Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

julciap26

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Wrocław
 1. Oj dużo tych wyzwań każdego dnia ...
 2. Hmmm ... Natalia 2 latka i 8 miesięcy
 3. Natalia 2 latka i 8 miesięcy, takie tam makarnowe budowle
 4. Gdy dopada nuda nas Wiemy jak tu spędzić czas Paczka pianek oraz słomki I powstają super domki Tak czas płynie do wieczora Że gdy już na spanie pora Córcia dalej chce budowac Za nic nie da pianek schować
 5. rowerek biegowy NOVI Kinderkraft Leżaczek bujaczek oraz huśtawka Się nie nadają dla mego dwulatka Więc rowek ach biegowy Będzie dla nas wyborowy Córcia wsiądzie w mig na niego I ze swym starszym kolegą Pojadą hen hen do końca chodnika Tak na rowerkach będą pomykać Córci się bardzo spodoba rowerek Z rowerkiem czeka ją przygód wiele Jazda na łąkę i jazda w lesie I na plac zabaw rower zaniesie I po podwórku w małym koszyku Przewiezie córcia zabawek bez liku I o tym Kinderkraft rowerku właśnie Marzy córeczka co dzień nim zaśnie.
 6. Minka podczas grania, tańczenia i śpiewania. Natal9ia 2 latka i 4 miesiące
 7. Natalka 2 latka, Mama bieeeeegi aaaaa
 8. Natalka 9 miesięcy. Zabieramy się za przewijanie, a moje dziecko chyc, zrobiło z siebie kokon i się cieszy. I weź teraz mnie mamo przewiń.
 9. julciap26

  Konkurs "Podwórko NIVEA"

  Poneważ córcia jest jeszcze mała, Jest jedna gra rodzinna wspaniała, Nazywa się „Tatam” i polega na tym, Że bierzemy łóżko mamy i taty, Kładzie się na łóżku cała rodzina, Zabawa w „Tatam” się rozpoczyna, Gdy położymy się wszyscy na plecy, Podnosimy nogi do góry dla hecy, I z okrzykiem „Tataaaaam” opuszczamy nogi, Uważając by nie dotknęły podłogi, Kto zrobi „Tatam” z rozmachem największym, W grze naszej znajduje się na miejscu pierwszym, Taką to zabawę wymyśliła mama, Gdy siedziała w domu z roczną córcią sama.
 10. julciap26 Senna minka o nazwie "Oooooo" Zapomniałam dodać: Natalka, tu miała 1 miesiąc
 11. Senna minka o nazwie "Oooooo"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...