Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs „Kreatywność dzieci”

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

rozwijanie kreatywności u dzieci jest bardzo ważne. Warto stymulować tę umiejętność już od najmłodszych lat za pomocą różnych zabaw i zabawek. Wyobraźnia daje dzieciom mnóstwo wolności, pozwala bawić się po swojemu, wcielać w życie własne pomysły, rozwijać zainteresowania i eksplorować otaczający świat. Kreatywność powoduje także, że dzieci myślą nieszablonowo i szukają rozwiązywań problemów tam, gdzie nikt inny ich nie szuka.

Chcemy, abyście pokazali nam, jak kreatywne potrafią być Wasze dzieci. Zapraszamy więc Was serdecznie do udziału w konkursie LEGO® DUPLO®!

Do wygrania zestawy klocków LEGO DUPLO, które gwarantują kreatywną zabawę na długie godziny:

• 5 zestawów LEGO DUPLO „Dom rodzinny” (10835)
• 10 zestawów LEGO DUPLO „Pizzeria” (10834)

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/07/10/lego-duplo-500px-02-1ada882bc71d0424b4b41d130bd170d639501b5f.jpg

Zadanie konkursowe:

Dodaj w wątku na forum zdjęcie pokazujące kreatywność Twojego dziecka. Zdjęcie musi mieć max 1 MB, by wgrało się w wątku na forum.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Konkurs trwa do 7 sierpnia 2017 r. do północy. W ciągu 7 następnych dni roboczych wybierzemy zwycięzców!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Furby- wersja analogowa
czyli jak się nie ma co się lubi- to się lubi co się ma (i samemu sobie zrobi ;-) )
P.S. zamiast jednego sklepowego, mielismy całą wielodzietną rodzinę ferbisiów

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59115.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moją córeczką nigdy nie jest nudno. Na załączonym zdjęciu odbywa lot w przestrzeń kosmiczną. Takie zabawy to nasza codzienność. Lubię wynajdywać jej różne atrakcyje zabawy, jednak to jej pomysły są zawsze najbardziej kreatywne i zadziwiają mnie każdego dnia.

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Razem z synkiem uwielbiamy rysowanie kredą. A potem odgrywamy scenki i przygody z bajek. Ostatnio był rycerzem, który ratował piękną księżniczkę uwięzioną w zamku. Synek zaczyn rysować i kolejny pomysł szybko się pojawia w jego wyobraźni. Lubi, jak mu troszkę w tym pomagam. Ważne, że nie ogranicza go mała kartka papieru. Niektóre rysunki powstają kilka dni. To super zabawa!

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FARBY, FARBY i jeszcze raz FARBY. Malowanie farbami to jest to co córeczka lubi najbardziej:) Gdy tylko wstajemy córka mówi: Mamuś majujemy fabami. To artystka z krwi i kości - maluję wszędzie gdzie tylko się da i wszystko co spotka na swej drodze :) Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, ono mówi samo za siebie:)
ZOSIA 2 latka

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

domek dla piesków z Psiego Patrolu :) córka uwielbia te bajkę i robi dla piesków domek z łóżeczkami. Wiadomo, każde ma łóżko we własnym kolorze :D

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córeczka kreatywność odziedziczyła bez wątpienia po mamie ,uwielbia malować i wcale nie ma znaczenia czym i po czym .Pomaga mi niemal w każdej pracy maluje obrazy ,ściany i ozdoby świąteczne.Na hasło malujemy rzuca zabawę i asystuje mi protestując że nie ma pędzla .Ale zawsze jej protesty dopinają swego i choć czasami coś wygląda nie tak jakbym chciała to jednak cieszę się że zrobiła to moja córeczka i wiem że starała się jak mogła .

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje córeczki uwielbiają kreatywne zajęcia artystyczne. Wyciągamy różnego rodzaju kredki, pisaki i farby i malujemy, kolorujemy, rysujemy. Zabawa jest jeszcze ciekawsza gdy nasza wyobraźnia ponosi nas bardziej. Do gry wciągamy plastelinę, bibułkę, kolorowy papier, nożyczki i klej. Super zabawę też mamy z kolorowym piaskiem, koralikami i innymi dostępnymi pomocami dla młodych artystów. Czasem wystarczy jedna myśl, błyskotliwy pomysł i zabawa się rozwija w błyskawicznym tempie. Choć dziewczynki są jeszcze małe z wielką chęcią biorą udział w takich zajęciach. Rosną mi prawdziwe artystki.

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59167.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas zabawy trzeba być czujnym i przygotowanym na wszystko. Tata chwilowo o tym zapomniał... Myślał, że będą układać klocki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas zabawy trzeba być czujnym i przygotowanym na wszystko. Tata chwilowo o tym zapomniał... Myślał, że będą układać klocki a tu niespodzianka!

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59172.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Córka uwielbia malować :) wiadomo rysunki nie są idealne, choć dla mnie najpiękniejsze.. I rozwijają jej umiejętności manualne, wyobraźnię oraz pobudzają myślenie, kreatywne oczywiście

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59179.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...