Skocz do zawartości
Forum

Mamy z Śląska i okolic


Rekomendowane odpowiedzi

Mowil ze nigdy w zyciu nie byl tak w nikim zakochany jak we mnie. Ze jestem jego idealem. Ze odkad sie rozeszlismy to marzyl o tym zebym, chciala kiedys do niego wrocic. Ze jak mu powiedzialam ze wychodze za maz to poszedl i sie tak narabal ze przez 2dni trzezwial. :noooo: Mowilam ze ciekawe co jego mama powie na to ze znowu jestesmy razem(ma swietna mame-zna mnie od urodzenia, jak bylam mala to chodzilam do niej zeby mnie uczyla na drutach robic albo chodzilam sobie do niej na herbatke-8letnia gowniara hehe) to mowil ze jego mama do tej pory go rypie za to ze zepsul nasz zwiazek. Mowi ze ona znala jego dziewczyny i zawsze kazda mu porownywala do mnie i mowila mu ze ja jestem dla niego najlepsza(fajna tesciowa mi sie szykuje:36_2_25:). Mowi ze kocha juz Gabryske jakby to bylo jego dziecko. Ze snie mu sie po nocach... :love together:

Odnośnik do komentarza

KATARZYNKA78
to przyjaciołka zle doradza!!!!!!!!!! fakt koncerty beda fanki tez ale bez fanow zespól by nieistniał. Inne beda go wielbic i kochac ale do ciebie bedzie wracał i ciebie bedzie tulił i kochał.

No tez tak mysle. Bo dla mnie najwzniejsze jest zaufanie i tolerancja(oczywiscie do pewnego stopnia)... No i z drugiej strony przeciez na niektore koncerty bedziemy mogly jezdzic z nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...