Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Agatron wiesz, ja musze byc ze swej strony fair, mnie nikt nie moze oskarzyc o zaniedbanie - zawsze to tak robie zeby wszyscy w razie czego widzieli i mogli poswiadczyc w razie potrzeby ze sie dzieckiem nie interesowal....w koncu nie wiem ktore obywatelstwo docelowo bede miala i gdzie w razie czego bede sie sądzic gdyby fikal...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Monia38

Monika Gratki za odpieluchowanie, ja też muszę małą zacząć kłaść w nocy bez, ale wizja posikanej kołdry mnie przeraża:glass:

strzeliło coś u mamy i zalało łazienkę i wygląda na to,że na gwałt ogrzewanie u niej trza robić :glass: I tym sposobem, diabli wezmą kafelki w tym roku:36_2_43:

I od dwóch dni wzięłam się zaparłam i odchudzam.......znaczy chadzam głodna i zła, ale mam 3 kg mniej :D 23 mam spotkanie klasowe i trza jakoś wyglądać, a kupiłam sobie portki i niby w nie wchodzę, ale wolałabym więcej luzu...

jakze ja cie rozumiem, tez stosuje diete MŻ czyli mniej żreć...od czegos trzeba zaczac, a z motywacja krucho...
moze w totka wygrasz i nowy dom kupisz nie tylko kafelki :Oczko: tego ci zycze!

MOnika, gratki za odpieluchowywanie i powodzenia!
Vicka nadal klade z pielucha w nocy ale przestal ja przesikiwac, niw zawsze chce na nocnik a na sile gonie sadzam, ale w dzien za to zaczal mi sie zapominac ostatnio, nie wiem co jest, chyba juz tak jest ze czasem 3 kroki do przodu i 2 do tylu...

anula_73
monika4

co do odchudzania to ja poczyniłam wielki krok w tym kierunku - wydrukowałam zestaw ćwiczeń - callanetics:sofunny::sofunny::sofunny:

W razie czego mogę Ci przesłać moja teczke z podobnymi wydrukami, ew. ok 6 płyt DVD (np. pilates, taniec brzucha, latino aerobic, joga itp) Wszystko nowe, nieśmigane:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

tego to ja tez mam na kilogramy, plus stepper w No a jakies inne cos w PL, tylko zaczac i cwiczyc!:sofunny:
tylko jak to zrobic skoro kanapa cie wola po calym dniu i laptopek czy kompik??:sofunny:

lehrerin
Witam

Donoszę, że M. spisał się z opieką na 5

Tego co się dowiedziałam, zacznę testować na Niśce i wtedy się okaże, czy to działa :Oczko: Niśka będzie króliczkiem eksperymentalnym :Oczko:

Pozdrawiam, jutro praca a we wtorek akademia z DN i później impreza :smile_jump: i znów bez m. i dzieci wybędę z domu :36_2_25:
.

ciesze sie ze psychicznie odżywasz:36_1_11:
a mam nadzieje ze sie z nami podzielisz "gnyfami" doswiadczonych wyjadaczy tematu w kwestii "tresowania" dzieciów??:Oczko::Oczko::Oczko:

agatron
Dziewczyny, mam problem, więc zapytam co Wy na to:

Synek naszych znajomych od jakiegos czasu nie chce chodzić do przedszkola i twierdzi, że go tam panie biją - konkretnie jedna pani. Mały ma 3 lata i 3 miesiące. Czy myślicie, że tak małe dziecko było by w stanie sobie to zmyślić i nakłamać, czy raczej nie. Znajomi się martwią, kolega juz dzisiaj rozmawiał z pania w przedszkolu i ma wrażenie, że to prawda. Jedna pani jest nieduża, a mały stwierdził, że MAŁA PANI GO BIJE i to własnie ona w rozmowie skarżyła się na niego, że 2 razy się dzisiaj posiusiał.

