Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skorpionka

Runa tez ciekawa jestem czy sie dokulamy do listopada:) jeszcze Evil2 jest z ta sama data. Chociaz podejrzewam, ze dziewczyny z planowanymi cesarkami moga nas wyprzedzic. Swoja droga dlaczego planowane cesarki robi sie wczesniej?
Pierwszy Synek urodzil sie dzien po terminie. Wywolali mi porod, bo przy cukrzycy sie nie czeka. Mam nadzieje ze tym razem akcja rozpocznie sie samoistnie, ale jednak pozniej niz wzesniej :)

Odnośnik do komentarza

Skorpionka 1.11 Leon ♡
Evli2 1.11
Miecia 2.11 Gustaw ♡
Monixs 5.11 Janek ♡
Gwiazdkaola 4.11 Emilka ♡
Martusha 12.11 Artur ♡
Ana17 13.11 Tobiasz ♡
Ewenka 14.11 Aleksandra ♡
Runa 14.11 Dominik ♡
Sylwia26eM 16.11 Przemek ♡
El96 16.11 Adaś ♡
Zwariowana1234 17.11 Pawełek ♡
Sylwia80 18.11 Łucja ♡
Mogu 22.11 Jędrzej ♡
KaroSt 26.11 Stefcio ♡
Tosca 28.11 Lila ♡

Było trochę do nadrobienia :D, mam nadzieję że wszystko dobrze wpisałam, jak coś poprawcie mnie.
Teraz widzimy terminy dziewczyn, które nie mają suwaczków, fajnie :)
No i zobaczcie ile chłopców mamy! :D

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Cześć;) u mnie będzie 17.11 Mikołaj :)
Co do cukru to tak jak któraś mamusia pisała faktycznie winowajca były zle paski.. tzn miały dobra datę a mimo wszystko zawyżały cukier. Zmieniałam paski, zmieniłam tez na inny glukometr i wyniki w końcu Ok! ;)
Mam teraz inne zmartwienie... wczoraj lekarz na wizycie stwierdził ze mały ma za mały brzuszek i jeśli ta różnica będzie się pogłębiać to zaliczy go do hipotrofikow... naczytałam się w internecie o tym i jestem przerażona...:( wiek ciąży był 31+0, waga dzidziusia na 30+3 a brzuszek 27+6 :( borykała się któraś z Was z tym schorzeniem w poprzedniej ciąży?

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgbqdn01el.png

Odnośnik do komentarza

U nas Staś 03.11
Co do cesarek to ponoć robi się je szybciej by porod sam sie nie zaczal bo jak sie zacznie i za mocno postąpi to nie da sie juz zrobic cesarki. Tak slyszalam
Drugie zaś zdanie jest takie, ze lepiej czekac az sie sam zacznie bo wtedy niby lepiej sie goi i jest to bardziej zdrowe i naturalne dla dziecka.
Ja tam jestem z tych co lubią miec poukladane i zaplanowane. Chcialabym mieć nad tym kontrole, czułabym sie pewniej i bezpieczniej. W 38tyg pojść na konkretną date z torbą;)

Odnośnik do komentarza

U mnie na ostatnim usg wymiar dwuciemieniowy główki był na 31tc +1, obwód główki na 28tc +5 a brzuszek 27tc +3. Byłam wtedy jakoś na przełomie 28 i 29 tygodnia. Przeraził mnie ten wymiar dwuciemieniowy główki, ale lekarz powiedział że te aparaty bardzo lubią zawyżać i takie rozbieżności to nie są rozbieżności czego by nie dotyczyły, czy brzuszka czy główki.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Dzieki Runa za zrobienie listy! Super tak zbiorczo to zobaczyc :) Na poczatku bylo nas duzo na forum, pozniej czesc sie wykruszyla ale przybyly nowe mamy i calkiem niezla z nas grupka!! Dla mnie to pierwsze forum na jakim kiedykolwiek sie udzielam i fajnie jest ze jetescie :))

Odnośnik do komentarza

Skorpionka 1.11 Leon ♡
Evli2 1.11
Miecia 2.11 Gustaw ♡
Owca 3.11 Staś ♡
Monixs 5.11 Janek ♡
Gwiazdkaola 4.11 Emilka ♡
Martusha 12.11 Artur ♡
Ana17 13.11 Tobiasz ♡
Ewenka 14.11 Aleksandra ♡
Runa 14.11 Dominik ♡
Kasia2017listopad 15.11 Laura i Olek ♡
Mamciachłopcow 15.11
Sylwia26eM 16.11 Przemek ♡
El96 16.11 Adaś ♡
Zwariowana1234 17.11 Pawełek ♡
Fka 17.11 Mikołaj ♡
Sylwia80 18.11 Łucja ♡
Milka29 20.11 Wojtuś ♡
Mogu 22.11 Jędrzej ♡
KaroSt 26.11 Stefcio ♡
Tosca 28.11 Lila ♡

Evli i Mamciachlopcow, przypomnijcie imiona maluchów :)

Skorpionka, no właśnie sporo nas jest, ostatnio też zerkałam na początek forum i dużo mam już nie pisze.
Ja też się cieszę że tu jestem :)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...