Skocz do zawartości
Forum

Październiczki 2009


żabol22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

AnnaWF
aldonka23
Paulii
u mnie 150 zl ale wole dac i wiedziec ,ze jest ok.

no pewnie jeśli czujesz taką potrzebę to pewnie!!!ja na weekend do polski:36_19_3:

O rzeczywiście wydarzenie!!! Pewnie tęsknisz za naszym 'cudownym' krajem? A gdzie Ty sie w ogóle podziewasz?

ja kochana w Holandii jestem....ale nie ma to jak polska......:36_19_3:

Odnośnik do komentarza

witajcie!

coś mnie kłuje dziś lewy jajnik ...
z rana zero mdłości za to na wieczór się nasili

zacznę w pracy już chyba w dresach chodzić te firmowe spodnie sa dla mnie takie niewygodne - brzuch mam ściśnięty - jest mi nie wygodnie, musze mieć guzik odpiety jak siadam ... ehhh

dziś mam wyniki do odebrania przed pracą

14.03.12 Maja Katarzyna ( 3650g i 55 cm) 12:25 CC
http://s9.suwaczek.com/201203145365.png
28.10.2009 Szymon Piotr ( 3700g i 56cm) 21:05 CC :36_3_19:
http://s3.suwaczek.com/200910284662.png

http://img687.imageshack.us/img687/7/img5500ip.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

żabol22
witajcie!

coś mnie kłuje dziś lewy jajnik ...
z rana zero mdłości za to na wieczór się nasili

zacznę w pracy już chyba w dresach chodzić te firmowe spodnie sa dla mnie takie niewygodne - brzuch mam ściśnięty - jest mi nie wygodnie, musze mieć guzik odpiety jak siadam ... ehhh

dziś mam wyniki do odebrania przed pracą

zaczyna się problem ze spodniami...ja w polsce sobie zamowię te co rosną z brzuszkiem...takie jak Żabolek..najlepsze:16_3_46:
trzymam kciuki za dobre wyniczki....

Odnośnik do komentarza

No ja też jeszcze narazie się mieszczę, więc nie ma problemu:)ale myślę,że jak mi przejdą mdłości, to zacznę więcej jeść i wtedy dopiero się zacznie:):36_1_1:
Moja siostra przytyła w ciąży z pierwszym dzidziuniem 16 kg., a z drugim 14.Podobno to ok. ale moja kuzynka przytyła 28!!!tyle,że przed ciążą ważyła może z 50 kg, a mierzyła 176cm. Ciekawe jak będzie. A Ty Aldonka dużo przytyłaś w pierwszej ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
No ja też jeszcze narazie się mieszczę, więc nie ma problemu:)ale myślę,że jak mi przejdą mdłości, to zacznę więcej jeść i wtedy dopiero się zacznie:):36_1_1:
Moja siostra przytyła w ciąży z pierwszym dzidziuniem 16 kg., a z drugim 14.Podobno to ok. ale moja kuzynka przytyła 28!!!tyle,że przed ciążą ważyła może z 50 kg, a mierzyła 176cm. Ciekawe jak będzie. A Ty Aldonka dużo przytyłaś w pierwszej ciąży??

ja mierzę 163...... ważyłam 49 kg a w ciąży przytyłam 25 kg........teraz mam 58:noooo:

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny :) coś ostatnio nie mam ochoty na siedzenie przed kompem wcale a wcale :) zaliczyłam kolejną wizytę u lekarza w poniedziałek, moje małe dwucentymetrowe cudeńko ma już rączki i nóżki takie malusie i rusza się, co wyraźnie widać na monitorze usg :) niesamowite wrażenie :) nadal trochę leżakuję, choć stan się wyrównał, we wtorek odbieram jeszcze ostatnie wyniki :) co do spodni, to ja musiałam już zaopatrzyć się w dżinksy takie z pasem materiału powyżej bioder - brzusio wystaje, a poza tym inne spodnie po prostu cisną i nie czuję się komfortowo... trochę już przytyłam... zobaczymy co dalej będzie :)
Zabol - tak czysto informacyjnie, pogadaj z Twoim lekarzem o bólach brzucha, bo jajniki w czasie ciąży nie mają prawa boleć, prędzej pęcherz lub jelita, jeśli z boku
mdłości nadal atakują, chociaż już nie z taką wielką siłą, zdarza się, że wsunę sobie jajeczniczkę lub parówę :D ale o obiedzie ciepłym wciąż nie ma mowy :) za słodyczy przerzuciłam się na owoce z puszki - kalorii nieco mniej, słodkie, a zdrowsze na pewno niż batony i keks :D
acha - nie wiem czy to pojawiająca się chwilami wiosenka, czy moje lepsze samopoczucie, ale mam cholerną ochotę wrócić do jasnych włosów i ściąć je czy coś, w każdym razie zaszaleć, po czym kupić sobie parę jakichś turbomegawystrzałowych butów i kilka fajnych, wiosennych ciuszków :D :D :D

http://www.suwaczek.pl/cache/5158e8aff9.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev291pr___.png

