Skocz do zawartości
Forum

MŁODE PRZYSZŁE MAMY


Rekomendowane odpowiedzi

nooola
Waniliowa - witamy w naszych skromnych progach!
widzę, że u Ciebie juz końcóweczka! Jak tam żyjesz? nic nie doskwiera? :)
buziaki

No witam, witam. :)
Czuję się jedynie od trzech tygodni jak kula do kręgli ale w sumie sama się z tego śmieje bo to normalne więc jest bardzo dobrze. :) Szczególnie że nic nam nie brakuje - zero anemii, wyniki prawidłowe, nic tylko chodzić w ciąży i się cieszyć tym stanem! ;) Córcia już ostro szaleje w brzuchu i doczekać się nie mogę aż już na świecie będzie. ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

mamusia899
Laski co tam jak tam, co tak zamilkłyście :)?

Przechodze własne do II trymestru i aż mnie duma rozpiera <3<br />
mlodamama - sprawdź prenalem jak Nooola mówi, mnie już namówiła wcześniej i śmiało moge polecić jak nie masz pod nosem stacjonarnej :)

cieszę się, że wieść o szkole poszła w świat :)
ja ostatnio w remontach siedze, wiec stąd moj brak w odzewie. jak u Ciebie mamusia?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 14 tygodniu i juz w zadne spodnie sprzed ciazy sie nie dopinam. Brzuch jest widoczny, ciaze zauwazaja postronni ludzie :) wydaje mi sie, ze to zalezy od budowy ciala. U jednych jest widoczny szybciej u innych pozniej.

Odnośnik do komentarza

Ja przytyłam niecały kilogram, ale wyglądam okropnie, cała jakas spuchnięta i też w nic się nie mieszcze dlatego chodzę w leginsach.
Od 6 tygodnia ciązy prawie nie wychodziłam z łóżka, mdłości i wymioty nie dały mi żyć. Jem tylko chleb z wędliną, no i owoce ale też wybiórczo. masakra. Niby dziś jest lepiej, więc może przejdzie....

Odnośnik do komentarza

nooola
Ja przytyłam niecały kilogram, ale wyglądam okropnie, cała jakas spuchnięta i też w nic się nie mieszcze dlatego chodzę w leginsach.
Od 6 tygodnia ciązy prawie nie wychodziłam z łóżka, mdłości i wymioty nie dały mi żyć. Jem tylko chleb z wędliną, no i owoce ale też wybiórczo. masakra. Niby dziś jest lepiej, więc może przejdzie....

Który u Ciebie już tydzień?
U mnie ostatnio brak apetytu całkowity. Całe jedzenie świata mi się znudziło, wszystko jest takie nijakie w smaku. :P Jogurty pitne tylko potrafię przełknąć i jeszcze mi smakują nawet ale chyba mojej malutkiej to nie przeszkadza. Polubiła jogurciki.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza
Gość styczniowka2018

dziewczyny a czujecie juz ruchy jakies?
ja w pierwszej ciąży poczułam tak chyba kolo 18 tyg teraz chyba 17 tydz mi sie zaczał w srode a dzis poczulam ale wlaśnie dzidzia była tak jakos ułożona blisko zawnetrznej strony brzucha. potem jeszcze pozniej czułam ale tak delikatnie to są dopiero początki odzczuwania i ruchy sa delikatne cały czas.

jakich kosmetykow uzywacie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jeśli chodzi o trójmiasto to ja rodziłam w Gdyni. Ze mną na sali była dziewczyna, która przyjechała z Gdańska, żeby rodzić tam właśnie. Moją znajomą w ciąży bliźniaczej z Gdańska odesłali (a zaczęła rodzić) bo nie było miejsca i też rodziła w Gdyni.

etepe, pisałaś, że wygrałaś. A dostałaś już nagrodę? Bo mi się też udało i jeszcze nie mam. A z tego co czytałam to w tym drugim konkursie już nie mogę brać udziału, bo wygrałam w poprzednim... Szkoda D:

Odnośnik do komentarza

Hej :)
pozwólcie, że do Was dołączę. Mam 22 lata i to moja pierwsza dzidzia (będzie ;). Termin mam na 2 kwietnia. Wyszło tak trochę przez przypadek, ale bardzo się cieszę... Badania w normie, dostałam kwas foliowy do suplementacji, wiec jem sobie. Troche pobolewa mnie dółl brzucha ostatnio, ale pododbno to normalne. Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...