Skocz do zawartości
Forum

Chciala bym sie podzielic swoimi rozterkami


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Pisze do was bo chciala bym sie czym z wami podzielic.Otorz spoznia mi sie okres a wynik testu wyszedl pozytywnie,poszlam do ginekologa on nie dokonca potwierdzil ciaze bo stwierdzil ze to za wczesnie i mam przyjsc pod koniec miesiaca.Od dwoch lat bardzo staralam sie o dziecko wiec ta wiadomosc jest dlamnie wielkim szczesciem ,wiec mam nadzieje ze to jednak ciaza.Mam jednak wielkie watpliwosci ktore nie daja mi spokoju poniewaz caly czas jestem na lekach a wiem ze kobieta w ciazy nie moze zazywac lekow,Bardzo czesto choruje na zapalenie drog moczowych co niestety jest bardzo uciazliwe i strasznie sie boje ze moge zaszkodzic dziecku przez te tabletki,ostatnio bralam no-spe bo pecherz zaczal dawac o sobie znac.Jesli ktoras z was mogla by mi cos poradzic na ten temat , moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji to prosze napiszcie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ann
Monia witaj! Co do lekow to proponuje przejsc sie do lekarza (internisty) i powiedziec o tym ze mozesz byc w ciazy by Ci zalecil leki ktore mozesz brac, jesli zas chodzi o no-spe to czesto jest przyjmowana w czasie ciazy.

Witaj Ann dziekuje za rade, troche mnie uspokoilas z ta no-spa.Poczekam jeszcze z dwa tygodnie i pojde do ginekologa raz jeszcze a wtedy gdy ciaza sie potwierdzi na co z niecierpliwoscia czekam skonsultuje z nim leki ktore zazywam, :)

Odnośnik do komentarza

Monia2424 przede wszystkim ogromne gratulacje :). Jeśli chodzi o leki no-spa jest bezpieczna w czasie ciąży, z leków przeciwbólowych to leki typu apap, panadol, zawierające paracetamol, ale nie nadużywaj ich za często.
A tak przy okazji to jakie jeszcze leki prócz no-spy stosujesz?

Areczek :wink2:
http://b4.lilypie.com/5Fump2/.png
Juleczka :smile:
http://b2.lilypie.com/udqbp1/.png

Odnośnik do komentarza

Małgosia
No właśnie?
Monia odezwij się koniecznie jak wrócisz od lekarza

Urolog nie wie ze moge byc w ciazy poniewaz sama dopiero co zrobilam test i wyszedl pozytywnie.Staram sie o dziecko od 2 lat a lek ten przyjmuje od roku, pytalam lekarza na temat tego leku a ciazy to odpowiedzial ze to jest tak mala dawka ze nie powinno zaszkodzic, ale nie przekonal mnie tymi slowami.Jutro pojde zapytac lekarza rodzinnego na temat tego leku a ciazy, moze cos poradzi.

Odnośnik do komentarza

monia, mam nadzieje ze okaze sie ze faktycznie jestes w ciazy. ja, zanim urodzil sie Natanek przezylam baaaaardzo duzo rozczarowan i wiem co to znaczy...
dlatego trzymam kciuki i czekam na wiadomosci, na pewno pozytywne, a co do lekow, to jak pisaly dziewczyny, no-spa spoko w ciazy, a co do innych, porozmawiaj z lekarzem i na pewno przepisze ci cos innego co bedziesz mogla brac w ciazy :)

Odnośnik do komentarza

Monia ja bralam no-spe od poczatku ciazy... bo bolal mnie brzuch.. wiec rozkurczowo... potem mialam przerwe bo bole przeszly ale od czasu do czasu jak sie powtarzaly to bralam no-spe forte
na drogi moczowe bralam urosept - wiem ze trzeba dbac o uklad moczowy zeby nie rozwijaly sie za bardzo bakterie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...