Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna 133

Hej dziewczyny :) jak się czujecie ?
Martucha to super :) faktycznie fajnego masz już w sobie bobaska :D moje dzieciątko waży 75 g i ma 7cm :D
więc połowa Twojego :D
Julita wszystko będzie dobrze daj znać po wizycie trzymam kciuki
Iwonka to były prenatalne badania? trochę chyba za późno. Ale trzeba być dobrej myśli i na pewno z dzidzią w porządku :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Czytam was od pierwszego postu na forum. Wczesniej nie pisalam bo mialam mega mdlosci, wymioty i potworne zmeczenie. Termin mam na 07.12. Plci jeszcze nie znamy. Mam juz synka w lipcu bedzie mial 3 latka. Obecnie jestem na lutenie z powodu krwawien. Od ok 2 tyg czuje ruchy maluszka szczegolnie po jedzonku.
Ktoras mama pytala o cukrzyce ciazowa. Mi glukoza na czczo wyszlo 96 i do poki noe zrobmy krzywej cukrowe ok 24tc musze uwazac na cukier. Nie jem bialego chleba, gorzka herbata, zero owocow i jakichkolwiek slodyczy.

Odnośnik do komentarza

Tez mam sucha skórę, staram się smarować jak najczęściej. Dodatkowo mam problem z cerą! Na buzi co chwila wyskakują mi jakieś czerwone bąble, bo pryszczami tego nazwać nie mogę. Może będzie dziewczynka :D ... bo z synem tak nie mialam... Tak czy siak to chciałbym juz wiedzieć kto tam jest... Ze wszystkich "przepowiedni" nie mogę na nic konkretnego natrafić, apetyt mam na wszystko ... Musze czekac do usg... Szkoda ze nie mam jakiejś babci, one to się znały na przepowiedniach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...