Skocz do zawartości
Forum

Chciala bym sie podzielic swoimi rozterkami


Rekomendowane odpowiedzi

Monia no to chyba czas na serdeczne gratulacje :Śmiech: Lekami tak bardzo bym się nie przejmowała, bo żyjemy w takich czasach, że nie da się bez nich niestety żyć. Podobnie jak dziewczyny w torebce miałam zawsze No-spe, Rennie i Panadol. Pocieszę Cię, że zanim dowiedziałam się, że jestem w ciązy brałam antybiotyk na grypę (która się później okazała Kajtkiem). Lekarz oświecił mnie później, że silne leki podaje się tylko pod obserwacją lekarza,więc mam nadzieję, że u Ciebie nie zaszkodziły. Głowa do góry i czekamy na ostatczne wyniki!!!!

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Testy mają dużą czulość,zrób sobie jeszcze jeden za kilka dni,jak wyjdzie pozytywny,pewnie jesteś w ciąży.Do lekarza najlepiej udaj się w 7-8 tyg.od 1go dnia ostatniej miesiączki.Ja zrobilam test jeszcze przed spodziewanym terminem miesiączki,bo jakoś czulamto:)wtedyniepowinnosię,bo b.dużo ciąż na tym etapie ulega poronieniu i kobieta nie wie nawet, ze bylo zaplodnienie.Ale u mnie sie potwierdzilo,teraz jestem w 30 tyg.ciąży i nie mogę się doczekać, kiedy przytulę synusia,ale ciąża mija mi b.b.szybko.Tak więc jeśli test pozytywny, a jeszczemoże jesteś senna i zmęczona, to pewnie będziesz mamusią.Trzymam kciuki!:)

Odnośnik do komentarza

Znów zapomnialam dodać( jestem już chyba b.śpiąca,przepraszam) o Apo-Doxanie.Tego to lepiej nie brać w ciązy, choć na ludziach nie przeprowadzono badań, czy szkodzi plodowi,ale u zwierząt szkodzi, dlatego należy do kategorii C (A-leki bezpieczne...D-najb.niebezp.).Ale na tym etapie to jesczcze by nie zaszkodzil.Masz nadciśnienie,że go bierzesz?

Odnośnik do komentarza

kasiek
Znów zapomnialam dodać( jestem już chyba b.śpiąca,przepraszam) o Apo-Doxanie.Tego to lepiej nie brać w ciązy, choć na ludziach nie przeprowadzono badań, czy szkodzi plodowi,ale u zwierząt szkodzi, dlatego należy do kategorii C (A-leki bezpieczne...D-najb.niebezp.).Ale na tym etapie to jesczcze by nie zaszkodzil.Masz nadciśnienie,że go bierzesz?

Witam Kasiek, dziekuje ze napisalam mi pare cennych dla mnie rad, otoz nie mam nadcisnienia ale biore je na pecherz bo mam z nim roche problemow,Biore ta najnizsza dawke bo 1mg.Jutro ide z tym do lekarza by zmienil mi tabletki.Wczoraj robilam sobie badanie krwi na BHCG i wynik to 31 784,9 ale nie bardzo wiem co on oznacza.Dziewczyny napisaly ze raczej jestem wciazy w co bardzo wierze i czego bardzo chce:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...