Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Kochana ja zrobiłam najpierw betę a później test ciążowy. I ostatnie 3 wizyty wzrastała prawidłowo ale do 10 stycznia nie wytrzymam więc idę jeszcze sprawdzić na spokojnie czy idzie wszystko dalej dobrze. Może weź sobie l4 najpierw na tydzień byś się nie przemeczala, pierwsze tygodnie są bardzo ważne, trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Mam ogromną nadzieje ze do was dołącze. W dniu spodziewanego okresu 22 grudnia 2016 r. zrobiłam test beta hcg wynik wskazujacy na ciaze- 59. 27 grudnia bylam juzż u lekarza jednak w usg nic nie bylo widać. Powiedzila ze endometrium wskazuje na ciaze. Polecil zrobic beta kolejna beta - 28 grudnia - 1136, a 30 grudnia - 2366. Przyrost prawidlowy jednak bardzo mnie martwi ze w dniu 27 grudnia na usg nic nie widzial.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za słowa otuchy. Tak bardzo sie boje bo poprzednia ciąza zakończyla sie poronieniem. Doradźcie poczekac jeszcze tydzień z kolejną wizytą u lekarza, czy jutro juz iść? Nie mam żadnych plamień i ostrych bóli. Czy to możliwe ze w 4 tygodniu i 2 dniu od ostatniej miesiączki nie bylo jeszcze widać pecherzyka?. Aktualnie mam 5 tydzień i 1 dzień od ostatniej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
kama no za wcześnie nie idź na usg bo nic nie wykryje ;) a potem będziesz sie denerwować :D ja też za wcześnie poszłam bo odrazu jak ujrzałam dwie kreseczki ... to widać tylko plamke czarną. I we czwartek mam kolejną wizyte bo będzie 6tydzień i może więcej bedzie widac i oby urósł ten pecherzyk :D
Paula
To super czekamy z Tobą na wynik!! :))

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

kama
U mnie tylko piersi się powiększyły i nie bolą aż tak jak tydzień temu :D
Mnie czasem zakłuje w jajniku ale ponoć normalne :-)
Też odpukać puki co to żadnych bólów podbrzusza i plamień :)
Wczoraj jak szliśmy z mężem na spacer to po 10min zaczęło mi się kręcić w glowie ;)
Dzisiaj ide chyba do pracy na nocną zmianę i niewiem czy L4 brać ... praca na produkcji i trochę mnie to martwi

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...