Skocz do zawartości
Forum

Jestem przerazona


Gość Agnieszka 32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka 32

Witam pisze po raz kolejny na blogu ponieważ szukam pomocy nie wiem co robić niedługo bo za ponad miesiąc będę mieć dzidziusia jest mega lek związany z tą sytuacją ale dodatkowo kolejnym zmartwieniem jest jak zareaguje mój piesek na dzidziusia dodatkowo jest on jakby moim pupilem i bardzo też go kocham moi znajomi stwierdzili żebym go oddała inni twierdzą że jakoś to będzie włączyłam ostatnio płacz dziecka i nosiłam maskotkę w rozku a mój pies zaczął Piszczec skakać lizać mnie jakby nie mógł pogodzić się z faktem ze jest dzidziuś teraz strasznie się martwię i nie wiem jak zaradzić tej całej sytuacji tym bardziej ze nie wyobrażam sobie żebym miała pozbyć się pieska może sa jakieś tu mamusie z dzieciaczkami i pupilami które mogły by coś poradzić u mnie w małej mieście nie ma behawiorystow błagam o pomoc i z góry dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pani Agnieszko, myślę, że hormony ciążowe biorą już górę i stresuje się Pani na zaś. Proszę myśleć o dziecku i sobie. Zdaję sobie sprawę, że pupil jest dla Pani ważny, jednak najczęściej jest tak, że gdy w domu pojawi się małe dziecko, to zwierzęta (psy, koty) stają się ich najwierniejszymi przyjaciółmi, opiekunami i towarzyszami zabaw. Wystarczy puścić sobie kilka słodkich filmików na youtubie, by zobaczyć, że pies może być najfajniejszym kompanem dla dziecka. Proszę się nie zamartwiać na wyrost. Wierzę, że wszystko się ułoży. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...