Skocz do zawartości
Forum

Eksperci

Fora

 1. Rehabilitacja dzieci

  Magdalena Bojarun jest

  fizjoterapeutką, magistrem, specjalistą rehabilitacji ruchowej;

  certyfikowaną terapeutką metody NDT-Bobath;

  Absolwentka AWF wydz. RR w Warszawie Terapeuta NDT-Bobath, SI, PNF;

  instruktor ZHP, współwłaścicielka devona (Kot); mimowolny hodowca fiołków afrykańskich;

  13 lat pracy w zawodzie, w tym 7 lat pracy z dziećmi; obecnie w Szczecinie w Ośrodku Terapeutycznym dla dzieci; prywatna praktyka rehabilitacyjna - gabinet terapeutyczny.

  662
  odpowiedzi
 2. Interpretacja badań diagnostycznych

  Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących interpretacji badań diagnostycznych.

  2 tys.
  odpowiedzi
 3. 2.2 tys.
  odpowiedzi
 4. Krew pępowinowa

  Polski Bank Komórek Macierzystych zajmuje się pobieraniem i przechowywaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej. Dzięki nowoczesnej technologii i posiadanej wiedzy oraz praktyce, PBKM oferuje godne zaufania zabezpieczenie na wypadek niespodziewanej choroby w rodzinie.

  Polski Bank Komórek Macierzystych

  41
  odpowiedzi
 5. Dietetyk

  Aneta Kościołek jest

  absolwentką biotechnologii, dietetyki oraz zdrowia publicznego.

  Jest doktorantką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako szkoleniowiec i nauczyciel prowadzi zajęcia o tematyce zdrowotnej i żywieniowej dla uczniów oraz słuchaczy kierunków medycznych.

  Obecnie pracuje w Gabinecie dietetycznym w Centrum Zdrowia Jomadent w Dąbrowie Górniczej.

  Jej zainteresowania to: profilaktyka oraz dietoterapia chorób układu krążenia, chorób metabolicznych, otyłości oraz zaburzeń lipidowych. Jest przeciwna dietom cud – propaguje trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

  1.8 tys.
  odpowiedzi
 6. Pytania do pediatry

  Pediatra dr n. med. Tomasz Grzelewski odpowiada na Wasze pytania dotyczące bólu, gorączki, ząbkowania dziecka, a także innych spraw dotyczących zdrowia i rozwoju najmłodszych. Zapraszamy.

  3.5 tys.
  odpowiedzi
 7. Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę

  Dr n. med. Jolanta Popielska, lekarz pediatra, specjalista chorób zakaźnych. Pracuje w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego WUM na oddziale pediatrycznym SPZOZ Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego.
  Na naszym forum będzie odpowiadała na pytania związane z chorobami pasożytniczymi występującymi przede wszystkim u dzieci. Macie pytania lub wątpliwości, które chcielibyście rozwiać? Nie wstydźcie się zapytać! Wstyd to jeden z powodów, dla których te choroby są tak groźne i tak szybko się rozprzestrzeniają.
  132
  odpowiedzi
 8. Zapytaj dermatologa

  FORUM ZAMKNIĘTE. Masz pytania związane z pielęgnacją skóry Twojego dziecka? Dr n. med. Agnieszka Staniewska - dermatolog i wenerolog oraz specjalista medycyny estetycznej odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości! Zapraszamy do zadawania pytań.

  222
  odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...