Pomocy!
Co Wy na to?

no to wiesz, najlepiej miec dowody w postaci kamerki w misiu, sprezentowac dla przedszkola obrazek czy cos i nagrac i zobaczyc...
druga metoda byloby porozmawianie z owa pania i wskazanie z naciskiem ze dziecko skarzy sie na nia i ze wyciagna konsekwencje z tego, bo wierza dziecku - i efekty bedzie widac na dniach bo baba albo odpusci albo maluch z takim krzykiem i skarzeniem przyjdzie jesli baba nie przestanie lub co gorsza zrobi sie bardziej zlosliwa - ja bym nagrala serio, kamery nie sa takie drogie ale gdyby to sie prawda okazalo bo bym babie giry z du...powyrywala!

monika4

tak czy siak, pierwszy dzień za nami, panie powiedziały, że było wszystko w porządku, ani razu nie zapłakał!!!! nie marudził, reszty nie wiem, z wrażenia nic nie słyszałam ani nie widziałam:lup:

:36_1_11::36_1_11::36_1_11:

Radosc swietne foty urodzinowe, tort apetyczny:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

agatron
Ciągle się zastanawiam jak niektórzy potrafią zająć się domem, pracą, nauką i jednocześnie dziećmi? Jak to wszystko ogarnąć żeby NIE ZWARIOWAĆ? Ja tego nie ogarniam :Kiepsko:

niektorzy potrafia albo nam sie tylko tak wydaje :Oczko:

monika4

agatron
też myślę, że musisz stopniowo przesuwać godziny zaśnięcia Boryska,

deva miłe zaskoczenie!!!! oby m. stanął na wysokości zadania i zaczęło się dobrze kręcić

no,ale bylo mile zaskoczenie tylko na tamten weekend i na "jego zgodę" na moj wyjazd - bo i tak wyjechalabym,ale okrecilam tak ze on sie zgodzil...

AGATRON czy Borys spi w dzien? i o ktorej sie budzi?
to wazne dla godzin dnia - np.u nas jest tak, ze jak Vic wstanie o 7ej, to o 12ej go klade i wtedy na noc polozony o 20ej szybko zasypia - ale jak wstanie godzine pozniej to juz nie zasypia przed 13ta, a nawet 13.30 i jak go nie obudze przed 15ta, to zasypia po 21ej, a jak pospi do 15.30 to zasypia kolo 21-21.30...

a jak nie pospi w dzien wcale to o 20ej juz spi, wtedy go kapie wczesniej, tak zeby go juz o 19.30 do lozka polozyc...
moze to ci cos pomoze?
albo jesli spi w dzien to z dziennego snu zrezygnowac i klasc wczesniej - lub klasc codziennie kwadrans wczesniej?

monika4
ann jaki łobuz, Szymi jest anielsko uroczy!!!!!

och, taki lozbuzerski, uroczy:Oczko: Vic tez taki zawadiaka jest:yes:

radość serca
agatron
Co do Boryska, to stwierdziliśmy, że on już chyba jest takim indywidualistą, któremu niewiele rzeczy można kazać zrobić jeśli nie ma na to ochoty. Nie wiem czy to takie dobre w dzieciństwie, ale w życiu dojrzałym pewnie się przyda. Zobaczymy!

To widzę, że Borysek jak mój Piotruś. Na siłę nic nie narzucisz, po swojemu robi, taki mały indywdualista. Jest spokojnym i bardzo pogodnym dzieciaczkiem, ale widzę też, że lubi pobyć sam czasem, taki charakter (po tatusiu).

Siłek Kochana!

indywidualista indywidualista ale dziecko rodzicom na glowe nie powinno wejsc i ja w waznych sprawach zawsze egzekwuje swoje polecenie do konca, chocby na chwile zeby zrobil to co ja chce,a potem juz moze leciec do zabawek czy cos, no dziecko musi wiedziec ze w pewnych tematacgh nie ma zadnego "ale"...to dla jego wlasnego dobra, by jak ostrzezesz "stoj" to zeby to zrobilo i nie weszlo pod auto na jezdnie...

