od tamtej pory spokój. W pierwszej ciąży ciągle brałam urosept i nie mogłam się tego dziadostwa pozbyć.
Jadzka będzie dobrze​!

Odnośnik do komentarza

Hej, niedawno wróciłam. Mam słabą morfologie i dużo podwyższone tsh. Cały dzien się denerwowałam i teraz ze mnie schodzi dopiero. Mam brać najsłabszy euthyrox i żelazo. Przytyłam niecały 1kg przez 1,5 mies. Muszę też powtarzać tsh, za miesiąc mam kolejną wizytę i do tego czasu muszę zrobić zlecone badania, w tym krzywą. Widziałam Stasia, wszystko jest ok, akurat sobie kimał :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13gywll0g5wiyl.png

Odnośnik do komentarza

Jadzka powtórzysz badanie i się wtedy okaże. Stres ponoć też podnosi cukier. Też się stresuje krzywą, ale zrobię ją zaraz po nowym roku. Pożyczę glukometr i tak jak Ty sobie z ciekawości sprawdzę.
Karolina byłaś w pełno na tych zakupach?
Karola fajnie, ze Staś ma się dobrze.
Wczoraj miałam połówkowe i oficjalnie w brzuch mieszka mała Ewcia i chłopiec bezimienny.
Z maluchami wszystko dobrze. Synek waży 436 g. , a córcia 427 g. No i jak ma się macica nie stawiać jak one miejsca potrzebują.
Miałam też wizytę u mojego lekarza i póki co szyjka ok, mam leżeć i jeszcze raz leżeć
Dzisiaj usg serduszek i zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...