Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim! Czy są tu jakieś młode, przyszłe mamusie? :)
Poszukuję dziewcząt DO 19 ROKU ŻYCIA, które obecnie są w ciąży.

Jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, piszę pracę magisterską o czynnikach wpływających na przebieg adaptacji do macierzyństwa u nastoletnich matek.

Badanie przeprowadzam za pomocą ankiety internetowej, do której link wklejam poniżej:
https://www.ankietka.pl/ankieta/285511/czynniki-ochronne-i-czynniki-ryzyka-u-nastoletnich-matek.html

Ankieta trwa ok. 10 minut, za udział przewidziane jest losowanie upominków! :)
Każde wypełnienie jest dla mnie na miarę złota! Bardzo proszę o pomoc!
Dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza

asia85-30 ja mam na 02.02.2018

proponuje, żeby utworzyć listę. w ten sposób będziemy wiedzieć też ile nas tu mam oczekujących jest.

kopiujcie, wpisujcie swój nick i termin i wklejajcie, wg wzoru niżej:

monka899 02.02.2018

ps. dziewczyny macie wybrane juz imiona? jakie?

Odnośnik do komentarza

Cześć,

monka899 dzięki za info :-) ja póki co smaruję swoje całe ciało praktycznie olejem kokosowym - gdzieś się naczytałam o jego korzystnych właściwościach właśnie anty-rozstępom, ale jak brzuch zacznie rosnąć, przyjdzie czas na coś dodatkowego, dlatego jestem ciekawa opinii.

Na wakacje właśnie mam jechać 22-29.lipca większą ekipą do Chorwacji (będzie to 11 tydzień), później we wrześniu chcieliśmy jeszcze wyskoczyć do Włoch - tym razem tylko we dwoje, ale nie wiem co z tego będzie i jak ze zdrowiem. monka899, a Ty jakie plany na wakacje? I jak tam reszta?

monka899 02.02.2018
Wiola86 07.02.2018
Lavina 28.02.2018
Lucky 18.02.2018 (do potwierdzenia we wtorek)

Odnośnik do komentarza
Gość SzczesliwaM

Cześć dziewczyny, ja niestety nie mam dobrych wieści i muszę się z Wami pożegnać :( jak wcześniej pisałam, nie miałam żadnych objawów, dzisiaj rano dostałam plamienie, pojechałam do szpitala od razu,, lekarz zrobił USG (jutro miałam iść na pierwsze USG zobaczyć moja fasolkę) , niestety brak zarodka

Odnośnik do komentarza

SzczęśliwaM bardzo mi przykro...tyle się wyczekalas żeby się udało....to nie jest sprawiedliwe no ale musisz być silna i się nie poddawać!
U mnie z tymi objawami to też tak nie ciekawie ale w pierwszej ciąży też tak miałam i było Oki... Ale za plecami ciągle mam strach i tylko czekam do Usg a to jeszcze ponad tydzień....
A tak z innej beczki co myślicie o jeździe rowerem we wczesnej ciąży?

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza
Gość SzczęsliwaM

Dziękuję dziewczyny za dobre słowo.

Idę za tydzień raz jeszcze na usg, ale u mnie to już byłby 7 tydzień, także powinno być już tętno, a jest tylko pęcherzyk :( Po kolejnym usg, zabieg w szpitalu i znów parę lat czekania...pękło mi serce wczoraj..

Odnośnik do komentarza

Przykro mi dziewczyny ale nie traćcie nadzieji. Ja poroniłam 2 razy a teraz ciężko mi dopuścić do siebie myśli że może mi się udać. Mam takie wrażenie że znowu mnie to spotka, chociaż do tej pory jest wszystko książkowo ale jak przez jeden dzień nie miałam mdłości to zaczęłam fiksować. A na drugi dzień wróciły ze zdwojoną siłą. Jak wymiotuje to chce przestać, jak przestane to odchodze od zmysłów co tam się dzieje. I tak w kółko. Co do wcześniejszych postów to termin mam na 1 luty 2018.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...