Skocz do zawartości
Forum

John & Kate plus 8


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałam kilka odcinków.Przyznam,że niezbyt uważnie bo akurat prasowałam albo sprzątałam.Jakoś niespecjalnie mnie wciągnęło.
Teksty tej pani o tym,że jej mąż ma nową kobietę,która jest córką lekarza,który robił jej zabieg plastyczny na brzuchu....ech..telenowela..... i to stwierdzenie,że on już wcześniej ją zdradzał i takie tam....kiedy dzieci dorosną i sobie to obejrzą nie będą dumne z rodziców.
Kate stwierdziła,że ona i dzieci żałują,że serial się skończył i brakuje im paparazzi....
Rozumiem,że jest to sposób na utrzymanie rodziny ale gdybym była dzieckiem z tej rodziny pewnie nie wybaczyłabym rodzicom,że zafundowali mi takie dzieciństwo.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

i ja oglądalam choć specjalnie mnie nie wciągnął ten "serial"
według mnie Ona jest winna rozwodu- dla mniej ważna była popularność, kasa, i ogólnie jej zachcianki.
Widać było że jego to męczy. Wiadomo kij ma dwa końce ale w dużej mierze sama jest sobie winna.
Najgorsze że oczernia jego nie widząc swojej winy.
poza tym w poprzedniej wersji wyglądała ślicznie jak mama, skromna zadbana a teraz wygląda jak gwiazda i jak dla mnie okropnie.

Odnośnik do komentarza

AskaSam A ja nie mam takiego zdania! Ja bym byla dumna miejac takiego rodzica Rodzica ktory stara sie zapewnic mi przyszlosc juz na samym starcie Ja ogladajac ten program nie wiedze niczego tam co by nie bylo robione dla dzieci i zeby byly szczesliwe I zawsze z mysla o Nich ! Nawet ten rozwod wszystko robia tak zeby nie byla wielkiiego rozglosu z ich rozwodu Zeby dzieci nie tknol Nie robia klotni na wizji Normalnie sie rozeszli I nadal utrzymuja kontakty i dzieci nie sa poszkodowane! I co do powrotu ich serialu tez sie nie zgodze Widzialas jaka radosc byla w dzieciach jak zobaczyli cala ekipe nagrywajaca??
Ta kobieta poprostu jest szczesliwa I robi to co kocha ona i dzieciaczki! A nie lazi wiecznie niezadowolona zmeczona i narzekajaca...

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

czy dzieciaki są zadoolone? hmm okaże sie później. Teraz sa za małe żeby wiele rozumieć. Ciekawe czy za parę lat będą takie szczęśliwe jak będą miały "drugie połówki" a paparazzi nie dają im spokoju.
A poza tym jak dzieci teraz niemają być szczęśliwe jak mają dostęp do wielu rzeczy których normalnie nie było by ich stac? Dziecku do szczęścia wiele nie trzeba................

co do niej.......uważam że zrobiła się "gwiazdą" i dla neij to się liczy. Oczywiście kocha dzieci jak najmocniej ale kasa zrobiła swoje. Co do radości na widok ekipy. A co miały zrobić? od urodzenia prawie byli z nimi i sa jak członkowie rodziny poza tym co mieli pokazać że są neizadowoleni???? przecież w TV dużo idzie pokazać.
A tak w ogóle to ona w którymś odcinku mówiła że jej brakuje kamer i że żałuje że serial się skończył .... ale ja sądzę że dlatego ze kasy niebyło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...