Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MartaE

Justyna133 to moja trzecia ciąża. Jedna poroniona, jedna donoszona. Chyba poprostu w kolejnej ciąży szybciej wywala brzusio. Zaczynam myśleć o ubraniach ciążowych bo już nie mam w czym chodzić. Z dolegliwości doszła mi nowa- paskudne zaparcia. Ktoś jeszcze się zmaga z tym wstydliwym problemem? Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem twarz też ważna :) Ja jak przytyje to od razu na twarzy widać i wcale to dobrze nie wygląda... Ale w całej tej sytuacji to nie jest najważniejsze, nad wyglądem można popracować później ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAlusia

Czesc jestem tu nowa. Dzis zobaczyłam druga blada kreseczkę ba teście i choc miałam mala nadzieje to nie spodziewałam się jej. Mąż jeszcze nie wie. Nie wiem w jaki sposób mu powiedziec

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAlusia

Nie mam jakichś wielkich obaw:) męża mam cudownego i zgodził sie na drugie dziecię choć boi się natłoku obowiązków. Chyba się nie spodziewa ze udalo się za pierwszym razem i to od jednego "przytulania" :D tym razem dostanie male rozowe skarpeteczki I test ;D

Odnośnik do komentarza

U mnie taka sama sytuacja :) Maz wie, powiedziałam mu od razu, ale obawy przed natlokiem obowiązków są. Jestem jednak przekonana, że skoro tak się stało, to sobie poradzimy. Teraz najważniejsze są dzieci, to które śpi sobie teraz koło mnie, bo boleśnie zabkuje i Maleństwo, które się we mnie rozwija :) Niech będą zdrowe :) Miłej nocy!

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAlusia

Witaj Benia89 :) zazdroszczę ci ze masz juz termin. Ja mam wizytę za dwa tygodnie a kreseczka na teście nadal bledziutka. Oprócz ciągłego zmęczeni i wkurzenia na wszystko żadnych innych objawów. Z podzieleniem sie nowina chciałam zaczekać aż kreseczka będzie wyrazna ale nie wiem czy wytrzymam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...