Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wiola86 super informacje i oby tak dalej:)
Amme rzeczywiście..czlowiek skupia się na swoim lutym.a tu reszta dalej idzie:) za nie długo będziemy jak te stare wygi hehe..niech tylko zlecazleci te 3 m-ce.. A od września poleci Nam raz.dwa:)
Iwaneczka ja też walczę z zaparciami..makabra..
W zasadzie ja chyba wszystko mam w tej ciazy od wymiotow,CHOROBĘ LOKOMOCYJNA,bóle brzucha po zaparcia..:) już sama nie wiem co jeść.. bo aż strach.. czy jechać na wakacje bo też strach.. MIŁEGO DNIA BABECZKI WAM ZYCZE:)A

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to moze trzeba sie lekarza spytac co i jak. ja dzisiaj jade na badania. jestem glodna jak wilk a mam badanie glukozy i za bardzo zjesc nie moge.... boje sie o cukrzyce bo w poprzedniej ciazy mialam za wysoki ale moj lekarz stwierdzil ze jest na pograniczu i nie ma sie co denerwowac... w rodzinie mam cukrzykow i tego sie obawiam....

Odnośnik do komentarza

Jagoda z USG wychodzi że ciąża jest starsza o 3 dni czyli minimalnie większa. Ale to może być też przez to że ja i mąż jesteśmy wysocy ja 178, a mąż 192 więc dzidzia pewno będzie długa. Następna wizyta za 2 tyg że względu na to wcześniejsze poronieniem. W sumie to miało być za trzy ale poprosiłam żeby za dwa wyznaczyła żebym spokojniejsza była.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie dodam.ze czekamy również na pieska yorka..Mial być póki co teraz piesek.starac usilnie mieliśmy się po wakacjach a Los zdecydował za Nas inaczej:) teraz odwrotu od psa nie ma.. i taka to u Nas historia:)od psa po dziecko...

Odnośnik do komentarza

Ja mam 27 lat i syna 2 letniego. Także do 28 urodzin będę już miała dwójkę dzieci "na stanie" :) (ja też jestem z lutego)

A moje dziecię urodziło się z waga 3.900 i o długości 59cm także strach pomyśleć jak duży będzie #2, podobno kolejne dzieci są zawsze większe (??!!)

Wiola, my z mężem takie same wielkoludy jak Wy- ja 177cm a małż 195cm :D

Dziewczyny, macie przeczucia co do płci? Preferencje? Pomysły na imiona?

a href="http://Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Ja mam 30 lat i to nasze trzecie dziecko. Pierwszy synek ma 5 lat, drugi nie żyje przestało bić serduszko jak jeszcze był u mnie w brzuszku na początku piątego miesiąca to też był chlopczyk. I teraz jak się uda to będzie trzecie. Mam przeczucie na dziewczynkę. Czuję się zupełnie inaczej jak przy poprzednich ciazach z chłopcami. No i z ciekawości sprawdziłam kalendarz płci chiński i wygląda na to,że dziewczynka podobno sprawdza się w 89% więc zobaczymy. A i jeszcze ciekawostka termin mam na ten sam dzień co mojego pierwszego synka, ale urodził się po terminie 09.02.

Jagoda powiem ci tak że ja słyszałam że to też zależy kiedy faktycznie doszło do owulacja a przedewszystkim do zapłodnienie i zagniezdzenia się zarodka. Mi w pierwszej ciąży to potem różnie wychodziło raczej z obwodu główki że kilka dni młodszy niż z wzrostu i wagi. I faktycznie jak się urodził to miał 3350 i 55 cm, a główka nie była duża, porostu normalna a noworodki to raczej mają tendencję do większych główek. Nie sugerowała bym się tym raczej.

Iwaneczka tak byłam z mężem ale moja gin nie ma w swojej praktyce włączania głosu serduszka na początku ciazy ( podobno wtedy trzeba zwiększyć częstotliwość i nie jest to wskazane) pokazuje tylko jak serduszko bije daje zbliżenie, było też bardzo dokładnie widać jak rusza nóżkami, pierwszy raz mi się to zdążyło na USG w takiej wczesnej ciąży tak to zawsze chyba spały. Dopiero w późniejszej ciąży czasem włącza głos ale raczej sporadycznie.

Odnośnik do komentarza

ja ma 29 lat i chlopca ( w listopadzie skonczy 4 latka) zawsze mowilam ze do 30-TKI chce miec dwojke dzieci no i mam nadzieje ze tak bedzie. jak dobrze pojdzie zrobilismy mi prezent urodzinowy 10.02 :-) odnosnie usg i serduszka pierwszy raz serduszko uslyszalam z mlodym ok. 12 tygodnia. wowczas moj ginekolog nie robil usg i nie sprawdzal tego to i tak szczescie ze wszystko bylo w porzadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...