Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam przeczucie na chłodnoca a mam cztery baby.może przez to że tak bardzo chłopca chcialam. Ale teraz powiem jest zupełnie inaczej niż przy poprzednich ciążach.przy ostatniej ciąży lekarz pokazywał na usg gdzie woreczek,gdzie jajeczka..mial byc chłopak a jest moja mała kochana dziewczynka.

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie trafiłam w samą owulację, więc czuję, że będzie chłopiec. Nie ma to dla mnie znaczenia - najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe.

Jak dołączyć do grupy na fb? Ona jest tajna i nikt ze znajomych jej nie widzi?

Odnośnik do komentarza

Ja zaś chciałam pierwszego chłopca i myślałam.ze będzie.. urodził a się córcia..teraz chce corcie to może będzie chlopiec:) a samopoczucie mam zupelnie inne niz w pierwszej ciazy..takze zobaczymy..:)
Wiola86 myślisz.ze w 13tyg lekarz powie Ci kogo nosisz pod serduszkiem? Ja idę teraz w pon.. to będzie przeszlo 12tc..

Im bliżej tym gorzej się boję.. yhh wiem.ze nie jestem sama..

Odnośnik do komentarza

A31 ja myślę że tak bo w 14 tyg te narządy (wiem bo widziałam po poronieniu synka właśnie jak w 14 tyg przestał się rozwijać) są całkowicie wykształcone więc myślę że już może będzie mogła powiedzieć na USG 4d z 90% dokładnością czego możemy się spodziewać. Dziewczyny na forum pisały że jak szły to zazwyczaj lekarz już mówił co się tylko potem potwierdziło na kolejnych wizytach.

Odnośnik do komentarza

Ja przed ciążą jadłam sporo słodkiego w sumie do nie dawna jeszcze nie przechodziłam obojętnie obok pułki z zelkami w sklepie a teraz nic.. w lodówce czekolada w szafce inne słodkości i zero ochoty na nie, ale to akurat lepiej bo się martwiłam już tą manią na słodycze . Też mi nektarynki smakują i śliwki.. oraz zjadam mnóstwo chrupek kukurydzianych ,to mój zamiennik krakersów czy paluszków bo tego nie mogę że względu na gluten.

Odnośnik do komentarza

Inka ja po pierwszej ciazy mam jednego..teraz mam zaparcia to podejrzewam że też będę Miała i to ze dwa:/

Ja zaś swoje preferencje co do jedzenia to mam różne.. ale nie wierzę w smaki..bo z Małą jadłam pierne.kwasne..a corka:)Teraz mam akcję na jabłka.pomidory..slodkie też.. od szynki np mnie odrzuca:) Menu na dziewczynkę hehe

Odnośnik do komentarza

Ja tez dziewczyny mogla bym wg miesa nie jeść, tak jakby juz mi nie smakowalo a jak jem to z musu.
Ja nie mam smaków na cos konkretnie, slodkie jem i to tak nawet nawet natomiast ogorek jak lezy to tez zjem ;) mi zas najbardziej ananas i winogron smakuje :)

Mi sie maly hemoroid zrobil jakos pod koniec ciąży. Ale ginekolog mi mowila wtedy abym sie nie przejmowała bo malutki i fakt jakos nie bardzo mi przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...