Monia38
I jeszcze głodna chodzę, chociaż może właściwie nie tyle głodna co wkurza mnie ciągłe warczenie w moim żołądku. Lekarka dzisiaj powiedziała mi,że jak przyjdziemy w piątek to mi przepisze jakiślek hamujący cośtam w mózgu coby jużnie warczało.
ide bo mała płacze

napisz co ci przepisala??
bo jak Meridie to wiem ze dziala, ale ma tez powazne skutki uboczne wiec porozmawiaj na te tematy, sa inne tablety i sposoby, nie wiem jak cenowo, ale najpierw dobrze sie zorientuj zanim kupisz...
i pamietaj - woda jest najtanszym srodkiem odchudzajacym, pij taka z duza zawartoscia wapnia bo wspomaga jeszcze bardziej odchudzanie, minimum 3 litry jej pij a nawet wiecej...
i rozwaz lewatywe (kolonoterapia droga,choc skuteczniejsza,ale i ten pierwszy sposob dosc skuteczny a wiele tanszy, tylko poczytaj na forum wchodzac z googla, wiele waznych porad co do wykonywania, a zawalone jelita to pierwsza przeszkoda do odchudzania) - jakby co to pisz, moge na PW wiecej ci wyjasnic jak chcesz...

Dziubala
. A popołudniu jadę do ortopedy. Boję się tego zastrzyku sterydowego :Kiepsko:
:

blokada przeciwbolowa?????

Anulka

Strasznie mi było nie po drodze ostatnio. Zaniedbałam totalnie forum. Dużo pracy zawodowej, jeszcze więcej nad sobą i domem.
Od zeszłego tygodnia jestem dzielna pacjentka Pani Psycholog. Pierwsza sesja indywidualna za mną. Jutro pierwsze zajęcia grupowe.
W piatek miałam fajne oderwanie od domu. Spotkałam się z ludźmi z pracy, wróciłam do domu grubo po drugiej

Devachan chylę czoła. Masz więcej udokumentowanych specjalizacji niż ja lat :sofunny:

dziekuje, milo mi :yes:
fajnie ze masz terapie, oby pomogla!

monika4
Kuba jej sie poskarżył, że mu strasznie smutno, ponieważ jutro nie pójdzie do przedszkola bo nie ma czym pojechać, i... zmiękczył serce babci, która zobowiązała się, ze teść go zawiezie i przywiezie:Śmiech::lol:
jestem w lekkim szoku ale co tam, trzeba korzystać, żeby się tylko nie rozmyślili do jutra:sofunny
tak się właśnie zastanawiam - co robić i zakładać tę pieluchę czy nie???? boję się, że jak się obsika a ja się nie obudzę, to będzie spał mokry, (Kubie to kompletnie nie przeszkadza) i przeziębienie gotowe

ja bym nakladala pieluchy chyba...tzn tak zreszta robie, bo jak w dzien zdarzy mu sie przlac to spi krotko a w nocy poodkrywany by wymarzl...

monikouette
Anulka
umówimy się na barter
zrobisz mi jakąś fotę w tym swoim scrapie za kasę którą zapłacę za płytki, no chyba że chcesz cały empik to najwyżej nadwyżke oddasz jak się spotkamy następnym razem:36_2_15:

masz jak w banku!!
to czekam a kilka fote na maila ebym miala z czego wybrac i zrobic!!
i info o ewentualnych ulubionych kolorach :D
no i robiew formacie 30*30 moze byc?czy musze zmienic??

oswieccie mnie co to za scrap???moze jakis link do prac?

monika4

ech, zwyczajnie mnie to wkurza już, początki były super a teraz wpadka za wpadką:Real mad:

u nas tez, i to pieluchy przesikiwal, to chyba juz tak jest - ucza sie czegos nowego izapominaja troche poprzedniej umiejetnosci na "chwile"

poza tym on przedszkole zaczal to tez moze powodowac jakis stres, ktory powoduje siusianie w nocy, skoro w dzien nie "buforuje" tego co sie dzieje, to moze w snach przezywa a ze mozcno spi to nie budzi sie na siusianie?
[owinno sie samo unormowac powoli...

