Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Eksperci

Fora

 1. Rehabilitacja dzieci

  Magdalena Bojarun jest

  fizjoterapeutką, magistrem, specjalistą rehabilitacji ruchowej;

  certyfikowaną terapeutką metody NDT-Bobath;

  Absolwentka AWF wydz. RR w Warszawie Terapeuta NDT-Bobath, SI, PNF;

  instruktor ZHP, współwłaścicielka devona (Kot); mimowolny hodowca fiołków afrykańskich;

  13 lat pracy w zawodzie, w tym 7 lat pracy z dziećmi; obecnie w Szczecinie w Ośrodku Terapeutycznym dla dzieci; prywatna praktyka rehabilitacyjna - gabinet terapeutyczny.

  679
  odpowiedzi
 2. Interpretacja badań diagnostycznych

  Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących interpretacji badań diagnostycznych.
  1955
  odpowiedzi
 3. 2220
  odpowiedzi
 4. Krew pępowinowa

  Polski Bank Komórek Macierzystych zajmuje się pobieraniem i przechowywaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej. Dzięki nowoczesnej technologii i posiadanej wiedzy oraz praktyce, PBKM oferuje godne zaufania zabezpieczenie na wypadek niespodziewanej choroby w rodzinie.

  Polski Bank Komórek Macierzystych

  41
  odpowiedzi
 5. Dietetyk

  Aneta Kościołek jest

  absolwentką biotechnologii, dietetyki oraz zdrowia publicznego.

  Jest doktorantką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako szkoleniowiec i nauczyciel prowadzi zajęcia o tematyce zdrowotnej i żywieniowej dla uczniów oraz słuchaczy kierunków medycznych.

  Obecnie pracuje w Gabinecie dietetycznym w Centrum Zdrowia Jomadent w Dąbrowie Górniczej.

  Jej zainteresowania to: profilaktyka oraz dietoterapia chorób układu krążenia, chorób metabolicznych, otyłości oraz zaburzeń lipidowych. Jest przeciwna dietom cud – propaguje trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

  1751
  odpowiedzi
 6. Pytania do pediatry

  Pediatra dr n. med. Tomasz Grzelewski odpowiada na Wasze pytania dotyczące bólu, gorączki, ząbkowania dziecka, a także innych spraw dotyczących zdrowia i rozwoju najmłodszych. Zapraszamy.
  3467
  odpowiedzi
 7. Owsica i inne choroby pasożytnicze - zapytaj pediatrę

  Dr n. med. Jolanta Popielska, lekarz pediatra, specjalista chorób zakaźnych. Pracuje w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego WUM na oddziale pediatrycznym SPZOZ Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego.
  Na naszym forum będzie odpowiadała na pytania związane z chorobami pasożytniczymi występującymi przede wszystkim u dzieci. Macie pytania lub wątpliwości, które chcielibyście rozwiać? Nie wstydźcie się zapytać! Wstyd to jeden z powodów, dla których te choroby są tak groźne i tak szybko się rozprzestrzeniają.
  132
  odpowiedzi
 8. Zapytaj dermatologa

  FORUM ZAMKNIĘTE. Masz pytania związane z pielęgnacją skóry Twojego dziecka? Dr n. med. Agnieszka Staniewska - dermatolog i wenerolog oraz specjalista medycyny estetycznej odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości! Zapraszamy do zadawania pytań.
  214
  odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...