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Małgosia1708
cześć dziewczyny :) coś ostatnio nie mam ochoty na siedzenie przed kompem wcale a wcale :) zaliczyłam kolejną wizytę u lekarza w poniedziałek, moje małe dwucentymetrowe cudeńko ma już rączki i nóżki takie malusie i rusza się, co wyraźnie widać na monitorze usg :) niesamowite wrażenie :) nadal trochę leżakuję, choć stan się wyrównał, we wtorek odbieram jeszcze ostatnie wyniki :) co do spodni, to ja musiałam już zaopatrzyć się w dżinksy takie z pasem materiału powyżej bioder - brzusio wystaje, a poza tym inne spodnie po prostu cisną i nie czuję się komfortowo... trochę już przytyłam... zobaczymy co dalej będzie :)
Zabol - tak czysto informacyjnie, pogadaj z Twoim lekarzem o bólach brzucha, bo jajniki w czasie ciąży nie mają prawa boleć, prędzej pęcherz lub jelita, jeśli z boku
mdłości nadal atakują, chociaż już nie z taką wielką siłą, zdarza się, że wsunę sobie jajeczniczkę lub parówę :D ale o obiedzie ciepłym wciąż nie ma mowy :) za słodyczy przerzuciłam się na owoce z puszki - kalorii nieco mniej, słodkie, a zdrowsze na pewno niż batony i keks :D
acha - nie wiem czy to pojawiająca się chwilami wiosenka, czy moje lepsze samopoczucie, ale mam cholerną ochotę wrócić do jasnych włosów i ściąć je czy coś, w każdym razie zaszaleć, po czym kupić sobie parę jakichś turbomegawystrzałowych butów i kilka fajnych, wiosennych ciuszków :D :D :D

dobrze Małgosiu,ze u ciebie wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_19_3:

Odnośnik do komentarza

hej widze ze tu taka cisza...
Małgosia fajnie ze zajrzalas i dawaj znac co u ciebie... mam nadzieje ze wyniki beda oki
acha ku pamieci niezgodze sie z toba co do bolow jajnika poniewaz w tym momencie to własnie jajnik jest odpowiedzialny za podtrzymanie ciąży do chwili wytworzenia się łożyska. Kiedy powstanie łożysko to ono przejmie te funkcje i jajnik powinien się uspokoić. Tak więc do 16 tc jajnik jest obciążony swoim "obowiązkiem" podtrzymywania dlatego ma prawo pobolewać. Poza tym w ciąży nie może być żadnych stanów zapalnych jajnika, gdyż jest on niejako wyłączony z działania. to sa info od lekrza

mialam wiecej napisac ale wlasnie dziecie jeszcze daje znac o sobie
moze zajrze pozniej a jak nie to spokojnej nocki i bez rannych mdlosci!!!!

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Nieśmiało chciałabym dopisać się do październikowych mamuś.
Mam na imię Gosia, mam 32 lata i to będzie mój trzeci bąbelek - kompletna niespodzianka. Mam już 8-letniego syna Kubę i 1,5 roczną Zosię.
Termin mam na 7 października.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę spokojnych miesięcy w oczekiwaniu na maleństwa.

P. s. Obiecuję, że nadrobię cały wątek :)

http://www.suwaczek.pl/cache/2de41e1aa4.png

http://cap34.caption.it/12043/captionit2114839467D32.jpg

Odnośnik do komentarza

małagosia77
Witajcie :)

Nieśmiało chciałabym dopisać się do październikowych mamuś.
Mam na imię Gosia, mam 32 lata i to będzie mój trzeci bąbelek - kompletna niespodzianka. Mam już 8-letniego syna Kubę i 1,5 roczną Zosię.
Termin mam na 7 października.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę spokojnych miesięcy w oczekiwaniu na maleństwa.

P. s. Obiecuję, że nadrobię cały wątek :)

Hej Małgosiu!Serdecznie Cię witamy:)

Odnośnik do komentarza

Małgosia1708
cześć dziewczyny :) coś ostatnio nie mam ochoty na siedzenie przed kompem wcale a wcale :) zaliczyłam kolejną wizytę u lekarza w poniedziałek, moje małe dwucentymetrowe cudeńko ma już rączki i nóżki takie malusie i rusza się, co wyraźnie widać na monitorze usg :) niesamowite wrażenie :) nadal trochę leżakuję, choć stan się wyrównał, we wtorek odbieram jeszcze ostatnie wyniki :) co do spodni, to ja musiałam już zaopatrzyć się w dżinksy takie z pasem materiału powyżej bioder - brzusio wystaje, a poza tym inne spodnie po prostu cisną i nie czuję się komfortowo... trochę już przytyłam... zobaczymy co dalej będzie :)
Zabol - tak czysto informacyjnie, pogadaj z Twoim lekarzem o bólach brzucha, bo jajniki w czasie ciąży nie mają prawa boleć, prędzej pęcherz lub jelita, jeśli z boku
mdłości nadal atakują, chociaż już nie z taką wielką siłą, zdarza się, że wsunę sobie jajeczniczkę lub parówę :D ale o obiedzie ciepłym wciąż nie ma mowy :) za słodyczy przerzuciłam się na owoce z puszki - kalorii nieco mniej, słodkie, a zdrowsze na pewno niż batony i keks :D
acha - nie wiem czy to pojawiająca się chwilami wiosenka, czy moje lepsze samopoczucie, ale mam cholerną ochotę wrócić do jasnych włosów i ściąć je czy coś, w każdym razie zaszaleć, po czym kupić sobie parę jakichś turbomegawystrzałowych butów i kilka fajnych, wiosennych ciuszków :D :D :D

Małgosiu Kochana!Strasznie się cieszę,że u Ciebie już ok:36_1_1: Super, że widziałaś już swoje maleństwo:):)ja dopiero 27.03 zobaczę:angel1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...