Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basiabnn

Dziekuje

Nie ma co się załamywać. Na tym etapie ciąży jeszcze się kobieta nie zdąży przywiązać do fasolki. Dla mnie ważne jest to, ze jestem zdolna do zapłodnienia z partnerem, ze wszystko działa. Mam nadzieje ze kolejny cykl da nam donoszona, zdrowa ciąże

Odnośnik do komentarza

w piątek 02 czerwca wynik 305,90 także ciąża:) w poniedziałek byłam u lekarza wiem szybko, ale troszkę się wystraszyłam bo brzuch mnie boli i lekko plamiłam ale powtarzam później już nie było plamienia. Zobaczyłam na usg mały czarny punkcik w macicy także coś jest:) 20 czerwca idę do lekarza.Lekarz troszkę mnie uspokoił kazał czytać "Pudelka" niż fora.Każda ciążą jest inna. Pozdrawiam serdecznie i codziennie modle się o szczęśliwe rozwiązanie:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny również dopisuje się do tego wątku ale troche z obawą bo poprzednio poronilam w 16tyg i trochę się zastanawiałam czy tu dołączyć. U gin byłam 31mają i potwierdziła ciążę ale jeszcze na bicie serduszka było za wcześnie mam nadzieje ze na następnej wizycie je zobaczę i będzie wszystko dobrze.

Wszystkim wam gratuluję i czekam na pozytywny rozwój sytuacji.

Basiabnn przykro mi ale nowy cykl i będzie nowa szansa. Próbuj dalej.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam nadzieję że zostanę u Was do samego rozwiązania.
Dziś 2 kreski- druga słaba ale Jest! (Pracowaliśmy nad nią ponad 7 mcy ;))
W domu mam 2letniego kawalera, także jak wszystko dobrze pójdzie w połowie lutego powitamy #2.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;)
U mnie też test dwie kreseczki, druga słabsza wiec zrobiłam dla pewności bete i jest 37mlU/ml :)
Jutro robie druga by sprawdzić przyrost. Ostatnia @ 10.05 wiec 4 tygodnie. Wizyta u gin 12.07 kolejki :/ Endokrynolog 13.06 bo przed ciążą miałam 2,5 tsh. Robie kolejne wyniki i zobaczymy co i jak. Boje sie stracić maleństwo, bo powoli dociera do mnie, że będę mamą. Partner też mówi że boi sie mówić komukolwiek bo może wszystko sie stać ;) Z moich obliczeń termin na 17.02 czyli tuż po walentykach powitam moje słoneczko ^^

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jakieś objawy? Myślicie że objawy typu senność, zmęczenie, brak energii i "mniejszy mózg " mogą wystąpić na tym etapie? Biorę również pod uwagę że moja ciąża jest starsza niż przypuszczam- ostatnia miesiączka była 9.04, brałam clo, byłam w 16 dc na monitoringu i gin mówi że endometrium II fazy a więc albo Owu już była a już na pewno się nie pojawi w tym cyklu. W 47dc zrobiłam test- negatywny (25 mIU),
W 60dc pozytyw (10mIU).
Wizytę mam 19.06 więc wtedy dowiem się który to faktycznie tc

Odnośnik do komentarza

Wiola, dziękuję za odpowiedź
Cykle miałam nieregularne i pojawiły się dopiero odkąd skończyłam karmić piersią (październik 2016)- w sumie 5 cykli (36-46 dni)
Także loteria który to tydzień:) jeśli byłoby według OM to byłby już 9 tc !! Ale wtedy test w 7tc musiałby wyjść pozytywny a był negatyw , biel vizira;) dopiero teraz w 60 dc pozytywny. Obstawiam 5/6 tc. Pojawił się nowy cykl bez krwawienia (miałam identyczną syt z poprzednią ciąża- termin z OM wychodził mi MIESIĄC wcześniej niż faktyczny termin z USG). Taka ze mnie zagadka medyczna

Odnośnik do komentarza

Lilumi beta ładna i 13 lipca to już serducho będzie napewno. Ja mam wizytę na tą środę i mam nadzieje usłyszeć serduszko ale wiem że może być trochę za wcześnie.

Luuutka witam i gratulacje a u ciebie który to tydzień.

Amme to u ciebie faktycznie z tymi długimi nieregularnymi cyckami to zagadka który to faktycznie tydzień. Dopiero usg pokaże dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Wiola86 poronilam w 7tc ale wielkosc byla na 5 tc. I do tego bradykardia, 80 uderzen tylko, wiec spodziewalam sie najgorszego. Po takich doswiadczeniach zdrowy rozsadek podpowiada, zeby nie wpisywac sie jeszcze ale w sumie to I tak nie ma wplywu na pomyslnosc ciazy. Wizyte u lekarza mam jutro wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...