gabalas

Dziewczyny poradzcie cos bo mi wczoraj szczeka opadła:Kiepsko: Krzys wieczorem sie mnie pyta:"gdzie są moje pistolety??, -w skrzynce a po co ci?? , -dla cioci Basi (przedszkolanka),- a po co cioci Basi pistolety??,- bo bedzie strzelac i zabije dzieci:Histeria::Szok:
Po dalszej rozmowie sie okazalo ze pani Basia rzuca tego typu tekstami "pozabijam was jak mi dywan polamicie, puknij sie w łeb, jestem zla i bede krzyczec". Krzys do tego niezla scenke mi odegral bo wszedl na krzesło i zaczął ja parodiować, czyli wydzierac sie tymi tekstami , grozil palcem itp. Sluchajcie krew mi od głowy odplyneła:Zły::Szok::Histeria::Kiepsko::

. To my z M ciezko nad tym pracujemy (jestesmy oboje wybuchowi, a ja nawet jak mowie to podnosze glos) zeby nauczyc sie panowac nad soba, zeby wlasnie jak najmniej krzyczec, co daje wspaniale efekty to taki babol mi to wszystko burzy!!!!!!!!!!!!!!!
k....a mac nie bardzo wiem co z tym fantem zrobic. Pojscie do dyrektorki pewnie nic nie da bo to jedna wielka klika i reka reke myje a p. Basia tam pewnie ze 30 lat pracuje, do innej grupy go nie przeniode bo to nie ma sensu, oni i tak sie lacza w ciagu dnia a p. Basia ma kontakt i jedna i druga grupa. Rozmowa z nia tylko pogorszy sprawe, bo ona nic nie zrozumie a potem mi sie bedzie na dziecku wyzywac:Histeria::Histeria::Histeria:help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mam tak samo i udusilabym babsztyla jakbym byla na twoim miejscu zwlaszcza ze dzieci zapamietuja bardzo...zdarzylo mi sie juz palnac glupim tekstem nie raz i bylam przerazona faktem jak potem mnie zacytowal...i musialam tlumaczyc sie ze zdenerwowania i tego ze powiedzialam w zlosci cos czego nie mysle tak naprawde - a jak baba im na co dzien tak powtarza to zle wplynie na dzieci!
ja bym ja za kołnierz na bok wziela i powiedziala do sluchu co o tym mysle i uswiadomila konsekwencje dzialan w oparciu o zazalenia i skargi do wyzszych organów, trzeba babe ukrócic!

Monia38

Aha mam już zrobione pazurki, zrobiłam fotkę, ale coś telefon nie chce się z kompem połączyć, może potem się uda to Wam pokaże. Nic nadzwyczajnego, na ukos dany różowy żel i na to brokat, ale w efekcie całkiem ładnie,delikatnie. No i nie są długie, cobym mogła w piwnicy siekierę utrzymać nie odrąbując sobie końcówek:sofunny::sofunny:

AAA i już mam 5 kg mniej w tydzień:cheess:

gratki za kilosy, to zrob zdjecie czym innym i wstaw:Oczko:

gabalas
Monika ja wlasnie staram sie przeniesc mlodego do innego przedszkola wlasnie blizej nowego mieszkania ale czy sie uda to sie okaze:Kiepsko: z innymi rodzicami pogadam i zrobie jak piszecie:Oczko:

Monia38
Monika chętnie :D

Gabi nie strasz mnie......ja mam szczere chęci jakieś minimum 20kg zlecieć....jak już się zaparłam. Jutro idę do kontroli z maluchami to wezmę receptę na coś tam co mi pani doktor mówiła że w główce działa.

i jakie to tablety maja byc??

