Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim! Czy są tu jakieś młode, przyszłe mamusie? :)
Poszukuję dziewcząt DO 19 ROKU ŻYCIA, które obecnie są w ciąży.

Jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, piszę pracę magisterską o czynnikach wpływających na przebieg adaptacji do macierzyństwa u nastoletnich matek.

Badanie przeprowadzam za pomocą ankiety internetowej, do której link wklejam poniżej:
https://www.ankietka.pl/ankieta/285511/czynniki-ochronne-i-czynniki-ryzyka-u-nastoletnich-matek.html
Ankieta trwa ok. 10 minut, za udział przewidziane jest losowanie upominków! :)
Każde wypełnienie jest dla mnie na miarę złota! Bardzo proszę o pomoc!
Dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczyny,mnie też dawno nie było,ale już nadrobiłam. Gratulacje mamuśki dzieci i dziewczynek oraz chłopców którzy rosną jak na drożdżach. Przykro mi z powodu utraty dzidziusia Albastrino i trzymam mocno kciuki,że nastepnym razem będziesz się cieszyć jak inne mamusie.
Ostatnio miałam badania 23.06 i waga +8kg i pokazała co ma między nóżkami okazało się,że będzie Tymuś,bardzo się cieszę bo mam w domku dwie córki Nikole i Julite więc wreszcie będzie przeciwna płeć.
Co do tej ciąży to bardzo szybko się męczę niż w tamtych ciążach z córkami i obie na dodatek urodziłam po terminie,ciekawe jak tym razem będzie...
Tosca Ty masz na 25.11,natomiast KaroSt na 26.11,a Ja mam na 27.11 czyli po kolei mamy i ciekawe czy tak zostanie kobietki,bo u mnie może się nawet przesunąć na grudzień,hehe chociaż wole nie..
Mamuśki co do ciuszków to u mnie przy obu dziewczynkach przydały się ciuszki na r.56 sporo czasu a potem r.62,więc pewnie teraz też będę zaopatrywać się tak samo w ciuszki. I już też mam wybrane jakie pampersy będę używać,bo niby mam dwa rodzaje firm,ale zobaczymy. Ciuszki u obu dziewczyn prałam na początku w Loveli proszku i płynie takim samym i prasowałam do 6mc życia dziecka.
Mamusie,te które mają więcej dzieci niż te co są teraz w brzuszkach z jaką wagą rodziłyście i w jaki sposób sn czy cc?I jak teraz będzie rodzić to jak wolałbyście rodzić,co wybieracie?-z ciekawości moje pytanie.. ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam że na kupowanie rzeczy dla dzidziusia jest za wcześnie. wiem że ciężko jest się oprzeć bo sama najchętniej był już wszystko kupila.jedynie co zrobiłam to przejrzałam rzeczy po starszej córce,niedługo upiore żeby się zorientować co się przyda a co nie. Szukam mebli tzn jakiejś komody lub szafy dla malutkiej.

Odnośnik do komentarza

Moja córka urodziła się w terminie i miała 47 cm długości a waga 2360 więc była malutka w usg prenatralnym wyszło mi że mam problem z dobrym ukrwieniem macicy i teraz cały czas biare aspirne cardio.jak narazie dzidziuś jest 3 dni do przodu niż termin z @. A wszYstko okaże się na usg polowkowym 12 lipca. pierwsza miałam cesarke bo ułożenie było miednicowe A teraz też wolałbym cesarke .

Odnośnik do komentarza

Moja córka urodziła się w terminie i miała 47 cm długości a waga 2360 więc była malutka. Teraz w usg prenatralnym wyszło mi że mam problem z dobrym ukrwieniem macicy i teraz cały czas biare aspirne cardio.jak narazie dzidziuś jest 3 dni do przodu niż termin z @. A wszYstko okaże się na usg polowkowym 12 lipca. pierwsza miałam cesarke bo ułożenie było miednicowe A teraz też wolałbym cesarke .

Odnośnik do komentarza

A my dziś lecimy kupić kilka ubranek używanych w super stanie :) męża przekonałam tym, że są to o wiele niższe ceny niż w sklepie, to od razu zmienił zdanie :)
Zobaczymy też wózek- gondolę, też używany, bo postanowiliśmy zainwestować w fotelik i spacerówkę, a gondola na kilka miesięcy nie musi być jakaś najlepsza.
Łóżko z sypialni też już sprzedane, więc jest miejsce na meble dla malucha, ale to pewnie po urlopie :) w końcu coś zaczyna się dziać.

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Mam pytanie, meczy się któraś z bólem głowy? Mnie boli od zeszłej soboty codziennie, ale tylko przy ruszaniu głowa. Byłam w piątek u lekarza to mi powiedziała ze mam jeść regularnie paracetamol ( do 8 tabletek dziennie!) boje się tak faszerować tabletkami wiec biorę tylko wtedy gdy już jest bardzo zle. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, miała może któraś podobny problem?

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkk2n0ac36k31jo.png

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ja mialam porod wywolany w dzien, ktory wypadal termin z om i urodzilam naturalnie. Jasko mial 3340 i 49cm. Po porodzie szybko sie wyciagal i przybywalo mu centymetrow, bo jak to lekarz stwierdzil u takiej malej mamy w brzuszku nie mial duzo miejsca ;)
Mam nadzieje, ze tym razem tez uda sie urodzic naturalnie.
Co do ubranek to my po polowkowym poszlismy symbolicznie kupic drobiazg-padlo na bodziaki :) Runa ja tez mialam sporo pozyczonych rzeczy i uzywana gondole. I bylam bardzo zadowolona. I to nie chodzi o to ze mnie nie stac, czy ze chcialam przyoszczedzic, ale to jest po prostu praktyczne.
My wlasnie wracamy z krotkiego wypadu weekendowego. Milego popoludnia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...