Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałabym dołączyc do Waszego wątku. Ostatni @ miałam 29 listopada. Po świętach zrobiłam test i był pozytywny. Wczoraj byłam u gina i widac pęcherzyk z zarodkiem, jednak serduszko jeszcze nie biło bo za wcześnie. To bedzie nasze drugie dziecko. Pierwsza córcia ma 10 lat także różnica spora ale myslę ż e damy radę. jestem na L4 bo pracuję w hotelu na kuchni, gdzie się dzwigania nie uniknie, poza tym gorące rzeczy.
Życzę Wszystkim mamusiom spokojnego dzionka :)

Odnośnik do komentarza

agoniah
No u mnie piersi jeszcze troche bolą ;)
Mdłości nie mam jedynie jak wstane rano to mnie mdli i muszę iść zjeść :)
Mnie jajniki leciutko kuły od czwartku zeszłego :) ale teraz już przeszło ;) i białego śluzu dość mam. Aż czasem mysle czy to nie plamienie ;) jeszcze dwa dni do wizyty :))
Moze moja plamka będzie większa :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

kama no mnie bolą jeszcze po bokach ale nie aż tak jak od dnia spodziewanej miesiączki ... mnie się wydaje ze tym sie nie przejmuj że jak przechodzi to ze źle :)) nic z tych rzeczy ;)
Dziewczyny ja tydzien temu we czwartek dzwoniłam do ginekologa u mnie w przychodni i zapomnialam sie wpisać z wizyty i dzisiaj chyba pójdę niech sprawdzi czy cos urosło :D (na nfz)
A we czwartek i tak pójdę do swojej gin ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Od mojej ostatniej miesiączki to 5tyg i 1dzien ( miesiączkę miałam 23.11 )
Ale gin stwierdziła, że tak jakby za mały był pecherzyk. I kazała przyjść za tydzień bo bo sprawdzimy czy coś urósł i może będzie widoczny zarodek i nawet serduszko :D dlatego jestem dobrej myśli że już co nieco będzie widać ;)) ale okaże się o 13:30 :D

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Mnie lekko bolą piersi. Ja żadnej bety nie robiłam, bo nie chce się denerwować. Co będzie to będzie.☺ i tak muszę iść do gina i tak, a 13 już powinno bić serduszko. Mogłabym szybciej iść też, ale wolę czekać. Bierzecie już jakies witaminy? Ja musiałabym się zaopatrzyć w coś już, bo jakoś super zdrowo się nie odzywiam.
miimijesteśmy w podobnym wieku. Ja miałam w grudniu 22 lata.☺

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kochana, ale człowiek doszukuje się wszystkiego z niczego :( i to chyba nieunikniony aspekt. Miejmy nadzieję, że nam wszystkim ciąża przebiegnie bezproblemowo. Wyczekam ten tydzień do wizyty u ginekologa, będę twarda a wtedy już będzie serduszko :) mam nadzieję. Kama u Ciebie też będzie dobrze zobaczysz, a jaki jesteś rocznik? Ja 1989, czyli 27 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...