Ann
Manenka jadę do Zamościa. Sałatka ziemniaczana w wersji na zyczenie Uli (ziemniak, jajko, ogórek kiszony i koperek, oraz jogurt z majonezem. Miska zniknęła :) Ula wzięła 3 dokładki i mówiła do swojej Pani "to jest sałatka którą robiła moja Mama"

smakowicie brzmi, zrobie taka salatke

Pozdrawiam, nadrobilam mamuty, podziemie moze jutro lub noca, wieczorem wpada moja Maman na pazury, a ja mam do skóry poobcinane cążkami, sszewc bez butów chodzi, poszly mi w tym remoncie, musze teraz jakiegos krotkiego frencza trzepnąc...na dlugie nie dam rady bo mam oslabione pazury tym remontem...a w rekawicach nie wszystko daje rade zrobic...

teraz zmykamy zeby aytem pojezdzic i doladowac amukumulatora jak to mawial moj ukochany kuzyn za dziecka:Oczko:

pogoda nieciekawa, bo pada,ale w miare "ciepl"o chociaz jest...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam

Uff, przebrnęłam przez te ostatnie posty. Oj, sporo tego było Z tego co pamiętam...

Slonko Cieszę się bardzo, że udaje Ci się wszystko ogranąć w B. , że spotykasz na swojej drodze życzliwych ludzi, którzy chcą pomóc i pomagają. Oby tak dalej. Powodzenia z pracą.

Agatron udanego wypadu do Łodzi.

Deva udanego pobytu w Poznaniu. I jak samochodzik odpalił? Moje autko juz ma zimówki i po ostatnich wpadkach i po wizycie u mechanika pali lepiej :Oczko: ale do ideału to mu daleko..bo znów cos tam się zepsuło...nie znam się dokładnie, ale jak M. stwierdził, że znów czeka autko wizyta u mechanika :glass: Kurcze - samochód to skarbonka bez dna :glass:

Bozena babeczki samowite, aż ślinotoku dostałam.

Anula oj i mi się zdarza, że coś gdzieś położę i za "chiny ludowe" znaleźć nie mogę...tak np. ostatnio w starej mojej torebce znalazłam luczyki zapasowe od mojego pierwszego samochodu...który sprzedałam w 2006 r. Pamiętam, jak ja się ich naszukałam, nawyklinałam przy poszukiwaniach i nic......dopiero miesiąc temu je znalazłam :Kiepsko:

U mnie - dziś mialam zjazd. Dziś miałam zajęcia z logopedi i psychologi dziecka w wieku przedszkolnym. Nawet ciekawe. Kobiecina z logopedi ciekawe rzeczy mówiła i miałyśmy praktyczne ćwiczenia dotyczące wystąpień przed szerszą publicznością. Miałyśmy wyobrazić, że jesteśmy na międzynarodowej konferencji i wygłaszamy referet i musiałysmy tak go wygłosić, by mimo nudnawej treści zainteresować uczestników - barwą głosu, emisją głosu, tempem i rytmem, odpowiednią gestykulacją i komunikacją niewerbalną. Bardzo twórcze zajęcia ::):

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

jakoś ostatnio czasu coraz bardziej mi brakuje, nie wiem dlaczego, Kuba do przedszkola i powinno być więcej luzu a tymczasem wyrobić się nie mogę...
pogoda za oknem parszywa, m. pojechał na fuchę, jutro na służbę a ja najchętniej odizolowałabym Kubusia od mojej mamy całkowicie a le nie mogę tego zrobić ponieważ młody jest strasznie za jedną i drugą babcią, oczywiście nie wyłączając dziadka:ehhhhhh:

aha - u nas dalej sucho!!!!! myślę, że to raczej zasługa nie picia niż świadomego wyboru ale cieszę się tym co mam:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

słonko super, że wszystko się układa!!!! najważniejsze, że jesteście razem, tak trzymać
a co z sypialnia??? kupiona???

monia byłaś w piatek u lekarza??? co z dzieciakami??? mam nadzieję, że juz na prostej, jaki lek dla siebie dostałaś???

lehrerin współczuję samochodowych przepraw, oby już udało sie wszystko na tip top, nasze autko, odpukać, jak na razie bez większych awarii, zużyło się to co się zużywa - np. szczotki w alternatorze - już wymieniony, cały i czeka nas wymiana akumulatora

bożena ale masz super pomocnika babeczkowego!!!! świetny!!!!

