Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

monixs z tego co słyszałam to że nigdy nie można potwierdzić na 100% dziewczynki a z chłopakiem już tak. Na też mam dużo malutkich pieprzypkow.myślałam że jestem odosobniona a jednak nie.takie uroki ciąży .mam nadzieję że po ciąży zbledna i wszystko wróci do normy .

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ana17 moja mama jest nauczycielka i kazdy pomysl na imie od razu z dzieciakami szkolnymi jej sie kojarzy. Mowi ze widac pewna prawidlowosc - ze Piotrusie sa tacy a Asie takie. Ja tez to widze i sa imiona, ktorych na pewno bym nie wybrala.
Ciezka sprawa jak dla mnie. Nie wiem gdzie nas zycie poniesie i dlatego odpadaja te z polskimi znakami, zeby dziecko latwiej mialo. Tez nie chcialabym zeby za kazdym razem np w szkole/urzedzie musial sie tlumaczyc np. Jestem Alexander ale przez x a anie ks. Dylematy ;)

Odnośnik do komentarza

Ale duże te Wasze chłopaki ;) hoho! Ciekawe ile będzie ważył nasz Stasiu jak mama tyyyyle je ;););) ja nigdy nie lubilam ćwiczyć. Mam pracę dość fizyczną i to moje max aktywności. Ostatnio mierzyłam obwód brzucha bo wydaje mi się za duży jak na 5 miesiąc 1wszej ciąży. Mam 158cm a brzuch w obwodzie 92cm. Jeszcze trochę, a wturlam się na porodówkę....

Odnośnik do komentarza

Moj maz bardzo by chcial,gdyby na polowkowym jednak dziewczyne stwierdzili.Ja zawsze wolalam chlopakow.Moze dlatego,ze pochodze z babskiej rodziny.
Dzisiaj tez zmierzylam obwod brzucha,bo wydaje mi sie gigantyczny na 20 tc.Wyszlo 101 cm przy wzroscie 172 cm.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

MoniB wcale sie nie dziwie, ze potrzeba Ci czasu na oswojenie... W pierwszej ciazy jakos myslalam ze bedzie dziewczynka i jak na polowkowym okazalo sie ze chlopak, to dziwne uczucie bylo, ale radosc, ze rosnie zdrowo zdominowala to zmieszanie.
Evil2 super! Rosna podobnie nasi chlopcy!
Jutro zmierze brzucho i tez sie pochwale :)
Dobranocka

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie martwie się, że tyjecie:)Mi z kolei każdy mówi jeju jak mało utyłaś na 6 miesiąc:)W pracy też wczoraj się śmiały:)Ale lekarka pochwaliła mnie za chodzenie na kijkach, bo ona jest za aktywnością jak nie ma przeciwskazań:)No i utyłam 0,5 kg od początku ciąży:)Gorzej jak potem wypcha, ale cóż takie uroki ciąży. Oczywiście ciśnienie miałam wielkie, ale w domu mierzę i małe i zapisuję i pokazuję jej.
Mój mąż szczerze liczył na córeczkę, bo u nich same chłopaki w rodzinie:)Ja tam cieszę się z chłopca:) Dziś bez kijków, bo leje a poza tym zaraz muszę się szykować i jadę do endokrynologa, więc cały dzień mi zejdzie. Miłego dnia mamuśki:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas 100% chłopak, wszystkie narządy ok, 285 g i około 22 cm długości :) czyli długi i szczupły jak my :D ułożył się urwis tyłem i nie mogliśmy podpatrzeć buźki, gin się przygotował z 3d, ale niestety. Może za 3 tygodnie :)
Skorpionka, Evli, no te Wasze chłopaki to faktycznie spore :)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Evli2, moja kolezanka tak niewiele przytyla-na finiszu tylko 5 kg i urodzila malutka corke (2600 g).Zaraz po porodzie miala juz 10 kg mniej i wygladala jak smierc na choragwi. Wyglada na to,ze schudla w trakcie ciazy. Poza niska masa urodzeniowa nic sie nie dzialo zlego z mala.Grunt to zdrowo sie odzywiac, zeby. dziecku niczego nie zabraklo. I tylko sie cieszyc z takiej wagi. Ja w pierwszej ciazy dobrnelam do 16 kg.

Odnośnik do komentarza
Gość Alabastrino-1

Witam dziewczyny
Dawno mnie nie bylo z różnych względów a dzis chcialam sie z Wami pozegnac. Niestety nasze drugie Malenstwo nasz synek umarł w moim brzuchu. Odszedl do starszego ktorego pozegnalismy dokladnie rok temu. Nie znam odpowiedzi na wiele pytan ktore sie rodza w mojej glowie ale nie trace nadziei i wiem ze bylam i jestem w dobrych rękach a nastepna ciaza zakonczy sie szczesliwie i o czasie. Mam mega kochajacego meza i wsparcie rodziny oraz przyjaciol ktorzy robia wszystko abym stala twardo na nogach.
Wam z kolei zycze samych zdrowo rosnących dzieci i zdrowia dla Was samych. Szczesliwych rozwiązań i wszystkiego najlepszego.
Ps nie wiem jak ale juz dawno temu wylogowalo mnie i nie pamietam danych do logowania zatem piszę jako niezalogowana i dopisalam 1 do loginu.
Buziaczki kochane i 3mam kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...