Skocz do zawartości
Forum

Czerwcóweczki 2017


Gość nanutka

Rekomendowane odpowiedzi

U nas też wojna o imie trwa, mąż uparł się na Tymka i nie chce odpuścić

Gościówka a jakie badania, mocz czy coś jeszcze? Czyli na razie nic nie dostałaś na ten ból?

Ewcia u mnie to samo, jest dzień że szaleje aż widzę te ruchy na skórze a znowu innym razem nie czuję nic przez cały dzień lub czuję tylko lekkie muśnięcia w środku. Wydaje mi się że za tydzień lub dwa te ruchy już będą bardziej odczuwalne i regularne Aguś nic się nie martw bo tak naprawdę regularnie odczywane ruchy mogą pojawić się dopiero po 20tc.

Karolcia jaki wstydniś z niego :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Joasia powiedział że to pewnie zrosty po cc bolą albo więzadła. Kazał brać Femisept uro ew Nospę i posiew zrobić.

Widzę że też macie problemy z imieniem;) mój z kolei nie chciał Klary ale nie daje sensownych propozycji poza Blanką która mi z kolei się bardzo nie podoba i chyba odpuścił. Zaczęłam go przekonywać teraz do mojego nowego typu - Aurelii, ale na razie nie chce o tym słyszeć :D

U mnie ruchy codziennie, kopie jak szalona, ale też termin mam prawie miesiąc wcześniej niż niektóre z Was. W pierwszej ciąży regularne miałam od 20 tc chyba albo trochę później, teraz już od 16.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję Karolcia, fajny chłopak! :)

co do ruchów, ja jestem w pierwszej ciąży - i w tej chwili w 21 tygodniu, dopiero od tygodnia czuję ruchy takie wyraźne i częste. Wcześniej się pojawiły koło 18 tygodnia chyba, ale np dwa dni było czuć ruchy, były takie delikatne, nawet nie byłam pewna,czy to na pewno to...potem dwa dni nic...teraz jak chcę poczuć ruchy, wystarczy,że położę się chwilę nieruchomo i zaraz szaleje, a po jakiś słodkościach, to dopiero się dzieje :]

gościówka, to trzymam kciuki, oby szybko Ci przeszły uporczywe bóle...mnie tez ostatnio wpadła do głowy Aurelka :D ,ale znowu mąż się krzywi...coś czuję,że to będzie baaardzo trudna sprawa.

Odnośnik do komentarza

a u mnie + 4,5 ... zachcianek nie mam...ale jem dużo...i duże porcje... hmm nie wiem czy to na pewno dobrze :P.

aa co do lidla, to dzięki theamy za cynk :-) i mam pytanie co do kołderki i poduchy, bo jest w niezłej cenie...ja zamierzam używać otulacza albo śpiworka...czy wtedy kołderka jest zupełnie zbędna i nie trzeba jej kupować w ogóle??
jak to jest u Was? albo jak planujecie? bo głowię się,czy kupować, czy nie...

Odnośnik do komentarza

Ja jem wszystko tylko ograniczam sklepowe słodkości, wolę domowe ciasto. Mam +3kg, w pierwszej ciąży na tym etapie miałam+5 ale teraz mam więcej ruchu.

Dagaaa my zaczęliśmy używać kołdry jakoś po 7msc bo wtedy syn wyrósł z największego śpiwirka jaki miałam, poza tym po przebudzeniu siadał w łóżeczku i było mu w śpiworku niewygodnie

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Kołderki i poduszki u małych dzieci się nie zaleca. Poduszkę to chyba najwcześniej po roku ale ja do tej pory nie dałam. Ma 15 mcy i dalej śpi w śpiworku, nie planuję z niego rezygnować. Potrafi w nim chodzić po łóżeczku nawet. Z kołderki to by się rozkopał po 5 sekundach chyba:D

Nosorożec - tak, śpiworek to to co piszesz;) Śpiworki są różne, grubsze, cieńsze, z rękawami też są ale te używaliśmy tylko pierwszej zimy, teraz śpi w takim bez. Nie powinno być zimno, np. ja jak śpię też mam ręce na kołdrze a nie pod;)

Odnośnik do komentarza

U mnie prawie też +5 kg na plus, ostatnio mocno ta waga poszła do góry, mam nadzieję, że trochę przystopuje :) W zeszłym tygodniu byliśmy na połówkowym, wszystko ok, potwierdzone 100% chłopiec - ważył 422 g. Ja jeszcze nic nie mam kupione, ale pewnie jak pójdę na zwolnienie to wezmę się za wszystko. Właśnie dużo z Was jeszcze pracuje, czy już raczej na zwolnieniu?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgx1cmhgqb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...