agatron jak wizyta w Łodzi??? zadowoleni???? bawcie się dobrze!!!

deva miłego pobytu w Poznaniu, oby akumulator był zawsze doładowany!!!!

anula znalazłaś kluczyki???? trzymam kciuki!!! ja też często odkładam różne rzeczy - w miejsce, w którym je będzie można łatwo znaleźć i... giną na wieki:sofunny::sofunny:

dziubala i jak placki z cukinią??? smakowały???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

:36_11_23:Monika nie pytaj nawet, kluczyki dorobione (350 poszłoooooo...), stacyjka na nowo zainstalowana, a Jasiek wczoraj kluczyki znalazł. W płatkach śniadaniowych Cookie Crisp:lup::lup::lup: No comments.

Miłej niedzieli! Pozdrawiam, ale popiszę później jak towarzystwo pojedzie odwieźć Jasia. Papa :Całus:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula_73
:36_11_23:Monika nie pytaj nawet, kluczyki dorobione (350 poszłoooooo...), stacyjka na nowo zainstalowana, a Jasiek wczoraj kluczyki znalazł. W płatkach śniadaniowych Cookie Crisp:lup::lup::lup: No comments.

Miłej niedzieli! Pozdrawiam, ale popiszę później jak towarzystwo pojedzie odwieźć Jasia. Papa :Całus:

sorki ale nie mogłam, miejsce ukrycia kluczyków mnie rozwaliło:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
anula_73
:36_11_23:Monika nie pytaj nawet, kluczyki dorobione (350 poszłoooooo...), stacyjka na nowo zainstalowana, a Jasiek wczoraj kluczyki znalazł. W płatkach śniadaniowych Cookie Crisp:lup::lup::lup: No comments.

Miłej niedzieli! Pozdrawiam, ale popiszę później jak towarzystwo pojedzie odwieźć Jasia. Papa :Całus:

sorki ale nie mogłam, miejsce ukrycia kluczyków mnie rozwaliło:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:
ja tez ie moglam! kto je tam wlozyl????

a w ogole to sie witam i dziekuje za zyczenia!!!!
tort zrobony, ladny ale czy dobry?? okae sie po 17tj :lol:

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, ta osoba, od której kupiłam klocki, odesłała mi maila z gorącymi przeprosinami itd. oczywiście zwróci mi pieniądze, mam tylko je odesłać, za przesyłkę też zwróci
powinnam najpierw żądać zwrotu kasy a potem odsyłać klocki??? czy zapakować je i wysłać i czekać później na kasę???
kurcze, nigdy nie byłam w takiej sytuacji i sama nie wiem...
i jaki komentarz wystawić, myślę, że neutralny i dokładny opis sytuacji będzie najlepszym rozwiązaniem,

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

ząb juz tak mi daje popalić, że chyba będę wrzeszczeć:Real mad::glass: po przeciwbólowych łażę jak na haju, niestety, nie pomagają na dłużej:Real mad:

monia oj ciągnie się to choróbsko jak diabli, ciekawe co powie lekarz,

Kuba jutro do przedszkola nie idzie, nie mamy auta, zresztą dzisiaj oznajmił, że juz nigdy tam nie pójdzie!!!!po dniu podpytywania wydusił z siebie, ze dziewczyny nie chciały się z nim bawić, chłopców nie było, dopiero pod wieczór puścił farbę, że jedna z zabaw wyglądała tak - nałożył pudełko, zielone na głowę Natalki (nie wiem czy taka dziewczynka tam chodzi???) i tłukł w to pudełko z drugą dziewczynką:alajjj::alajjj::alajjj: Natalka podobno nie miała nic przeciwko takiej zabawie, pani nie reagowała!!!!
Nie mam bladego pojęcia ile w tej opowieści jest prawdy a na ile to fantazja, faktem jest, że stracił kompletnie zainteresowanie przedszkolem, ani wczoraj ani dzisiaj nie wyraził chęci pójścia, zresztą ani razu nawet nie zapytał o przedszkole, prze cały ubiegły tydzień buzia mu się na ten temat nie zamykała

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...