Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Teyla tak mi przykro... nawet nie wiem co napisac. Trzymaj sie, mam nadzieje ze masz kogos bliskiego w tym trudnym czasie.

Ja prenatalne mam jutro, az sie boje co bedzie, wierze ze wszystko dobrze sie rozwija ale strach jest olbrzymi.

A i kobietki wszystkiego najlepszego w Dniu naszego święta:)

Odnośnik do komentarza

Teyla strasznie mi przykro nie wyobrażam sobie nawet jaki bol czujesz ; ( i mnie w mieście też się stała tragedia dziewczyna miała mieć cesarke dzisiaj dwa dni temu zemdlala w domu Zabrali ja do szpitala i zmarła dziecko wyjeli niedotlenione i zmarło dzień później strasznie otym głośno a mi nie umie to wyjść z głowy taka tragedia... Przez to wszystko czuję wewnętrzny niepokój i już najchętniej poszła bym na usg upewnić się ze wszystko wporzadku.

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjojdz05qpj.png

Odnośnik do komentarza

Teyla bardzo ale to bardzo Ci współczuję :(...
Princessa mnie czasami boli noga w pachwinie, do tego stopnia że utrudnia mi to chodzenie, najczęściej wtedy jak jestem na dłuższym spacerze, albo trochę za bardzo się forsuję. Jutro idę do lekarza więc zapytam się dlaczego tak jest i czy powinnam się niepokoić , u mnie też już 15 tydzień oby tylko teraz dotrwać do szczęśliwego rozwiązania.
Tego życzę Wam i sobie w dniu naszego święta!

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqej2819evzgte.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :) jak tam u was z mdłościami ? minęły już :) u mnie niestety nie do tego doszedł ból brzucha jak długo chodzę :/ dobrze że jast ładna pogoda to przynajmniej można wyjść na świeże powietrze :) jeszcze jedno pytanko co do zwolnienie , czy mając zwolnienie nie można wychodzić z domu ? bo mój lekarz twierdzi że skoro dostaje zwolnienie to nie powinnam nigdzie wychodzić :( ale sprawdzając na zwolnieniu to nie ma tam nic o nie wychodzeniu :)A co do suwaczka to wiem jak zrobić ale za każdym razem pisząc na forum musze od nowa go robić :( jest jakiś sposób by tego nie powtarzać za każdym razem ? :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9ctgf6xiwiq4of.png

Odnośnik do komentarza
Gość jolablk

to zależy,jesli masz zwolnienie lezace to wtedy musisz być w domu bo możesz mieć kontrole, jednak większość lekarzy daje zwolnienie lezace gdy faktycznie sa problemy jakies i wtedy kazda normalna ciezarna do tego się stosuje dla dobra dziecka, a tak to daja takie zwyczajne zwolnienie jakby to nazwac dla picu, zebys pracować nie musiala i tyle, choć spotkałam się z taka sytuacja ze się do sąsiadki z naprzeciwka jednak przyczepili choć miała zwykle zwolnienie a nie lezace, nie zastali jej raz drugi trzeci w domu, a ktoś uprzejmy zrobil jej kilka fotek na siłowni, zapewne jakies zawistne osoby z pracy, nic takieg na tej siłowni nie robila , tylko jezdzila na takim orbitku ale dla urzędu nadzoru wystarczylo by podwarzyc zwolnienie, wiec wszystko zależy z jakiego powodu masz wogole zwolnienie,

Odnośnik do komentarza
Gość jolablk.

pod koniec ciąży, raczej ciężko mieć kontrole i wgl żeby ktokolwiek podwarzyl zwolnienie bo sama ciaza już się kategoryzuje pod zwolnienie ale na początku niestety trzeba uwazac , bo mało kto w rzeczywistości potrzebuje tego zwolnienia a ciężarne ida z automatu od razu bo mogą , niestety dla urzędu same mdlosci czy zle samopoczucie czy zmeczenie nie jest powodem do zwolnienia, ale taka kontrole ma się zwykle jak ktoś zawistny zgłosi zawiadomienie,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...