Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

A my dzisiaj rozpoczynamy 10 tydzień ♥

Wizyta u gina 23 marca. USG genetyczne I trymestru będę mieć 4 kwietnia na NFZ, ale 30 marca idę prywatnie.
Lepiej mieć dwie opinie na temat tak ważnego badania.
Od razu zapisuje się USG 3d/4d na maj, bo ginekolog, do której chcę iść ma mocno obłożony grafik :( :D

Nie mogę się doczekaaaaaaaaaaaaaaaać !

Odnośnik do komentarza

asia23w
A to nie jest tak, że termin porodu może być wyliczony na podst. albo usg albo ostatniej miesiączki???

Może być wyliczony na podstawie miesiączki i nawet może się zgadzać u kobiet „książkowych”, które mają 28 dniowe cykle i owulację w 14 dniu. Ja mam cykle 34 dniowe i owulację najczęściej 20dc, więc u mnie się to nie sprawdza zresztą mój lekarz mówi, że trzymamy się terminu z pomiaru :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Dziewczny idę do domu jupi :-D
Widziałam jeszcze fasolka dzisiaj na usg mimo tych głodówek szpitalnych i diet rośnie jak na drożdżach dzisiaj miał 17 mm i ma sie dobrze a to naj ważniejsze

Co do tych terminów to mnie według @ i terminu usg wychodzi tak samo 20.10.17 chodz to rzadkość by sie aż tak zgadzało ale to też mnie bardzo cieszy bo to oznacza że wszystko jest w jak naj lepszym porządku :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09koiqdad11.png

Oliwia 09.05.2005
Oliwier 13.11.2007

Odnośnik do komentarza

Mi idealnie na 10 października wychodzi 40 tydzień i tygodnie mam potwierdzone przez dwóch lekarzy :)
Dzisiaj 10 tc 1 dzień. Zawsze w poniedziałki mam rozpoczynający się nowy tydzień, więc łatwo mi się liczy.
Od kwietnia zaczynam II trymestr :)

Polecam Ci również aplikacje na telefon mój kalendarzyk, który liczy Ci zawsze tygodnie i dni - równo oraz moja ciąża, gdzie także masz liczone tygodnie i do każdego tygodnia masz różne notatki, dot. Twojej fasolki oraz Ciebie - co się zmienia itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...