Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Karolina ty to masz przeboje z ciąża. Najważniejsze że bejbi ok.

Ja wróciłam z badania i bejbi rozwija się pięknie, 13 cm, 270g. Ładnie brykała.

Ale jakiego ćwieka nam lekarka wbiła, bo siusiaka nie widziała!!! Bozium jestem w takim szoku że aż się popłakałam. Dwóch lekarzy zdążyło nam powiedzieć że chłopak a tu taki numer. Wprawdzie mówiła że nie dziecko nie było dobrze ustawione i pępowina kręcila się między nogami ale pod pewnym kątem, pod którym powinno być widać siusiaka, ona go nie widziała! Musimy więc się wstrzymać do prenatalnego za 2 tygodnie w ogóle że wszystkim.

Powiem wam że nie jest to dla mnie wcale takie łatwe bo już się nastawiłam. I w ogóle zawsze chciałam mieć synów. A tu taki numer :) czekamy więc z niecierpliwością

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Odnośnik do komentarza

Karolina myśl pozytywnie i odpoczywaj ile wlezie.
Mnie się brzuch stawia i martwi mnie to. Krótki spacer do lekarza i brzuch twardy.
Leżeć chyba będę na kanapie aż do wiosny.
Imię dla córci mam po mojej mamie, której nie będzie dane zobaczyć wnuki. Będzie Ewa, z synkiem jest problem, bo nie-mąż uparł się, że wybierze imię i jego pomysły mnie załamują.
Na obiad zjadłam królika i był pyszniutki.

Odnośnik do komentarza

U mnie też na 90% dziewczynka:-) chciałabym bo mam już w domu łobuziaka:-) to bym nie była w mniejszości. Ostatnio lekarz chciał mi potwierdzić na 100% ale tak brykała w brzuchu, że ciężko było stwierdzić ale nadal skłania się do dziewczynki:-) może 29.11 będę wiedziała już na pewno. U nas brzydka pogoda i dostajemy bzika z młodym w domu.

Odnośnik do komentarza

Mój niemąż chce bardzo Stasia, ja Tymka... Cała jego rodzina już mówi Staś, eh, chyba nie bd mieć nic do powiedzenia. Ja nie jestem na zwolnieniu bo akurat nie miałam pracy.
tweeteteż bym płakała jakby się okazało ze jednak dziewczynka <3 Ale na usg było widać jajeczka a to raczej trudniej pomylić z pępowiną :) Mój chłop twierdzi że widział dokładnie i pomyłka jest niemożliwa :) a propos soczki, słodycze itd też mi cały czas kupuje, ale ja to chowam na czarną godzinę, nażarłam się już cukru wystarczająco :D

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13gywll0g5wiyl.png

Odnośnik do komentarza

weronika u nas Bartłomiej.

mamuska ja jestem na l4 od 2 miesiaca ciazy czyli od sierpnie. ja jestem wychowawca grupy przedszkolnej 19 dzieci samemu i obciazony wywiad z wczesniejszej ciazy. zreszta ta nie jest lepsza. od poczatku krwiak potem chwile przerwy i ta szyjka.

jak bym.mogla to tez bym z checia pracowala bo w domu nuda.

a mam takie pyt jak u was z cisnieniem jest? ja mam niskie jakies 100/60 a puls i do 130 od 110

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...